Pokec

Azet

Fotka: TAKALKA47

   Archív fotiek (4)

Fotoalbumy (1)

«1/35»

My Life is Beatiful

140 fotiek, 4240 návštev

Priatelia (60)

Všetci

  • Žena, Námestovo
  • Na Pokeci 7 rokov
  • Bola tu 18. 9. 2013, 12.22
:) Už len FB: Natálka Jánčovíépred 2 rokmi a 10 mesiacmi

upraviť


Niečo o mne

╚═►Problééém??
ak áno nesťažuj sa mne !!
▄▀▄▀ ▄▀▄▀ ▄▀SoM pRoStE oRiGiNaL▄▀ ▄▀▄▀ ▄▀▄▀ ▄▀▄▀ ▄▀▄▀ ▄▀
:D Hovor si čo chceš aj tak má tjé twojéé Decké rečičky nezaujmajúú
:D **wJém ze má lubiš....ale ja teba nijééé

Ked je žena a chlap vznikne LáSKA ♂ + ♀ = ♡♥

15.4 ošláwújém....!!
Iná** zvikni si už viac nebudem robit to co chces ...:D no proste Inááá

Charakteristika

Farba vlasov
Hnédúčkááá...xD

Láska, sex a rodina

Môj partner by mal byť
Mój Míláčík

Kultúra

Mám rád hudbu
✿✿✿✿Mílújém Jú✿✿✿✿

Životný štýl

Moje záľuby
Tánééc Tánééc Tánééc
Domáce zvieratá
Brátóv

Moje Kluby

životný štýl
Všetko Vyliečiš úsmevom :)Hovorte si co chcete, ja budem aj tak vzdy najlepsi/s­ia!!OraVá-ThéB­est:)..poL­Horá,SiheLné,RaBča,ZubroHlava,NámesTovO.­..."♥....LoĎ FiNo....♥”Priatelia sú môj život =)Milujem ten pocit, keď mám slúchadlá v ušiach...a nevnímam okolitý svet :-))orange music summer 2010Žiješ len raz , tak si užívaj !!! :DDDKeď nás tu bude 5 416 958 ľudí budeme tu všetci Slováci =)NAčO CHODIť do školy ked desiatu môžem ziesť aj doma :)*SoM AkÁ SoM* ! ! ! *NiesoM DokonalÁ,aLe VýNimočnÁ* ! ! ! *TakÚ Ako SoM Ja už nikde Nenájdeš* ! ! !Mám váSS RááD :DPošli sem všetkých svojich priateľov. Možno sa nám podarí pozbierať všetkých ľudí z pokecu!!! ;)Chalan, ktorý udrie dievča, je Chudák !!!!!!!!!!Potrebújú POMOC a mi ich ZáCHRáNíMé !Brunetky a hnedovlasí chalani.se­m! :D:) Niesom namyslená ♥ Iba zdravo Sebavedomá (:Ženy majú jednu úžasnú schopnosť: Bezdôvodne sa nasrať za 1 sekundu...­:Dpeace!!!__­_???PACiiENTii xD I ♥ NAMESTOVO.Žijem prvý raz tak prosím tolerujte moje chyby :)LétO! 2o1o! :) Wá TáK pOD! :)NiKdy NehOvOr zbOhOm, lebO zbOhOm ZnAmEna ist PrEc a iSt pRec znAmeNa ZaBudAt!!Rappery .. Hip-hoperyuiewfhrvnr­ugfkcmweiu­otšjfwldei­šjfugťg ):D sibéé míí ! pridaj sa aj tá ak ti sibeHURA SKOLA DO RITIMaM Ta MoC RaDA ...PrEtO: PôJdEs Do ToHtO K.L.U.B.U :*Budme sami sebou,robme veci tak ako ich robiť chceme,tak ako cítime že by mali byť...:) MiLúJ SvOjíCh KáMáRáTóU LeBó TáKýCh Akó Sú Oní úZ NéNáJdéS..­:)Jeseň 2010 Mienim sa mať dobre !!! :)Brunetky a Bruneti Vládnu :D**Blondink­y nevzdavajt­e to!!**Brun­etky na nas nemaju!!**­Ved my sme inteligent­ne!!**PEACE ☮☮☮**brunette or blond?....­nie je to jedno všetci sme super**....nie som dieťa prezidenta, či kráľa,...ale dieťaťom Pána a vlastníka tohto sveta:O)Cigáni Vs.Skejtoš­i ! :)OKTOBERma 5 piatkov, 5 sobot a 5 nediel.Ako vzniklo slovo chalan?CH-­ladnyA-rog­antny L-enivy A-gresivny N-eandrtal­ecThe AmOr SpiNký !:DDaj nato!:DGuľovááčká­á xDHURA POKECProblémo??­....No Problémo..­.:DVVýNimočNé­é DEtíí SééM!!!SOM CO SOM A KED SA PRIDAS DO TOHTO KLUBU BUDES MJIM BEST FRENDOM***som kto som nikto ma nezmeni...­.:)sfetovana mucha....:­)

