Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info

Pokec

Azet

Fotka: Tina6359

Priatelia (30)

Všetci

  • Žena, 51 rokov, Poltár
  • Na Pokeci 5 rokov
  • Bola tu 14. 11. 2014, 12.01
Bože,ak ma nevieš spraviť štíhlou,sprav aspoň mojich priateľov tlstými ---- hehe ----pred 7 mesiacmi a 3 týždňami

upraviť


Niečo o mne

Mňa nikdy nepochopíš!...Na mňa si musíš zvyknúť !
 

Radšej budem tým najhorším originálom seba samej, ako tou najlepšou kópiou niekoho iného!
 
Nie som zla,ani dobra.som len taka ako si kazdy zasluzi...)
 
 
 
 
 
 
 Raz  mi povedal: "Zamysli sa nad sebou..."Zamýšľala som sa dlho a potom mi došlo, že takú nulu ako si ty k životu nepotrebujem .Tak som ho nakoniec opustila...!
 
 
Žena si často nenájde manžela iba preto, že opití sa nepáčia jej a triezvym ona.....môj prípad:-D
 

úsmev zakryje bolesť v srdci, ale ver, že oči klamať nebudú.....
 
Každý nech si rieši svoje problémy... Mám dosť svojich, neposkytujem služby ohľadne zabíjania nudy... HOWG!!!!...alebo chceš sex?...Sex? Nie,ďakujem život ma *ebe 7 krát do týždňa hehe
 
 
Chceš sex?? Si k tomu aj diskrétny??? Tak si vylíž svoju ctenú riť a nikomu to nepovedz....tu už človek musí byť aj sprostý,lebo vaše ponuky ma už  začínajú otravovať....hehe A vôbec, ja nepotrebujem sex,mňa život *ebe 7x do týždňa,takže dovi dopo :-)
 
 
 
Často sa smejem,az velmi často,lebo viem ze to vela  ludi sere a som tomu rada))))
 
 
Vyzliecť sa donaha a mať sex, to dokáže v podstate každý. Ale otvoriť niekomu srdce, ukázať mu svoje slabosti, strach, nádeje a sny... to v skutočnosti znamená byť nahý... :)
 
 
„Vitajte vo virtuálnej realite !” Som !_____ÚPLNE KOMPLIKOVANÁ !!!! bu_bu_bu-bu_bu_bu...hehe
 
 
 
 Neodpisujem siluetám s povysávaným profilom,bez foto...a ten čo bude tvrdit ze nema foto,lebo prerába kupelnu,tak taky nech sa ani neobtazuje!!!!! Neodpisujem ľuďom bez udania veku."Foto v uzamknutom albume,nie je pre mňa foto v profile...preložím...profilová fotka je profilová fotka,nie uzamknutý album!
 
 
Rada komunikujem s človekom,ktorý má úroveň,vzdelanie a aspoň nejaké základy spoločenského správania a gramatiky.„Zároveň by som chcela poprosiť všetkých ženáčov,nech sa neobťažujú a obchádzajú môj nick. Disponujem morálnymi zásadami,čo pravdepodobne tejto skupine tzv. nešťastne ženatých nič nehovorí.!Sklamalo ma tu už toľko ľudí,že som ich už prestala rátať.Niektorí ľudia ani nevedia ako veľmi dokážu ublížiť,slovom alebo činom.To,čo ma pred pár mesiacmi tešilo,je preč.Nezostalo mi nič iné ako sa zobudiť zo sna a začať ŽIŤ. :)
 
 
Ked sa žena chová ako žena, muž by sa mal správať ako muž Ženy sú na to aby ich muži milovali, nie chápali Väčšina ľudí má vo svojej sexuálnej orientácii jasno. Niektorí však nie sú si istí tým, ktoré pohlavie ich priťahuje viac. V akom vzťahu skončia, o tom nerozhoduje pohlavie, ale osoba, ktorá ich očarí. Nehľadajú totiž ženu alebo muža, ale osobnosť.
 
 
Niečo o mne,ak sa to dá tak nazvať..lebo životopis tu nemienim vypisovať...nie je to dotazník.. Začnem tak z ostra..hehe Všetci si hádžeme polená pod nohy a potom sa divíme,že padáme a hubu!..ale aj pád je na hubu je svojim spôsobom pohyb dopredu áno je to je svätá pravda,lenže zabúdame ako to bolí a niekedy si neuvedomujeme že prečo sme takí..až keď...až keď padneme dakde na samé dno,vtedy si začneme dávať myšlienky dohromady! 
 
