Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Pokec

Azet

  • Žena, Dolný Kubín
  • Na Pokeci 9 rokov
  • Bola tu 17. 1. 2017, 19.45

Niečo o mne

LUDIA CITAJTE CELE JE TO PRAVDA :D
Kráčam ulicou a zrazu začujem ten známy hlas :"Ahoooj Denisa!!" Moje uši sa nemýlili. Otočím sa a uvidím tvár chlapca kvôli ktorému každú noc plačem a ktorého tak milujem.
"A.....Ahoj...." , odpoviem trochu zaskočene. Začneme sa spolu baviť a nakoniec skončíme na lavičke. Nechápem prečo za mnou prišiel......Až do tejto chvíle :"No vieš, prečo som vlastne tu? Budúci týždeň odchádzam." Hmm no asi ide niekam na prázdniny, pomyslím si. Ale on pokračuje ďalej...
"S mamou a bratom sa sťahujeme do Budejovíc k babke, takže sa asi už nikdy neuvidíme tak som sa chcel rozlúčiť."
Čože? To nie! To nieje pravda! Nesmie!
Nakoniec zo seba dostanem len :"Prečo...?!?".....A potom nasledovala veta, ktorá mi pripadala, ako by mi niekto vrazil nôž do chrbta....:"Mám tam frajerku. Vieš asi ju milujem a chcel by som s ňou byť častejšie. Preto odchádzam s mamou inak by som tu zostal."
Tak toto je tá najhoršia nočná mora! Na toto teda nemám ."Ja viem asi som ťa prekvapil....",pokračuje," ale keby si ju videla! Je proste skvelá ,moc si rozumieme, takú babu som proste nikdy nestretol.
AUUUUUUU!!!!! Teraz si mi zasiahol tým ostrým nožom priamo do srdca. Konečne zo seba niečo vyklopím :"A.....kedy odchádzaš??"
"Budúci týždeň v piatok. Idem vlakom okolo 9."
Mám pocit že omdliem....nie!! Je to ako by som už nežila!! ON! !To on zabil aj to posledné, čo vo mne bolo......
"......je skvelá.....lepšiu babu nepoznám......"-jeho slová sa mi stále dokola prehrávajú v hlave.
Prečo? Prečo len tak neodišiel...? Prečo za mnou musel prísť a povedať mi to...?? Nechápe, že ma tímto zabíja??
"Tak....veľa šťastia a...maj sa krásne....v piatok sa ešte uvidíme..."
"Čože? Ty ma prídeš vyprevadiť? Si moc milá tvoj frajer má veľké šťastie...!!"
Prosím prestaň!!
"Áno prídem ťa odprevadiť. Budem pred vlakom, tak ak ma uvidíš tak vylez, áno? Pamätaj si to..."
"Jasné, že budem!! Budeš pred vlakom....ja ťa budem stopro hľadať!"
Rozlúčili sme sa a odišli každý iným smerom.
Dni do toho osudného piatku boli strašné! Jak moc jej závidím!! Prečo ona a nie ja? Na túto otázku mi už asi nikto neodpovie....Chodila som ako bez duše. Vlastne to tak bolo...Proste všetko čo vo mne bolo zabil jedinou vetou.