zobraziť ďalšieskryť

umenie/kultúra
hudba
98% ludi by plakalo keby videlo justina biebera na vrchole mrakodprap­u a chce skocit... 2% ludi by si zobralo pukance a este kricalo slaltó... ak patris k timto dvom percentam daj si to do profilu♥ ♥ INNA ♥ ♥‎95% teenagerov by plakalo keby videli ako sa Hanah Montana chystá skočiť z mrakodrapu vlož si to do statusu keď patríš k tým 5%, ktori by si priniesli popcorn a kričali skoč skoč!hip-hooop... The Ting Tings ;)♥♥♥♥♥Justi­n Bieber♥♥♥♥­♥ANTI HANAH MONTANAHIP-HOP je moja hudbaMoze mat Viac Fanusikov ROZOK ako RYTMUS ??? =DHúDBáá Jé MóJ žíVóT ........ :**OrAnGe FeSt ..... 4-EwEr♥♥Katy Perry♥♥HudbBá in mý Life =)I VeRy LoVe MuSiCNH6 -Pochybova­lí o náS...xD=)peace=)ROBERta je NAJJ :))Dramatikz – Morfium (2010) ♥ty mas kluc do mojho srdiecka ......... :)
filmy
záľuby/záujmy
veda/technika
počítače/internet
politika
vzdelanie
zdravie
šport
zábava
Vtipy, humor i zábava :-)SfetovaneM­uchyProfesiona­liPuberťááci !!! SEM !♥Ak si moj Priatéľ DostaNeŠ PozváNku =)Keď ráno vstanem GRANKO si dám ! :DIba pre Real.♥♥♥RYtmus-4Ev­eeRKeby nebolo spomienok,človek by neveril,že raz bol šťastnýOggy a šváby ♥Ľudia sú silný !! TOMU VERIM :DModrooky blondaciFriends 4ever :D:P:)Na počiatku boh stvoril nebo a zem. Ostatne je MADE IN CHINA...=D­DNačo chodiť do školy,ked desiatu môžem zjesť aj Doma :)Moji priatelia sú puzzle, ked stratim jeden jediný dielik už nikdy nebudú úplné.Chce­m aby ste vedeli že každý ste ten jeden dielik ktory nikdy nesmiem stratit!!!­=)°. piatky,žúrky,chaty,kluby,DISCO .°Bez kamosov to neni onoOrange music JOJ summer OrAwAŽuvačkyy orbit =DD ... DIEVČATA vs. CHLAPCI ... Kto wyhráá? :DOrange Music Summer 2010 Orava.....­.najlepšjé­é BOlóó :****Haló Dede ... This Marek Hamšik ... How are you?DRŽÍME SPOLUZrušme sáčky! Slobodu gumeným medvedíkom­! xDNaco pojdem domov=DXD pokec!!! To NaJLepŠiE čO mA kEdY sTrEtLo XDNevJem Prečo Ma OtrAvuješ TvojImi SprosTosťa­Mi KeĎ Vieš , žE ťa MaM Na HakU !!cely OKRES NAMESTOOOO­VO napchame do tochto klubu¤¤¤ JA SOM MALÁ VIANOČKA,RUŽOVÉ MÁM LÍČKA :D¤¤¤ HALLOWEEN 2010 ¤¤¤!!!dééécká­áá v pubertéééé­!!!!iba pre bossovslnce,seno..tril­ogie:facky jahody nakonec i erotikas HUDBOU pijem ,s HUDBOU žijem, s HUDBOU snívam,HUDBU vzývamKto sa tesi na Vianoce a Silvestra sem ! ! !VIANOCE ŠALALALATy Ja My DvAjA a.........­.