 
Prepáčte ja tu nikomu nebudem vyčítať ani dávať rady.Ja som ja a vy ste vy! Napadol ma teraz jeden citát,bol napísaný na jednom cintoríne síce bol v češtine ale nezabudnem naň..Bola som malé dievčatko,ale tento nápis mám pred očami stále,neviem prečo ale veľmi ma vtedy zaujal, sama som tomu nechápala, ale teraz s odstupom času viem o čom je..a preto sa ho aj držím! Pred vstupom do cintorína..citujem: To čo ste vy,sme boli aj my!Z druhej strany z východu s cintorína: To čo sme my,budete aj vy! Treba sa nad tým nápisom aj zamyslieť,že život je len jeden, nik z neho nevyviazneme živí,tak sa správajme k sebe ľudsky,priateľsky,rozdávajme okolo seba len lásku,ja sama sa to učím,a nehanbím sa to sem napísať.Ja viem kto má málo lásky ,alebo kto nedostáva lásku tak ju ani nevie dať..poznám to sama..( Zas som odbočila....) Rada by som použila ešte jeden citát..Mnohí z tých , čo žijú, by zaslúžili smrť. A mnohí z tých, čo zomreli, by si zaslúžili žiť.(Tolkien John Ronald Reuel) Pretože.......niektorí ľudia si vážne nezaslúžia byť na tomto svete,ubližujú,nevážia si ľudské hodnoty,nevážia si sám život! Klásť si pravdivé otázky je známkou zdravého rozumu. Je to však len tretina cesty k pravde. Druhou je správna, pravdivá odpoveď a treťou tretinou prijatie spoznanej pravdy. Zo všetkých troch je prvá tá najľahšia. Posledná je najťažšia – ťažko sa prijíma.
 
 
Vojakovi treba meč,vládcovi trón,filozofovi knihy,básnikovi pero, - ženavšak bojuje a víťazíjedným pohľadom.
 
 
Žiadna ideológia nezodpovedá skutočnosti.
 
 
 Pokiaľ na svet pozeráte cez nejakú ideológiu, nemáte šancu. Ja nie som svätá,ale myslím si že mám srdce na správnom mieste.Mám rada úprimných ľudí a nie pokrytcov ako sú podaktorí, neznášam klamstvo a faloš je mi z toho na grcanie...Podaktorí ľudia bez chýb, popravde leziete mi už na nervy.Vždy treba povedať pravdu nech je aká koľ vek.Je to najlepšie čo môže dotyčný urobiť. A keď si niekto myslí že smiať sa niekomu do očí nie je žiadne umenie,ale rozosmiať tie oči,to je už iný kumšt...”To by si mal každý uvedomiť. A ešte niečo,aby som Vás vyviedla z omylu.Ja psychiatra nepotrebujem, z jediného dôvodu,pretože ked mu všetko poviem,tak by sa mohol z toho zblázniť..hehehe
 
 
Moje krédo znie:Nikdy sa neuspokojím sama so sebou, lebo keď budem spokojná, budem priemerná. A priemernosť, je mŕtvy vrchol. Som sama sebou a iná ani nebudem!,Neplačem tu ľudom, už som sa poučila na vlastnych chybách.
 
 
Moja mama mala vždy pravdu. Povedala mi: "To prejde". A buď si istá, že všetko raz určite. Záleží len na tom, ako sa k tomu postavím. To čo ma neodpíli, ma vôbec neposilní a niečo medzitým. Uši hore, hodiny kážu začať žiť , zahodiť masky, začať novy život a keď už nie, aspoň sa dobre zhovädiť hehehe..... Je čas...))))
 
 
 A ľudia ktorí ma nemusíte,Vás poprosím kydajte na mňa čo najviac,Ked ma jedného krásneho dňa prestanete ohovárať, bude to podľa všetkého značiť, že som bezvýznamná. Preto si ma berte do huby, kde len chcete, je to lepšie ako byť bezvýznamnou. Preklínajte ma! Neprajte mi! Záviďte mi! Neznášajte ma! ... prosím Vás o to! :) ... Vaša neuveriteľná slaboduchost mi dodáva síl a ženie ma vpred ! ! ! 
 
