Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Pokec

Azet

Priatelia (2)

  • Muž, 38 rokov, Bratislava - Ružinov
  • Na Pokeci 12 rokov
  • Bol tu 7. 7. 2016, 17.06
"Parte: Akshai práve dobehol maratón a je úplne mŕtvy. Kondolencie, prosím, posielajte na miesto trvalého pobytu jeho rodičov... " pred 5 rokmi a 3 mesiacmi

upraviť


Niečo o mne

Jeden z mojich dobrých kamarátov pred pár mesiacmi poznamenal, že popri Bermudskom trojuholníku je pre neho najväčšou záhadou fakt, ako je možné, že ešte stále nemám priateľku. Ak mu chceš, milá neznáma, s riešením tejto hádanky trochu pômocť (napríklad odstranením opodstatnenosti položenia tejto otázky), určite čítaj ďalej... :-D

Charakteristika

Postava
186 cm, 81 kg, Vyšší chalani vraj majú väčšiu šancu zabodovať u pekných dievčat. Nemyslím si, že krása je to najdôležitejšie, aspoň nie pre mňa... dúfam však, že mojich 186cm mi na šanci neuberie. :-)))
Typ postavy
veľká a pekná, Veď takmer každý má v mojom veku peknú postavu, nie?
Môj zrak
výborný, Nenosievam okuliare, ani slnečné. Chcem ľuďom hladieť priamo do očí... a vycítiť v nich každé klamstvo, pretvárku, radosť, bolesť, či smútok... Bolo by sebecké - keby som slnečnými okuliarmi neposkytol túto možnosť aj im.
Farba očí
hnedé, Čas od času sa z môjho okolia dozvedám, že sú veľmi krásne - treba vidieť.
Farba vlasov
čierne, Keď som bol mladší, boli blond... farba mojich vlasov vekom tmavla... momentálne sa pohybuje kdesi v odtieni tmavohnedej. Mnohí ľudia ju považujú skôr za čiernu.
Typ vlasov
krátke, ... až stredne dlhé.
Ukončené vzdelanie
vysokoškolské, [aktualizácia 1.9.2006] Dlhšie sa to bez mojej alma mater nedalo vydžať. Opäť tvrdé školské lavice, večerné vysedávanie nad knihami. Externé doktorandské štúdium a moja snaha o získanie PhD + dosiahnuty prvy uspech: RNDr.
Pracujem v oblasti
výpočtovej techniky
Profesia
manager
Ovládam jazyk
anglický, nemecký, ruský
Obľúbená farba
čierna, modrá, zelená, Ak sú dobre zladené s okolím, páčia sa mi všetky farby. Snáď len malá averzia voči oranžovej.
Vzťah k fajčeniu
nefajčím, Naposledy - keď som mal 5 rokov. :-)([Aktualizácia] 5.11.2005 jablková vodná fajka :-) )
Vzťah k alkoholu
pijem príležitostne, Nič tvrdé, neznášam likéry. Keď už - tak kvalítné vínko - trochu trpké - také, ako ho Pán Boh stvoril.
Znamenie vo zverokruhu
lev, Podobným hlúpostiam neverím, ale jeho charakteristika na mňa na 75% sadne.

Láska, sex a rodina

Rodinný stav
slobodný(á), Moju predstavu o zivote donedavna vystihoval jeden napis, ktory som si na tricku doniesol z jednej dovolenky v Grecku: V nic neverim, v nic nedufam, nicoho sa nebojim, som slobodny. Dospel som vsak do stadia, v ktorom som ochotny obetovat svoju slobodu ako vymenu za nieco ovela krajsie a hodnotnejsie.
Vzťah k deťom
v budúcnosti chcem mať deti, aspoň 2
Na pokeci hľadám
dlhodobý seriózny vzťah, dobrého priateľa, priateľku Ale hlavne priateľstvo, to by malo byť základom každého kvalitného vzťahu. Aj toho virtuálneho.
Láska pre mňa znamená
nie je nič lepšie, ako byť zamilovaný(á), Najlepšie ju opisuje La Fontaine vo svojich veršoch: Buďte si navzájom svetom. Stále novým, stále krásnym a všetko ostatné nech vám je jedno.
Príležitostný sex
nedokážem mať s niekým sex bez lásky, Odtrhnúť sex od lásky... chorá predstava... Ak mi naskakujú zimomriavky už len pri letmom pohladení blízkou osobou... Milovanie s ňou je niečím tak úžasným, že snaha o jeho porovnanie s obyčajným sexom vyznieva pochabo.
Môj partner by mal byť
môj najlepší priateľ, Chápajúci, ohľaduplný, láskavý, moja najväčšia opora, útočište i záštita, niekto - koho budem vidieť za Pavlovou Ódou na lásku, či depešáckou Somebody.