zobraziť ďalšieskryť

vzťahy
pozvi tu všetkých svojích priatelov,ktorých máš skutočne rád! ;)Šialene ťa ľúbim♥♥♥ A tebe je to šialene jedno♥♥♥ =´(Nevies saa Rozhodnut.­.? Rozhodni sa srdcom..!Najvätšia bezmoc je keď ti niekto neverí,keď vieš,že hovoríš pravdu....Sú ľudia, ktorí pre nás v živote znamenali viac, ako tí ostatní. O to ťažšie je naučiť sa bez ních žiť..!!!Bosk je jediný spôsob ako prinútiť muža aby bol chvíľu ticho.....­:DDTo čo urobíš je viac ako to čo len povieš...MáM WáS StRašNéé RaDá :-*Odpustim ...ale nezabudnem NIKDY!!!Chcem ťa! :-*Máš Má RáD/á?..aL­eBoO Síí KaMoOš/ká?­...TaK šúP.DoO ToChTo Clubú! :D:D:DMilujem a čo ? :PTrvá Jeden deň, ♥ aby si začal/a niekoho milovať ♥♥ a celý život potrebuješ na to, aby si na neho/ju ♥♥♥ Zabudol/dl­aMilújém PSíKí (°_°)KaMaRáToV Tu MáM WžDy Pri SeBe ..... KtOrý Mi PoMáHaJú A Ja SoM RaDa žE SoM iCh NiEkEdy SpoZnALa..­.. DaKuJééM WááM Za WšeTkooo =)) ♥buda 4ewer=D ...Jediná žena čo pochopila mužov už dávno nežije lebo umrela od smiechu. xD***Prežílí smé_ Nádherné Detstvo!:)Posielam ti pozvánku preto, lebo mi na tebe záleží :)Pokial máš najlepšieh­o priatela,urob si čas, aby si mu povedal, čo pre teba znamená... ☺♥♀♂ čo ak ťa ĽÚBIM ?? čo s tým urobíš ?? ♀♂♥☺Veľká Vďaka Mojim Priateľom Ktorý Ma Ešte Nikdy Nezradili :-* :)ak sí fakt kamoš do smrti dostaneš pozvánku!!­!!!!!!!!Aj tak ťa mam rada..!!!SeM pozVem leN týCh KtorýCh máM nesKutoČne raDa :-*Láska je nebo.Láska je sen.Láska je človek,ktorého chcem.Lásk­a je neha,po ktorej túžim.Lásk­a je človek,ktorého ľúbim. MILUJEM ŤA! :)Láska je ako oheň, stačí iskrička a z ničoho je niečo, čo nás vie tak veľmi hriať. Ale každý veľký oheň môže vyhasnúť ak sa oň nebudeme starať a niečo preň neobetujem­e...OBčas to tak nevizera ale "ALE NEZABUDAM NA KAMARATOV"­:)Viem kOho MYlujem...­=DAJ Nebo je bez Teba PEKLOM ! :(Lubiš ma? :-* Podpíš sa!

zobraziť ďalšieskryť

ostatné
VITANOVA 4ewerrNamesToVo:­D. . .nestarajt­e sa mi do ŽIVOTA ! umierať zamňa NEBUDETE ! . . .JsMé CraZý ! TáQ Sá NestaRajté ! :DDMIiiLuJeM PizzU :-PPLáska možno.....­..........GraTuLuJem SvoJim RoDiCoM ze Maju Take SiKovne DieTa Ako Som Ja :D:DV NáMeStOvE Tu JE FaJn LeBo Sa Tu SpIeVA =))Sí náj človiečik na tomto sveté a preTo ta pozýývam do tééhle skupiny =D =*ChCem Len Jeho/Ju Ták Prečo to StáLe Nevie PochopiŤ ?? :(=) VšeTci KtORý Má MáTe Vo FrIeNd SEM ! =) aLeBo StE L.I.V.E kAmOsHi =))))))Som Zákonom Chránený/á :*-☮ PeAcE aNd LoVe ❤keep smile :)MiLuJééééé­ééééééém__­___LEtOpiatok 13. hrozaPeace ! :) ( Píz )Usmev ako daršupeeer :)) chapees ?? cíí ?? ze táá Lúúbim ?NamestovoS­toka chalani sú sebecké svine ( česť výnimkám )Podte wsetci do tohto klubu!!!Mám rád ,rada!!LiL.­LittLe.BiG­.Retard. bez ohladu aká je!!:-*SvOju poSteL poDvádZam v šKole s lAvicOu :DDDDDDDDDDD­DDDDDDDDDD­DDDDDDDDDD­DDDDDDDDDD­DDDDDDDDDD­DDDDDDDDDD­DDDDDDDDDD­DDDDDDDDDD­DDDDDDDDDD­DDDDDDDDDD­DDDDDDDDDD­DDDDDDDDDD­DDDDDDDDDD­DDDDDDDDDD­DDDDDDDDDD­DDDDDDDDDD­DDDDDDDDDD­DDDDDDDDDD­DDDDDDDDKEĎ SA TI ZAČÍNA MENO NA : A...B...C.­..D...E...­F...G...H.­..I...J...­K...L...M.­..N...O...­P...Q...R.­..S...T...­U...V...W.­..X...Y...­Z...TAK SA PRIDAJ!!!!­!!!!!! LuBiM tA!!!!!=D BuKeKeLa ViaNoCe =DTHE PASTELS!:)­:-**Ja som malá vianočka, ružové mám líčka*Zasúnieš á ídeš..DeDe jé Nájlepšííí­í....Bukek­ela vánoceHAPPY HALLOWEENPuBeRŤáCi =)pokec navzdiPROTY TYRANIU DETI...=(Komu pošlem tento klub,prajem mu Veselé Vianoce,Šťastný nový rok a bohatého Miluláša :)Hiiiiiiiii­iiiiiiiiiNeMiEsAj Sa DoToHo Do CoHo Ta NiEtmiljem ...... ta :)✖✖PrOtI ZrUsEnIu FaCeBuoOkU­✖✖cool klub v tomto klube sú len cool babenky

zobraziť ďalšieskryť

Komentáre (257)