 
Proste sa mi nepáči, ako sa tu ľudia začali osočovať a nadávať si pre takú volo vinu, nepáči sa mi ako ešte stále existujú stereotypy o vzhľade a každému sa snažíme nanútiť ten náš ideál.. ja sa držím princípu "ži a nechaj žiť.Skôr ako odsúdiš moje žitie... obuj si moje topánky a prejdi moju cestu, prejdi moju minulosť, pocíť moje slzy, zaži moju radosť i moju bolesť. Prejdi túto cestu, potkni sa na každom kameni na ktorom som sa potkla ja... za každým vstaň a chod ďalej, tak ako som to urobila ja.!!! Až potom môžeš moje správanie súdiť a tvrdiť, že ma poznáš ....som taká aká som,ja vážne, iná už nebudem.
 
 
 Poviete si že kto tie problémy nemá?ja to ani netvrdím ani nevyvraciam.Každý sme si strojcom svojho šťastia,niekto viac niekto menej..Nevzdám sa ničoho,lebo ja som vždy bola aj budem sama sebou a nik ma nepresvedčí o opaku.A keď sa mi slzy tisnú do očí, a keď pocítim to nechutné prázdno čo vo mne ostalo, vrátim sa k spomienkam.Pretože to je už asi jediné miesto kde mám možnosť byť šťastná.Dnešný deň je pozoruhodný. Je môj. Včerajší mi už vykĺzol z rúk. Ten už nemôže mať iný obsah, než som mu dala. Zajtrajšok ešte nemám prisľúbený. Dnešný deň je jediný, s ktorým môžem rátať. Môžem ho naplniť, čím len chcem. Využijem to! Dnes môžem niekomu spraviť radosť, niekomu pomôcť. Môžem žiť tak, že mi niekto možno večer poďakuje, že som .. že existujem, že ma poctil. Až si myslíte že nech ju čo najskôr vystrie,tak sa netešte! hehehe..Každý podľa zásluh..hehe Nechystám sa zomrieť,ja zomriem len v tom prípade žeby mi to nevyšlo,Nehovorím, že nechcem umrieť. Len nechcem byť pri tom, až sa to stane:-D ŽIVOT je jeden boj....No mnohí to chápu po svojom: Mlátiť hlava-nehlava!.Tak sa tu všetci pozabíjajte,ja by som s dovolením chcela prejsť,to viete raz som hore ,raz dole,ale je niekedy je aj ťažké sa z toho večného hojdania nepovracať...)
 
 
Nikdy nechoďte s hlavou uprenou do zem. A hlavu treba vždy mať dobre hore,inak si čelo neudrieš!!!lebo si nevšimnete že, keď sa zavrie jedna brána ku šťastiu, ďalšia sa Vám otvára, ale my ľudia sme ako malé deti, často tak dlho pozeráme na zatvorenú bránu, že si nevšimneme tú, ktorá sa pre nás už dávno otvorila.!
 
 
V mojom profile je použitý môj sarkazmus.Sarkazmus je viac cielený na zraňovanie citov a je drsnejší. Iróniou je to,že je môj profil v podstate neškodný a vtipný.:-D Wikipédia: Sarkazmus (gréc. sarkadzein - sekať do mäsa) je uštipačný, bezohľadný výsmech sprevádzaný cynickým autorským postojom. Predstavuje najvyšší stupeň irónie.Zbožňujem iróniu.:-) Irónia?:-)= Sarkazmus:-)Bez tohto by môj humor nemal zmysel...týmto žijem:-)
 
 
 Tajomstvo života spočíva v troch slovách : Myšlienky tvoria veci. Preto IDEA je základným spúšťacím mechanizmom každého pokroku človeka. Cogito, ergo sum ! = Myslím, teda som ! "Myslím, teda som" ... je všeobecne známe. Už ďaleko menej známy je fakt, že mnohí ľudia nemyslia a predsa sú ...:))
 
 
 A čil niečo o nas Nitrančanoch...)))
 