Konečne nastal ten deň!! Deň, ktorý ťa vidím naposledy. Je 8.55 a na nástupišti je jediný vlak. Je to vlak, ktorý nás oddelí navždy. A už vidím aj jeho so svojou rodinou. Oni nastúpia, ale on ešte zostáva vonku. Rozhliada sa...Áno, ja viem, že hľadá mňa, ale ešte nieje ten správny čas. Sprievodca ho naháňa do vlaku a on sa so smutným výrazom ešte raz pozrie okolo...A ja idem ďalej... Rozbehnem sa a po tvári mi začnú padať slzy. Sú to moje posledné slzy pre neho. Už nikdy viac pre neho nebudem plakať. NIKDY V ŽIVOTE!!!
Otočím sa a vidím, že vlak ešte stále stojí. "Ešte mám čas" ,pomyslím si. Stále bežím...tak. Už som na mieste. A teraz len čakať, ale nebudem čakať moc dlho, pretože počujem z diaľky trúbenie vlaku. Už ide! Teraz len čakám až príde ku mne. Už je celkom blízko...Vo vrecku mám preňho posledný list. Vlak je stále bližšie a bližšie... Koniec sa blíži... Teraz!! Vykročím ľavou nohou a idem si stáť na koľajnice. Vodič vlaku si ma všimne, ale príliš neskoro nato, aby vlak ubrzdil....
A ja cítim náraz. Je to veľká bolesť! Ale tá, čo bola v mojom srdci bola väčšia. Potom už nič necítim. Moja duša pomaly odchádza z tela. Ale...ako by sa jej nechcelo. Stále žijem! Ale čo to?! ON sedí na lavičke na nástupišti a smutne hľadí pred seba. Prečo nieje vo vlaku? Vlak nemohol nikto opustiť. Tak čo tu robí?? A zrazu sa pozrie smerom kde ležím ja. Keď si ma všimne, ihneď vyskočí a pribehne ku mne. Zvalí sa za mnou na zem a začne ma objímať. Všade je mnoho krvi... Ešte stále cítim jeho dotyk a slzy, ktoré sa mu objavujú na tvári.
"Prečo? Prečo si to urobila?"
"...pretože ťa milujem...."
V diaľke počujem sanitku...
"Deny prečo si ma opustila? Ja som tu zostal kvôli tebe! Neodišiel som, pretože som si uvedomil, že teba milujem viac než ju! Čakal som tu na teba, aby som ti to mohol povedať a my by sme boli spolu! Deny! Nesmieš ma opustiť!! PROSÍÍM!!!!"
To nieje možné! On nechcel odísť ?! Zostal tu. Aby sme mohli byť spolu! On ma miluje!!
Ale už ho ani nepočujem...Niéé!!! Ja už nechcem zomrieť! Nie teraz!!
Ale je neskoro...Moja duša už je takmer preč z tela...Vidím ho ako ma stále objíma, ale ja už tam niesom. Prečo som nezomrela hneď po náraze? Prečo som musela ešte žiť a vypočuť si to? Sanitka už prišla. Ale je už príliš neskoro. On ide so mnou. Ja nás stále sledujem.
Potom si konečne všimne list, ktorý mi trčí z vrecka. Na obálke je napísané jeho meno. Vidím, ako sa mu trasú ruky a z očí sa mu valia ďalšie slzy. Pomaly ho otvorí a číta:

Nikdy som nemilovala nikoho tak ako teba. Bola som kvôli tebe strašne nešťastná a trápila som! Ale najväčšia bolesť pre mňa bola, keď si mi prišiel povedať, že sa sťahuješ za svojou láskou. Vlastne, mŕtva som bola už v tú chvíľu, čo si mi to povedal. Asi si si to neuvedomoval, ale bolo to proste to najhoršie. Pamätáš si ešte na moje posledné slová? Áno, už v tú chvíľu som vedela čo spravím. Proste by som nemohla žiť s vedomím, že ťa už nikdy neuvidím, a že niekoho miluješ. Buď šťastný a spomínaj na mňa len v tom dobrom.
MILUJEM ŤA.

Položil list, pozrel sa na mňa a opäť mu vytryskli slzy.
"Ale veď ja ťa tiež milujem! A strašne moc ľutujem to, že som ti to nepovedal skôr! Ale proste som si to uvedomil až teraz! To ja môžem za tvoju smrť!!"
Náhle si spomenul ....pamätáš si ešte na moje posledné slová?.....áno, prídem ťa odprevadiť. Budem pred vlakom....
On vie, že už niesom vo svojom tele, preto, keď mu to v sanitke oznámia, ihneď chce ísť preč. Vystúpi a beží a beží...na miesto, kde sme sa spolu bavili naposledy. Preklína ten deň, keď sa za mnou rozhodol prísť! Preklína všetko, čo mi povedal a prosí Boha nech vráti čas! Nič by sa nestalo! Lenže on si uvedomí, že je príliš neskoro a čas už nikdy nevráti....
….. ♥ .. ♥ .. ♥ …………. ♥ .. ♥ .. ♥
…… ♥ …………….. ♥ .. ♥ ……………. ♥
…. ♥ ………………… ♥ ……………….. ♥
… ♥ ……….. ………… ……. ………… ♥
….. ♥ …… ………………. ♥ … ♥ ……. ♥ … ♥ …
……. ♥ ……………….. ♥ ……….. .. ♥ ………. ♥
………. ♥ ……………… ♥ ………… ♥ ……….. ♥
………….. ♥ …………… ♥ .. .. ♥ …….. ……. ♥
………………. ♥ ………….. .♥ ………… ♥
… …………… ……… ♥ ………….. ♥Charakteristika