Kultúra

Mám rád filmy
akčné, alternatívne, umelecké, drámy, inscenácie, horory, komédie, romantické, seriály, dokumentárne, záhadné, mysteriózne, sci-fi, fantasy, vojnové, historické, rodinné, erotické, Hlavne cudzojazyčné... snažím sa aj týmto spôsobom zlepšovať moje cudzie jazyky. Mám rád filmy, ktoré obohacujú moje poznanie, alebo v ktorých nájdem sám seba. Také, pri ktorých sa človek dokáže vcítiť do úlohy hlavného, či postranného hrdinu, také, nad ktorymi rozmysla este niekolko nasledujucich dni.
Rád si pozriem dobrý film
v kine, u priateľa, priateľky, Za compom.
Mám rád knihy
o zábave, hry, humor, poéziu, historické romány, literatúru faktu, životopisné a pamäte, cudzojazyčnú literatúru, filozofickú literatúru, počítačovú literatúru, odbornú literatúru, psychologickú literatúru, Hlavne cudzojazyčné... snažím sa aj týmto spôsobom zlepšovať moje cudzie jazyky.
Mám rád hudbu
disko, hitparádovky, rock, house, techno, pop, rap, oldies, punk, slaďáky, klasická hudba, opery, folklór a ľudovky, V detstve bolo rozhodovanie ľahšie. Stačilo nájsť odpoveď na otázku, či som Depeche alebo Metal. :-) Teraz sa mi páči takmer všetko, čo je melodické... okrem muzikálov a jazzu. Ak má však skladba aj svoju vokálnu zložku, musia ma zaujať aj jej slová.
Chodím na koncerty
Väčšinou len počas veľkých medializovaných akcií. Ale - skor kvoli priatelom ako koncertu.
Najradšej hudbu počúvam
na posteli, vo vani, na dobrú noc, s partnerom, v práci, na koncerte, pri sexe, pri chôdzi, kedykoľvek a kdekoľvek, Hudba je súčasťou môjho života.
Pohodový večer
zhasnúť svetlá a meditovať, ísť do kina alebo divadla, niečo dobré uvariť, ísť na koncert, ísť do posilňovne, s kamarátmi do baru, počúvať dobrú hudbu, pozerať dobrý film v TV, PC hry, čítať dobrú knihu, surfovať na sieti a chatovať, pri sviečkach s partnerom, Každá činnosť môže v sebe ukrývať niečo príťažlivé...

životný štýl

Moje záľuby
športovanie, fotografovanie, cestovanie, turistika, práca s PC, PC hry, surfovanie po webe, čítanie, počúvanie hudby, pozeranie filmov, maľovanie, tancovanie, kúpalisko, varenie, jedlo, kino, priatelia, spanie, divadlo, sex, stanovanie, chodenie do múzeí, Práca ma pomerne dosť vyťažuje, a tak na záľuby nezostáva príliš veľa času, na mnohé z nich som radšej zabudol, tým zvyšným venujem svoju pozornosť hlavne počas víkendov a dovoleniek.
Športy, ktorým sa venujem
behanie, člnkovanie, veslovanie, futbal, hokej, horolezectvo, kolieskové korčule, korčuľovanie, lyžovanie, plávanie, bedminton, snowboarding, biliard, basketbal, Pokiaľ ide o šport, som veľmi prispôsobivý a zvedavý človiečik... ak je príležitosť, pridám sa aj k unlimited, horolezectvu, airsoftu, ... či baseball-u.
Športy, ktoré sledujem
hokej, Nezdá sa mi zábavné sledovať, ako sa niekto venuje športu. Radšej ho hrávam.
Špeciality kuchýň
slovenskej, francúzskej, talianskej, gréckej, čínskej, indickej, japonskej, mexickej, morské živočíchy, vegetariánskej, Každá kuchyňa je pre mňa niečím zaujímavá. Zamiloval som si slovenskú, grécku a indickú.
Dobré jedlo si vychutnám
pri sviečkach s partnerom, v dobrej reštaurácii
Domáce zvieratá
mám mačku, Vidim ju len raz za mesiac - u babky.

Komentáre (8)

(zmazaný používateľ) napísal 7.09.13 6:38

Úprimnosťou získaš veľa... :-)

(zmazaný používateľ) napísal 6.03.11 21:19

zaujimavy profil.... zaujme cloveka :)

(zmazaný používateľ) napísal 8.12.10 22:06

pekny profil :-)

1drobulka1

1drobulka1 napísala 22.11.10 19:17

...a ten clovek stretne Teba...

1stelaris

1stelaris napísala 12.07.10 20:03

co sa skryva za Tvojimi fotografickymi pokusmi? Odhalis?:)

ďalšie komentáre