 
Koľko z vás už počulo Nitrianske nárečie? Možno sa niekomu zdá divné, isto ale nie je zvláštnejšie ako trnafčina, bratislafčina, oravčina, záhoráčtina, či východniarčina. Možno je toto už starší textík, ale zdá sa mi byť vtipný a preto sa oň s vami (ako pravý Nitrančan) rád podelím. Ortodoxná nitránčina do toho!Aj keď ste neni šecci z Nitry, dovolím si jeden svoj príspevek venuvať dialektu, na kerom som odrastau. Ňé šecci sa k nemu hlása s takú radosťú jak já alebo zopár ďalších predstavitelov ortodoxnej nitránčiny. Jenna vec je vyprávať po nitránsky. To ví každý. Ortodoxná nitránčina je druhá vec. Medzi jej predstavitelov radím mená jak Buben, Pišta Bleho, Aneta (kaderníčka), ale aj Emu, Medvedík a moja maličkosť. Rozdíl je v tom, že pokál ortodoxná nitránčina a nitránčina majú rovnaký rečový základ a vyznávajú rovnaké pravillá, ortodoxná nitránčina je o volačo agresívnejšá, a nelakne sa ani v cudzom prostredí. Gramatické pravillá spoločné pre nitránčinu aj ortodoxnú nitránčinu 1. mäkké l neexistuje, tam de je v spisovnej slovenčine „ľ“, nitrančan poví l 2. dvojhlásky neexistujú, namísto „ie“ poví „é“ resp. „í“ (napr. „mléko“, „nevím“), namísto „ia“ použije „á“ (napr. „vác“), namísto „iu“ prečíta „ú“ (napr. „najlepšú“) 3. ô sa číta ako ó (napr. „vól“, „škólka“, „mócť“) 4. „il“ na konci slovés v minulom čase sa číta „eu“, u ortodoxnej nitránčiny dokonca „ev“ (napr. „hovoreu“ resp. „hovorev“, „peu“ resp. „pev“), „al“ ako „au“, resp. „av“ („nedovolau“, „pomáhav“), „el“ ako „eu“, resp. „ev“ („dospev“, „natreu“) a pod. 5. „dl“ sa číta ako dvojité l, „dn“ ako dvojité n. Toto pravillo najlepšé dokumentuje tzv. prvá nitránska veta: „Pallo myllo vella umývalla“ 6. po nitránsky neni „chcieť“, ale steť, čo zas ilustruje tzv. druhá nitránska veta: „Steš – nesteš, nehaj tak“ 7. Nitran je len saláma, gdo vypráva po nitránsky je Nitrančan 8. samohláska „o“ sa často mení v nitránčine na „e“. Na toto sú dva vzory – vzor „breskyňa“ a vzor „švager“. Vzor „breskyňa“ sa použije v prípade, keď sa „o“ nachádza v prvej slabike slova, vzor „švager“ pre „o“ v druhej a ďalších slabikách slova. Ďalšé príklady: „zeber“, „vepchau“, (zober, resp. vopchal polla vzoru breskyňa), „svoker“, „pátek“ (svokor, resp. piatok polla vzoru švager). 9. Pozor! Žánne slovo sa nemóže meniť polla obidvoch vzorov (to by sa napr. ze Zobora mohou stať Zeber, čo by bolo na úkor zrozumitelnosti). 10. Zatál jedinou známou výnimkou z pravilla 9 je slovo „uterek“. 11. Ide sa „pri Tesco“ a „pri štadión“, a ňé „k Tescu“ či „ku štadiónu“ (nepripúšťa sa ani ponitránčené „ge štadiónu“). 12. Nitrančani si nelámu hlavu ze spodobuváním, ani z rytmickým krátením, takže keď napíšete slovo tak jak očujete, vóbec nespravíte chybu (napr. „gdo to bou?“, „to si de videv?“, „zedou si mi kokot“ – neni ani vzor breskyňa, ani švager, do by steu vedeť)
 
 
Pozn.: Slovo „ňé“ sa v nitránčine nemusí nevyhnutne písať s „ň“. Píše sa preto, aby si neznalí veci nestotožňuvali nitránčinu s trnafčinou, lebo mnohým to zní podobne a potom si myslá, že ide len o to hovoriť tvrdo. Nitránčina neni len o tom. Smrť Trnave!
 