Postava
175 cm, 54 kg
Typ postavy
veľká a pekná
Môj zrak
výborný
Farba očí
modré
Farba vlasov
hnedé
Typ vlasov
kučeravé
Pracujem v oblasti
študujem
Ovládam jazyk
nemecký
Obľúbená farba
modrá, hnedá
Vzťah k fajčeniu
nefajčím
Vzťah k alkoholu
pijem príležitostne
Znamenie vo zverokruhu
ryby

Láska, sex a rodina

Vzťah k deťom
v budúcnosti chcem mať deti, 2 :)
Na pokeci hľadám
len udržujem vzťahy s priateľmi
Láska pre mňa znamená
v láske vidím zmysel života
Príležitostný sex
nedokážem mať s niekým sex bez lásky
Môj partner by mal byť
mojou chýbajúcou polovičkou

Kultúra

Mám rád filmy
komédie, seriály, sci-fi, rodinné, skoro setko sa da
Rád si pozriem dobrý film
doma z gauča, u priateľa, priateľky
Mám rád knihy
historické romány
Mám rád hudbu
rock, rap, slaďáky, klasická hudba, opery
Chodím na koncerty
ja na koncerty nechodím
Najradšej hudbu počúvam
na posteli, pri chôdzi, kedykoľvek a kdekoľvek
Pohodový večer
počúvať dobrú hudbu, pozerať dobrý film v TV

životný štýl

Moje záľuby
športovanie, PC hry
Športy, ktorým sa venujem
basketbal, bedminton, korčuľovanie, lyžovanie, pingpong, plávanie
Športy, ktoré sledujem
basketbal, futbal, hokej, pingpong
Špeciality kuchýň
slovenskej, talianskej
Dobré jedlo si vychutnám
v dobrej reštaurácii
Domáce zvieratá
mačka

Moje Kluby

životný štýl
Som luxus ktorý si TY nemôžeš dovoliť!..­.;**;DDTvrdošín MedvedzieNetrpím samomluvou­...ale občas si musím pokecať s niekým inteligent­ným :D►►► Nesnívaj svoj ŽIVOT, ži svoj SEN! :) ◄◄◄Milujem ten pocit, keď mám slúchadlá v ušiach...a nevnímam okolitý svet :-))Radšej budem nenávidený­/á za to kto som, ako milovaný/á za to kto nie som !sAmAnAmA SaMaNaMa xDRobím si čo chcem :* a ako chcem :PVodkááá Našaaa Spáása_DDDNie je ťažké umrieť za kamaráta, ale nájsť takého, aby umieranie stálo za to.Mesto plné závisti,špiny a intríg...K­de ked zveríš tajomstvo ideš do vysokých rizík...Me­sto kde káždý každého ohowára...­.Mesto kde vlastný kamarát pred kamarátom dwere zatvára...███████] 99% môjho života tvorí HUDBA =)Robím chyby,učím sa na nich,chchem byť lepší !Keď nás tu bude 5 416 958 ľudí budeme tu všetci Slováci =)Zamiluj sa do mňa preto, kto naozaj som, nie preto, ako vyzerám! :)Len Boh robí šťastné konce. Ak nie je šťastný, potom to nie je koniec. =)Nikdy sa neprestaň smiať a usmievať už len preto, že smiech lieči =DDDMc Donald....­v zdy sranda...x­DAj tak Sa Stane čo sa Má stať...Nikdy neľutuj to čo sa stalo , ale to čo mohlo byť ale nebolo ! =) Som sa ma sebou*SoM AkÁ SoM* ! ! ! *NiesoM DokonalÁ,aLe VýNimočnÁ* ! ! ! *TakÚ Ako SoM Ja už nikde Nenájdeš* ! ! !Anyád XDNa dosiahnuti­e cieľa je potrebné snívať,tak kašli na všetko a choď spať! ;)Brunetky a hnedovlasí chalani.se­m! :DVšade dobre ale na KESI najlepšie:­)Špagety a cestovinyHovno vole, naser si!Fantasy ClubBarman's ClubPápčaživot ťa bude stale testovať , občas bude s tebou experiment­ovaťpluskoI ♥ PoKeC, SpOrT, DiScO, CoNcErTs, CaRs, FuN AnD My FRiEnDs :),,nemusis byt dokonaly,ani neviem aky,ale si proste niecim,,VYNIMOCNY,,Život je boj a my ho musíme ustáť! ...Milujeme sa !!!(Niesme narcisti ale zdravo sebavedomí­)Chalanom vstup zakááázany­yyyyy ani jedem chalanKoho už nebavý počúvať urazky od druhych a tym druhym by najradcej rozkopal rit sem!!!POsLaaLa soOm Thi PoZvaNkUu TaaKk PtriSh Do mOjhO sVEta LubiM Tha :)PeAcE & ScEnE style :--))fergie..pe­aaceSnívaj lebo len v sne si splníš to čo naozaj chceš ;)SOM SAM SEBOU...A NIKDO MA NEZMENI...Nenávidím keď niekto trpí pred mojimi očamiNeznasam Neminu...k­ravina jak voda v košiSkutočné priateľstv­o je ako voda. Je nevyhnutná pre život a veľmi ťažko je ju nájsť.Fajčenie už nieje IN :P?!tHx!?kökény attilaBuKeKeLa :) Vianocéééé­éééDeedéééAmerican History XV Chlebnicia­ch to žije!!!emo je moja wiera, emo nikdy neumiera, emo vládne celým swetom, hip-hop nechajme malým deťom ! ! ! Pokiaľ bude tento svet, budem kričať punk's not dead!!!!!!­!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!­!!!!!!!Stop !Priateľstv­o je zlatá niť, ktorá keď sa roztrhne, dá sa síce zaviazať, ale uzol na nej zostane ! Posielam ti pozvanku na dôkaz našho Priateľstv­a Pošli ju aj ty svojim Priateľom!

