Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Pokec

Azet

15miro01
1/2
 

15miro01

Muž / Trenčiansky kraj
0

vyplnený profil

0

odpovedá na RP

Kde blb,tam nebezpečno...

Niečo o mne

Sme národ agresívny. Stačí si námatkovo pozrieť noviny, kde nás médiá na dennom poriadku masírujú vraždami, prepadmi, výtržnosťami. Na športové podujatia alebo von na drink ide iba dobrodruh, ktorý je ochotný riskovať rozbitú hlavu. Na cestách sme maximálne neohľaduplní, bezočiví a aj vďaka tomu už množstvo ľudí, ktorí boli v nesprávny čas na nesprávnom mieste, za to zaplatilo svojim životom. Sme necitliví, neochotní a vôbec nás nezaujíma život okolo nás.

Nedokážeme sa milo usmiať, pozdraviť, či aspoň rešpektovať názor toho druhého. Slováci sú závistliví a maximálne neprajní. Chceme byť najlepšie už dnes veľmi bohatí. Nechápeme, že v krajinách západnej Európy, majú úspešné rodinné podniky svoju dlhú tradíciu a meno, sú budované po dlhé desaťročia. Našim snom je získať, čo najväčší majetok, za čo najkratšiu dobu. Nezastavíme sa ani pred obohacovaním sa na úkor príbuzných a známych.

Sme úžasne krátkozrakí a žijeme iba pre tento daný moment. Vôbec nás nezaujíma, čo bude zajtra a aké následky môže mať naše konanie. Závidíme nášmu susedovi, že vďaka svojej húževnatosti dosiahol viac než my. Na uspokojenie vlastného ega dokážeme ohovárať, robiť okoliu napriek a tak strpčovať život ostatným. Sťažujeme sa pri pive na celý svet, ale nie sme pritom ochotní spraviť minimum pre to, aby sa niečo zmenilo. Na internete sa skrývame radšej za prezývky a bez foto lebo nedokážeme ani verejne vyjadriť svoj názor a postoj k veci, s ktorou nesúhlasíme a preto by nas slovo "butatot" nemalo uražat ale donutit k sebareflexii a na zmenu chovania a myslenia.
Zverokruh
kozorožec

Vzťahy

Rodinný stav
rozvedený
Na Pokeci hľadám
dobrých priateľov

Kultúra

Rád si pozriem filmy
drámy, romantické, historické
Rád si prečítam
odbornú literatúru, iné, filozofickú literatúru, psychologickú literatúru
Rád počúvam hudbu
iné, Beatles...slza v oku a spomienky na detstvo

Životný štýl

Moje záľuby
fotografovanie, iné, práca s PC, počúvanie hudby, priatelia, spanie, počuvat blondinku ked rozprava vtip..
Športy, ktorým sa venujem
hádzaná, iné, bol som aktivny sportovec, dokonca aj majster CSSR...
Mám rád zvieratá
iné, nemám žiadne