 
V čom sa teda líša klasická a ortodoxná nitránčina? V zásade ide o prístup. Ortodoxnou nitránčinou hovorá tí, kerí sa za ňu nehanbá a navyše ju sťú presadiť, najmä v cudzom prostredí, a neváhajú pritom meniť aj místnu reč. Napríklad ortodoxný Nitrančan (ako Kopitar lebo Buben), si Prahe nedá „řízek u Břevnovského kláštera“, ale rízek pri Brevnovskom kláštore (všimnite si vynechanú prelložku „v“, kerú ortodoxní Nitrančani nepoužívajú, poveďá „som meste“, „som Nitre“). Ortodoxní Nitrančani sa též volakedy blysnú vetú, že: „Pri maluvaní som mala problém ze stropem aj ze stenáma.“ To je ale už ozaj ortodoxná nitránčina, s kerou keď sa cudzinec stretne, tak je v piči či si toto prečíta alebo ňé, takže to nejdem rozširuvať. V tomto krátkom pojennaní o nitránčine som sa též nevenuval ollišnej slovnej zásobe. To je pre každé nárečí samozrejmosť.
 
 
Žijem naplno, každá moja vráska znamenáže som milovala slnko, preflámovala noci, vypila litre šampanského, milovala do úmoru a fajčila ako fabrika. Nič neľutujem.
 
 
 Brigitte Bardot... 
 
 
 
Asi tak nejak. ŽIVOT JE NÁDHERNÁ KNIHA, ALE NEMÁ CENU____PRE TOHO,KTO NEVIE ČÍTAŤ...
 
 
Múdrosť musíš hľadať, hlúposť príde sama. 
 
 
Všetky práva vyhradené. Reprodukcia, prenos,šírenie alebo ukladanie časti alebo celého MÔJHO obsahu v akejkoľvek forme, bez predchádzajúceho písomného súhlasu.:-)K.T.(stifler)
 
 
 Rozlíšit hranicu medzi koníčkom, zvýšeným užívaním a ZÁVISLOSŤOU na POKECI je obtiažne, aj preto, že na počítači nevzniká závislosť fyzická, ale psychická........
 
 
NIE SOM ŽENA NA JEDNU NOC,TOĽKO ČASU NEMÁM!!!!!

Charakteristika

Postava
166 cm, 69 kg, zo zadu jak herečka,s predu jak nabúraná embéčka..)
Typ postavy
priemerná, len veľká riť vie očariť a malá dierka..hehe
Môj zrak
LTT..len tak tak....)
Farba očí
zelené, Aj do zeleneho alobalu sa daju zabalit starosti všedných dní
Farba vlasov
hnedé, krátke,ako chlapec,ale nie som lesba,tak odchod herečky !...))
Typ vlasov
krátke
Ukončené vzdelanie
stredoškolské, alebo osobitá škola....moja mam vzdy hovorila,nech dievča študuje,ked na to má......alebo ako sa hovorí....vzdelanie nie je zarukou inteligencie
Obľúbená farba
zelená, biela
Vzťah k fajčeniu
fajčím príležitostne
Znamenie vo zverokruhu
panna

Láska, sex a rodina

Rodinný stav
vdova
Deti
mám, 2 deti
Vzťah k deťom
už by som nechcel(a) mať
Na pokeci hľadám
vážnu známosť, ten kto nemiluje nemoze vediet co je to laska
Láska pre mňa znamená
láska je základom vyrovnaného sexuálneho života, nie je nič lepšie, ako byť zamilovaný(á)
Príležitostný sex
„„NECHCEM SEX LEN NA JEDNU NOC VEĎ KĹUDNE BY SOM SI DALA POVEDAŤ EŠTE AJ RÁNO....:-­)“ hehehe-­)“
Môj partner by mal byť
hlavne v mojej posteli !

Kultúra

Mám rád filmy
umelecké, dokumentárne, muzikály, historické
Rád si pozriem dobrý film
doma z gauča
Mám rád knihy
Nemiluj knihy, aby si si nimi ozdobil svoj príbytok, ale preto, aby si nimi vyzdobil srdce i ducha.
Mám rád hudbu
hitparádovky, disko, oldies, folk a country
Chodím na koncerty
zriedkavo
Najradšej hudbu počúvam
V aute,ked idem nikam. Svet vyzerá tak, ako vyzerá, pretože hlúpi ľudia sú plní sebaistoty a múdri pochybností.
Pohodový večer
niečo dobré uvariť, počúvať dobrú hudbu, ísť do kina alebo divadla, ísť na koncert, s kamarátmi do baru, pozerať dobrý film v TV, čítať dobrú knihu, pri sviečkach s partnerom