zobraziť ďalšieskryť

umenie/kultúra
hudba
*M*i*c*h*a­*e*l* J*a*c*k*s*­o*n* bude vždy _NUMBER ONE_!♥--David--­Guetta--♥Music is my LIFEHip HopRytmus KrálHudba je liekFans of Lady GagaBez hudby ani den !! :*Original styly.FUNK♥♥♥ LEVO ♥♥♥WaKa WaKa YeH =D*Shakira Waka Waká :)*Neznášam Hannu MontanuRYTMUS zahadná :** :DBože vrat nám Michaela Jacksona a mi ti dáme Hannu Montanu!!Hudba Nás Bavííí =DEnrique iglesias feat.Pitbu­ll:I LIKE ITRebeli Mia, Myguel, Roberta, Diego, Lupita, Giovany//Antíí*Ha­naah*Monta­ná//!!((Antííí HannaH MONtana))!­!! ♥WeSzELyEs­..eLeMeK♥Tiziano Ferrovsedci co pocuvaju hip hop podte do tochto klubu♥♪♫♪H16♪♫♪­♥S-G....hop__hop:DKAT DELUMA FEAT.AKON PUSH PUSH SUUPER PESNICKA♫♪♫♪♥Moja Reč♥♪♫♪♫(-:...Skup­ina Kabát...:-­)Dulce maria =) Anahi=) Maite =) Christophe­r=) Christian=­) cool REBELI==)) Alfonso=)♥♥♥Michael Jackson ♥♥♥ NAVZDY v nasich Srdciach ♥♥♥Eminem -Slim Shady (Kto si mysli ze Eminem Je najlepsi Raper sem)Justin Bieber come to Slovakia*Levo **LEvo- Hádky*

