Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Pokec

Azet

Aleais
1/2
 

Aleais

Žena / Bratislavský kraj
0

vyplnený profil

0

odpovedá na RP

Neodpisujem každému, lebo nie každého považujem za správneho na konverzáciu.

Niečo o mne

V profile mám vyplnené len kolonky, ktoré aj mňa samotnú zaujímajú pri profiloch mužov. Sú to atribúty, ktoré vyžadujem u mužov aby boli rovnaké. Na všetko ostatné možno zodpoviem cez rp.

Mám 27 rokov, preto si nepíšem s mužmi, ktorí sú starší odo mňa o viac ako 6-7 rokov. Nezaujímajú ma ani mladší. Som baculka, ale atraktívna viem byť aj bez toho aby som vyzerala ako modelka z Victoria Secret.

Som pol na pol extrovert a introvert. Preferujem mužov introvertov, pokiaľ preferujú mesto, kaviarne a kíná, cestovanie do iných miest pred túrami v prírode. Vyžadujem VŠ vzdelanie, nie preto, že považujem len VŠ vzdelaných za inteligentných, hoci je vyššia pravdepodobnosť, že budú mať vyššiu inteligenciu. Dôvodom je prostredie, ktoré nás formuje a cítim sa k nim bližšie ako k iným. Viac k tomu ale nepoviem.

Nie som zlatokopka, to, že vyžadujem rovnaké vzdelanie spolu nijako nesúvisí. Nie som pipka, nehľadám tu sex, nehľadám tu muža na užívanie si, žiadne jednorázovky, ani kamošov s výhodami. ZDANIE KLAME! To že mám na sebe červený rúž a tričko a som blondína, neznamená, že ma možno zaškatuľkovať do škatuľky podľa predsudkov. V skutočnosti som úplne iná. Neveríš? To ma nezaujíma, ale ani mi potom nepíš.

Na záver poviem len toľko, nejakým zvláštnym spôsobom ma priťahujú IT-čkári, FIIT-kári, FEI-kári, nazvite si to všetko ako len chcete. Sú inteligentní, sú zaujímaví, majú inú povahu, nesnažia sa robiť zo seba viac než sú, nehrajú sa na šašov, nestavajú sa do centra pozornosti a majú asi najracionálnejšie a najpraktickejšie myslenie zo všetkých. Nezaujímajú ma ani muži s prehnane vysokým sebavedomím a egom. Je to naozaj odstrašujúce.
Výška
168 cm
Farba očí
hnedé, keby ste ich skúmali každý deň, zistíte, že sú každý deň iné, vraj je tam žltá, zelená, hnedá aj sivá občas
Farba vlasov
ryšavé, Ryšavé, predtým blond
Ukončené vzdelanie
vysokoškolské
Znamenie zverokruhu
vodnár

Vzťahy

Rodinný stav
slobodná
Deti
nemám
Na Pokeci hľadám
niekoho na písanie

Kultúra

Rada si pozriem filmy
drámy, horory, komédie, romantické, mysteriózne, sci-fi, fantasy, iné, seriály, muzikály
Rada si prečítam
iné, milujem knihy, len nie je na ne už toľko času... no keď sa nájde, tak čítam rôzne žánre, ale vždy je to beletria ... píšem však skôr básničky
Rada počúvam hudbu
rock, pop, jazz, iné, rnb

Životný štýl

Moje záľuby
iné, písanie básní, knihy, filmy, seriály, psychoanalýza ľudí... a inak veľmi rada chodím an rôzne výlety do iných miest, štátov, hrady, zámky, múzeá a potešilo by a spoznať niekoho inteligentného, koho tiež baví to isté, namiesto prostoduchej posilky a športu
Športy, ktorým sa venujem
iné, prekladanie umytých tanierov z odkvapkávača do skrinky, presúvanie sa z bodu A do bodu B, vrhanie smetím do koša, tancovanie s metlou a vysávačom, curling s handrou po okennom skle
Mám rada zvieratá
iné, robí to mňau, tak skús uhádnuť