T1bko361

T1bko361 napísal 14.07.11 12:43

Milujem ta :*

nina854

nina854 napísala 7.02.11 20:03

1. Moje meno? 2. Kde sme sa prvýkrát­ stretli? 3. Ako dlho sa poznáme? 4. Kedy sme sa naposledy­ videli? 5. Fajčím? 6. Verím v Boha? 7. Čo si si myslel(a),­ ked si ma prvýkrát­ videl(a)?<­br /> 8. Mesiac narodenia?­
9. Farba vlasov? 10. Farba očí?
11. Mám súrodencov­?
12. Čo rád(a) robím vonku? 13. Čo rád(a) robím vo vnútri (v škole)? 14. Spomenieš­ si na jednu z prvých veci, ktoré som Ti povedal(a)­?
15. Akú hudbu rád(a) počúvam? 16. Čo je na mne najlepšie?­
17. Čo je na mne najhoršie?­
18. Som hanblivý/a­ alebo naopak? 19. Som rebel alebo sa riadim pravidlami­?
20. Považuješ­ ma za známeho,­ kamaráta­ alebo dobrého priateľa?<­br /> 21. Nazval(a)­ by si ma hipikom,­ okúzlujúci­m, šprtom, snobom alebo niečím iným? 22. Videl(a)­ si ma niekedy plakat? 23. Aká prezývka­ by bola pre mna najvýstižn­ejšia?
24. Sú moji rodičia stále spolu? 25. Máš ma rád/a? ODPIS NA VSETKY TIETO OTAZKY DO ODPOWEDE!!­....A POSLI TO TVOJIYM KAMARATOM­ NECH TI NA TO TAKTIEZ ODPISU

TAKALKA47

TAKALKA47 napísala 7.02.11 20:10

Sašenká
v školé
7 rokov
nwm pred tyzdnom
nie
ano ano
pohodé baba
nwm prepááč
take blon ale skor rysave
Hneda?
ano
blbosti
blbosti
nespomeniem
hip-hop a proste pop alebo nwm take ze riahnna a take
vsetko
nic
niesi
Rebel!
dobrého priatela
rebelom!
hej
škriatok
ano
ano
:D:D

nina854

nina854 napísala 7.02.11 20:11

Ty dam škriatka ty špikaňa :D

(zmazaný používateľ) napísal 23.01.11 15:32

kvalitná!*­:)

TAKALKA47

TAKALKA47 napísala 3.02.11 9:59

ale nepreháňaj!...:D

(zmazaný používateľ) napísal 3.02.11 10:26

ja nikdy .. :D

TAKALKA47

TAKALKA47 napísala 3.02.11 10:33

nO nO ...:D nebola bi som si taka ista ale ked chces..:D

(zmazaný používateľ) napísal 3.02.11 10:37

:D dobré.. tak niekedy prehánam ale teraz vážne NIE !:D

TAKALKA47

TAKALKA47 napísala 3.02.11 10:38

ako mislíš ale aj tak dákujém....:D

(zmazaný používateľ) napísal 3.02.11 10:40

:) nz

6-VeRoNiKa-6 napísala 2.01.11 20:33

najkrajšia­ fokta! :) :-*

TAKALKA47

TAKALKA47 napísala 2.01.11 20:37

nO fuj!!!!! :D

6-VeRoNiKa-6 napísala 3.01.11 9:12

odvolavam moja je najkrajšia! :D:D ked mysliš ťe tvoja fuj!

TAKALKA47

TAKALKA47 napísala 3.01.11 10:47

Presne :D fuj!

6-VeRoNiKa-6 napísala 3.01.11 10:48

vedie fotka sa mi lubi ale :D

TAKALKA47

TAKALKA47 napísala 3.01.11 10:49

:D ticho! je skareda a dost! :D

6-VeRoNiKa-6 napísala 3.01.11 10:50

ked mysliš :D

TAKALKA47

TAKALKA47 napísala 3.01.11 10:53

Jqa mislim welmi dobre!! :D:D:D

6-VeRoNiKa-6 napísala 3.01.11 10:54

no isto ty včdy hlavne pri diktatov! :D

TAKALKA47

TAKALKA47 napísala 3.01.11 10:55

nO dovol a ty ! :D

Wersss

Wersss napísala 23.12.10 9:04

Vesele Vianoce A Stastny NOvy ROk :-)

ďalšie komentáre