Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info

Pokec

Azet

Fotoalbumy (1)

Moje fotky

2 fotky, 471 návštev

  • Muž, Praha
  • Na Pokeci 1 rok
  • Bol tu 19. 5. 2016, 11.56
Západ a Východ si vymenili úlohy: kresťanov nechránia Spojené štáty, ale Rusko pred 6 mesiacmi

upraviť


Niečo o mne

A ty mor ho! — hoj mor ho! detvo môjho rodu,
kto kradmou rukou siahne na tvoju slobodu;
a čo i tam dušu dáš v tom boji divokom:
Mor ty len, a voľ nebyť, ako byť otrokom.


Malé okienko o naších inteligentných západných priateľoch z NATO

BRATISLAVA 12.12.2013 Testovanie 15-ročných žiakov PISA v matematickej, čitateľskej a prírodovednej gramotnosti vyvolalo v niektorých krajinách OECD radosť, v iných smútok nad schopnosťami budúcich generácií. Na Slovensku sme dopadli podpriemerne, no stále lepšie ako Spojené štáty americké.

Teraz sa zdá, že to v USA nemôžu prehltnúť. V jednej z najsledovanejších reality šou Jona Stewarta si hviezdny moderátor Slovensko zobral na paškál za čo zožal burlivý potlesk:

„Táto krajina je teraz štandard, ku ktorému sa prirovnávame, ako sme dopadli. Títo posratí ľudia jedia vlastné zvratky. Som si istý, že ich prezident je krava. Prdy, ktoré exportujú v debničkách, ktoré sú podľa mňa tou najhoršou cestou ako vyvážať prdy. Chcelo by to niečo vzduchotesnejšie, pretože keď sa dostane zásielka na miesto doručenia, bude iba plná vzduchu."


http://www.topky.sk/cl/10/1371532/Utok-na-Slovakov-v-USA--Totalne-zosmiesnenie-v-priamom-prenose--ake-ste-este-nevideli-

Komentáre (0)