Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Pokec

Azet

  • Žena, 20 rokov, Banská Bystrica
  • Na Pokeci 8 rokov
  • Bola tu 14. 2. 2017, 2.56
https://www.youtube.com/watch?v=0rg2S21-AEI&list=LLRZJPcPNnVn0-WqLoZrNqTA&index=1 :333 pred 2 rokmi

upraviť


Niečo o mne

:)) Každým dňom tým vjac spomjenok ... drž sa tohto a užiješ si každý deň :))
TOPKA http://www.youtube.com/watch?v=PeB86iYl2MIINSTAGRAMIS
http://instagram.com/adulik1233

Láska, sex a rodina

Na pokeci hľadám
tak na čo je pokec? tú otázku si kladiem minimálne 4 roky! :)

Kultúra

Chodím na koncerty
SP :*

Moje Kluby

životný štýl
FaceBookAj taký musia Byť :))) !!!!Originál:)I ♥ Banská Bystrica ♥♥♥Dominika Myslivcováblázni..:DKed neviem ako vyjadrým to v rýmoch :))Sme ELITA namyslenýc­h detí ! ačo ? nič ! :-* cmukKeď nás tu bude 5 416 958 ľudí budeme tu všetci Slováci =)Alex EvansFAKE navdy KONIEC!!!AĎuš , AĎka , komu sa páči meno nech sa pridá , komu nie odmietni :-***Blondink­y nevzdavajt­e to!!**Brun­etky na nas nemaju!!**­Ved my sme inteligent­ne!!**Je mi Jednoo ako sa tento Klub Volá .. Aj tak sa pridám :DLucie Houšková pokecĽúbim ťa :-* :)VaMpiRe :DNoah Scott Ellenwood*Časom FAKE zničíme !!! :)*FanClub MICHAL ŠEPS Reggae SUPERSTAR Cirkus HumbertoNajsexi dievčatá sú SlovenkyMy štíhle sme sexi!

zobraziť ďalšieskryť

umenie/kultúra
hudba
filmy
cestovanie
záľuby/záujmy
veda/technika
počítače/internet
politika
firmy/značky
vzdelanie
zdravie
šport
zábava
vzťahy
Je to na dobrej ceste ku laske a stastiuSuper kamošov mám :DMilujem svoju lásku :-*♥ ♥ ♥ ŽiJéM PrE ĽuDí , KtOrÝ žiJú PrE MňÁ :* :*♥ ♥ ♥Keby Nebolo Spomienok a Fotiek človek by nevedel že bol dakedy šťastnýJA nie som FAKE!!!!!!­!!!!!!!!!!­!!!!!! JA som RPG!!!!!!!­!!!!!!!!!!­!!!!!!!!NeNáWiDím FAkEPrečo sa musím furt zamilovať do toho nesprávneh­o? :´(Pozvi sem človeka, ktorému chceš povedať: *Ďakujem za to, že si* ..!! :*♥♥♥ Láska je len slovo!!!Ju nevie vysvetlit nik xP ♥♥♥Klamal :(Ktorá je reall ? a)Baby_Mat­el b)Lucie-Ho­uskova c) Lee.castil­lo d) Smejo00000­01 e) MuSiK alebo kto druhý ???SeM pozVem leN týCh KtorýCh máM nesKutoČne raDa :-*NIEKOMU VIKOPNUT MOZOK Z HLAVIFaké_PeoPl­éI ♥ TwilightR.I.P. Aďko
ostatné
Blondínky § Brunetky..­.Sme namyselný :)* škoda že nás to nesere :-* !Nemám rád KLUBYfarEbné šnúUrky dO botAsiek..­..:xPStop fake ejvy!▬▬►...OriG­iNaL...◄▬▬kLuB :))* Vanesska Bejbynka Nikuska * :-*KEĎ SA TI ZAČÍNA MENO NA : A...B...C.­..D...E...­F...G...H.­..I...J...­K...L...M.­..N...O...­P...Q...R.­..S...T...­U...V...W.­..X...Y...­Z...TAK SA PRIDAJ!!!!­!=D BuKeKeLa ViaNoCe =DTHE PASTELS!:)­:-*Joj keby nebolo teba Tak by to nebolo ono :-*facebook semLucie HouškováLucia Houšková má iba fcb ! A je škaredá :DTesty pravej Lucie HouškovejANTI FAKE !Radka :( navšdy v našom srdiečku, milujeme ťa ! :(((Adriána Kľačanová-­cicamica05­(bez bodky) Kočka:) REAL!Loser Fakes ! Adriánka KlačanováA.Colour-B­arbie.A -> Nejvetší FAKE !♦! STOP FAKE !♦Peace + Heart = SmileWARNING: IamNotNorm­al.

zobraziť ďalšieskryť