Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Pokec

Azet

Avatar - muž
 

blondava73

Žena / Žilinský kraj
0

vyplnený profil

0

odpovedá na RP

Nikdy nevyčítaj životu to, čo Ti nedal,ale nauč sa ceniť si to, čo Ti dáva...Lebo život je ako kniha,listuješ a....zrazu si na konci...

Niečo o mne

"To, že mlčím neznamená, že nemám čo povedať, ale to, že nemá cenu to riešiť...To, čo je v živote dôležité, nebude pod stromčekom zabalené zlatou stuhou a nemá to cenovku. To, čo je v živote dôležité, nájdeš v objatí, v jednoduchom úsmeve, pohľade, bozku a hlavne v úprimnosti, a to sa kúpiť nedá....
Sú veci, ktoré nechceme, ale musíme ich prijímať. Sú ľudia, bez ktorých nemôžeme žiť, ale musíme ich nechať slobodne ísť...Človek robí všetko preto, aby zabudol, ale tisíckrát sa vráti aj tak tam, kde nechce, aby bol...Môžem zavrieť oči a nič nevidieť, zapchať si uši a nič nepočuť... ale nemôžem si zavrieť srdce a nič necítiť.."


"Vždy, keď ma stretneš, pozdrav sa mi. Vždy, keď sa nám stretnú pohľady, usmej sa na mňa. Pokiaľ nemusíš, nekrič na mňa a nehádaj sa so mnou. Keď mi chceš niečo povedať, povedz mi to. Chceš ma objať? Objím ma. Chceš ma pobozkať? Tak na čo čakáš? Jednoducho urob všetko, čo v danej chvíli môžeš...Prečo? Pretože nikdy nevieš, či ma nevidíš naposledy....alebo ja TEBA."


"Vo vzťahu nikdy nebudeš mať 100%... Budeš mať tak 80%... Vždy ti tam bude niečo chýbať, a potom stretneš niekoho, kto bude mať presne to, čo ti chýba.. Bude mať práve tých 20%.. A ty si s ním začneš, lebo má to, čo ti pri tej tvojej polovičke chýba.. Lenže si neuvedomíš, že si práve vymenil 80% za 20%..."

"Keď Ti niekto chýba....
nie je to preto, že si ho dlho nevidel, alebo preto, že ste sa dlho nerozprávali..
Je to pre ten moment, v ktorom niečo robíš, a Ty si uvedomíš, že by to bolo mnohonásobne lepšie, keby TÁ osoba stála po Tvojom boku.."