Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info

Pokec

Azet

  • Žena, Bratislava
  • Na Pokeci 9 rokov
  • Bola tu 27. 5. 2016, 11.51

Niečo o mne

V profile mám vyplnené len kolonky, ktoré aj mňa samotnú zaujímajú pri profiloch mužov. Sú to atribúty, ktoré vyžadujem u mužov aby boli rovnaké. Na všetko ostatné možno zodpoviem cez rp.

Mám 27 rokov, preto si nepíšem s mužmi, ktorí sú starší odo mňa o viac ako 6-7 rokov. Nezaujímajú ma ani mladší. Som baculka, ale atraktívna viem byť aj bez toho aby som vyzerala ako modelka z Victoria Secret.

Som pol na pol extrovert a introvert. Preferujem mužov introvertov, pokiaľ preferujú mesto, kaviarne a kíná, cestovanie do iných miest pred túrami v prírode. Vyžadujem VŠ vzdelanie, nie preto, že považujem len VŠ vzdelaných za inteligentných, hoci je vyššia pravdepodobnosť, že budú mať vyššiu inteligenciu. Dôvodom je prostredie, ktoré nás formuje a cítim sa k nim bližšie ako k iným. Viac k tomu ale nepoviem.

Nie som zlatokopka, to, že vyžadujem rovnaké vzdelanie spolu nijako nesúvisí. Nie som pipka, nehľadám tu sex, nehľadám tu muža na užívanie si, žiadne jednorázovky, ani kamošov s výhodami. ZDANIE KLAME! To že mám na sebe červený rúž a tričko a som blondína, neznamená, že ma možno zaškatuľkovať do škatuľky podľa predsudkov. V skutočnosti som úplne iná. Neveríš? To ma nezaujíma, ale ani mi potom nepíš.

Na záver poviem len toľko, nejakým zvláštnym spôsobom ma priťahujú IT-čkári, FIIT-kári, FEI-kári, nazvite si to všetko ako len chcete. Sú inteligentní, sú zaujímaví, majú inú povahu, nesnažia sa robiť zo seba viac než sú, nehrajú sa na šašov, nestavajú sa do centra pozornosti a majú asi najracionálnejšie a najpraktickejšie myslenie zo všetkých. Nezaujímajú ma ani muži s prehnane vysokým sebavedomím a egom. Je to naozaj odstrašujúce.

Charakteristika

Postava
168 cm
Farba očí
hnedé, keby ste ich skúmali každý deň, zistíte, že sú každý deň iné, vraj je tam žltá, zelená, hnedá aj sivá občas
Farba vlasov
blond, nepravá blondínka, cítiaca sa najlepšie v blond, pretože vyjadruje moju osobnosť... nie preto aby som svietila do diaľky, to by som vedela aj so šedými vlasmi
Ukončené vzdelanie
vysokoškolské
Ovládam jazyk
anglický, páči sa mi ruština, čo to teda aj z nej... inak a slovenčina je kde? mnohí neovládajú ani vlastný, materinský jazyk, hlavne, že je tu vymenovaná kopa iných jazykov
Znamenie vo zverokruhu
vodnár ... levy, býci, škorpióni a raci, ruky preč, vôbec si s nimi nerozumiem

Láska, sex a rodina

Rodinný stav
slobodná
Deti
nemám
Vzťah k deťom
v budúcnosti chcem mať ale riešiť to budem až s trvalým a dlhodobým partnerom
Na pokeci hľadám
niekoho na chatovanie, otázne je čo sa tu vôbec dá nájsť
Láska pre mňa znamená
v láske som sa sklamal(a), preto som veľmi opatrný(á), preto si ozaj dávam pozor koho si pripustím k telu
Príležitostný sex
absolútne vôbec nehľadám

životný štýl

Domáce zvieratá
robí to mňau, tak skús uhádnuť

Komentáre (0)