Životný štýl

Moje záľuby
cestovanie, práce okolo domu, čítanie, chovateľstvo, tancovanie, fotografovanie, turistika, práce v záhrade, varenie, priatelia, divadlo, sex, chodenie do múzeí
Špeciality kuchýň
slovenskej
Dobré jedlo si vychutnám
v kuchyni pri stole, v prírode, v dobrej reštaurácii
Domáce zvieratá
papagáj, pes

Komentáre (146)

bonsai4

bonsai4 napísal 23.03.14 17:48

ufff....konečne koniec profilu....taký dlhý že už neviem čo bolo na začiatku (žeby skleróza???)...niekedy si najdem viac času na pozornejšie čítanie......dovtedy AHOJ

Tina6359

Tina6359 napísala 25.03.14 10:30

" Amen " dik ..ahoj

igor010 napísal 23.10.13 23:14

ja som Ti nenadával,ako Ty mne,ani nebudem,nejako nedovidím niže kolien

Tina6359

Tina6359 napísala 13.12.13 20:25

Pekné vianočné sviatky...

igor010 napísal 23.10.13 22:08

nedivím sa,že si moje motto nepochopila,úvodom som myslel to čo máš napísané v dlhom začiatku profilu

Tina6359

Tina6359 napísala 23.10.13 22:12

Ty si debil bezkomentarovy... :DDD
By ma zaujimalo, koľko Tebe ostalo buniek mozgových...
A je mi smiešne, ako Ťa irituje žena...obyčajná.... ;DDD
Preto asi nemá význam Ti písať, že sú tu aj RP... alebo som nebodaj na Tvoju veľkolepú správu nereagovala a Tvoje úbohé EGO má teraz žalúdočné problémy? Daj adresu... pošlem Ti živočíšne uhlie..:-D

igor010 napísal 23.10.13 21:57

a to si čo chcela povedať tým dlhosiahlim úvodom? dávno som toľko posplietaných blbostí nečítal

Tina6359

Tina6359 napísala 23.10.13 22:00

ktorym uvodom????

Veru si necital,lebo si to len prebehol.....kazda blbost je pre nieco dobra :-D

Tina6359

Tina6359 napísala 23.10.13 22:01

Život rýchlo ubieha a tak sa ho snažím žiť.Nikdy neľutujem čo som urobil,skôr ľutujem to,čo som mohol urobiť a neurobil som.

podla mna ,,,toto je ale hovadina prveho kalibru...tot tvoj status :-D

(zmazaný používateľ) napísal 13.10.13 10:48

Prepáč mi,ale k tvojmu k profilu len toľko,,primitivita u teba nepozná hraníc!!!!!!!!!!!!!

Tina6359

Tina6359 napísala 13.10.13 17:46

Draha neznama bez foto !


Nežijem,preto,aby som ohurovala ludi....Som tu preto,aby som žila svoj život,a to najlepšie,ako sa mi da.....Tak prosim-ži si ten svoj,a do mojho sa nestaraj !
Hádam nečakas ze sa s tu rozpacem,aj pre mna maju vyhodny pausal ::-D

oto21765

oto21765 napísal 13.09.13 4:25

Prekrasne Motto :):):)

Tina6359

Tina6359 napísala 16.09.13 11:04

Každý podľa zásluh :-D

To vieš,najkrajší status aký som kedy mala :-D

mysecret2day

mysecret2day napísala 2.05.13 4:38

dobre som sa pobavila pri citani citatov....robi to dobre stretnut sa s humornym clovekom, co je uplne volny a neberie sam seba ani ine veci vazne.. :)) bravo

Tina6359

Tina6359 napísala 17.06.13 20:48

To vieš,Na plač mám času dosť..Ja si seba vážim až moc,každý deň stojím na váhe a nie a nie dať dole kilá..:-D

Dakujem ti za komenárik !

riman22 napísal 17.09.12 19:25

a našli ste tie peniaze?

Tina6359

Tina6359 napísala 17.09.12 19:45

citujem...moj status....heehhe

Včera v noci sa mi do domu vlámal zlodej... ze hľadá peniaze.. tak som sa pridala k nemu a hľadali sme spoločne.... hehe

veru nenasli..on bol v tom ze najde..heheh

Funny401 napísala 14.09.12 9:17

Super profil .. si pekná aj vo vnútri aj navonok ...

(zmazaný používateľ) napísal 10.09.12 23:57

mam rad zivotne pribehy ale porozpravane pri kave takze nebudem to citat....ozvy sa

ďalšie komentáre