zobraziť ďalšieskryť

filmy
cestovanie
záľuby/záujmy
veda/technika
autá
počítače/internet
politika
firmy/značky
vzdelanie
zdravie
šport
zábava
S♥U♥M♥M♥E♥­R♥ 2010♥Vieta ako sa opiť za 30 sekúnd? TAKTO!Hráči Divokých kmeňovProfesiona­liprestaň sa ovládať , a zachovaj paniku !Život s úsmevom :-DPrečo máš okuliare keĎ nesvieti slnko?.. Lebo idem na IMAGE!:D♥ Som hotový anjelik ! ♥ :DKto je za to, že pes na tejto fotke je najkrajšie stvorenie na svete :)Kedy debilita kvitla, niektorí ľudia by chodili ako botanická záhrada ...Keď ráno vstanem GRANKO si dám ! :DKaMošky 4-EWERZáÁáBaVáÁá A SmIeCh Je MoJ ŽiVóÓót =PĽudia sú silný !! TOMU VERIM :DNa počiatku boh stvoril nebo a zem. Ostatne je MADE IN CHINA...=D­DSquatt Halloween Party 31.október... DIEVČATA vs. CHLAPCI ... Kto wyhráá? :DLeTo 2o1o ..BoLo SuPeR ╔╦╦╦═╦╗╔═╦­═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣­║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩­═╩╩╩╩═╝KLUB......­...PRE....­......ZALU­BENICH....­.....HEHBude tu viac chalanov,alebo viac dievcat?? xD...Taak sa pridaaj Na pokeci nie je nikto real z RBD!Som taká/y aká/y som a komu sa nelubi nech mi poboska rit :Dxixixix :DDPošli tuto pozvánku všem které nechceš nikdy ztratit :)) ♥hh preco kazdy clovek ma usta??? preco kazdy clovek ma inu schopnost ako ostatni???­? a to posledne preco mas taky blby mozog ze mi pises.....­.??? vlastna tvorba =) super trosku od veci ale mno sak ..TO NIEJE SRANDA TO JE HALUUUUZ:DSlnko .... seno .... a .... poriadna .... nudaaNad čím rozmýšľaš? - Ako sa vyškriabať na skriňu bez rúk...:D super baby :D,,S kým bankujete vy ? S maminou peňaženkou­"Sme dokonale nedokonalý Chlebničan­ia,,Ekrem Jevric´´ Hviezda Ameriky a Kanady tohto chlapa pozeralo na YOUTUBE vise 6500 000 ludi a pocet stale rastie !!!!♥♥♥Bukekel­a ♥♥♥ DeDe Je NajLepSi ♥♥♥Kto sa tesi na Vianoce a Silvestra sem ! ! !

zobraziť ďalšieskryť

vzťahy
Čo bolo, bolo...ale čo bude ma zaujímaTo že nepíšem neznamená že nemám záujem ...ale čakam až napíšeš ty...:)Ked Ma :Miluješ Nie je čo Riešiť Ked Ma riešiš Nie je čo MilovaťMiLuJééééé­éééééééM,keď mi poVie : LúúBiiiiiM Ťa !! :-*lubit mozme každeho , no milovat len jendéhoNie je nič krajšie ako mať niekoho, kto sám chce aby ťa mal":))Priateľstv­o :)Choď tam, kam ísť chceš, pretože máš len jeden život a jednu príležitos­ť robiť veci, ktoré robiť chceš...Milujem Mojich kamarátov sveľkým KMilujem svoju lásku :-** Slzy Ti nevrátia čo osud vzal, vrátia len bolesť, smútok a žiaľ :´( *Raz pochopíš ako veľmi mi na Tebe záleží a čo pre mňa znamenáš..­<3Život nie je o počte nadýchnutí , ale o chvíľach , ktoré nám dych berú...Srdcu nerozkážeš,srdce si vyberá samo :)*Spomienky Bolia*Nevies saa Rozhodnut.­.? Rozhodni sa srdcom..!♥ ♥ ♥ ŽiJéM PrE ĽuDí , KtOrÝ žiJú PrE MňÁ :* :*♥ ♥ ♥Najvätšia bezmoc je keď ti niekto neverí,keď vieš,že hovoríš pravdu....Naždy ! :*Chalan ktorý naozaj MILUJE svoje dievča dokáže povedať inej NIE!! Srdcu nerozkazes­.!!Ale srdce tebe hejNedufaj, ale ver!!!!!..­....:-))Najdôležit­ejšie na svete nie sú veci, ale okamihy...­♥♥♥Bosk je jediný spôsob ako prinútiť muža aby bol chvíľu ticho.....­:DDTo čo urobíš je viac ako to čo len povieš...Smejem sa nawždý !Bez *PRIATELOV­* si neviem predstaviť život !!!••► (•̮̮̃•̃) ٩(-̮̮̃-̃)۶ ٩(●̮̮̃●̃)۶ ٩(-̮̮̃-̃)۶ ٩(●̮̮̃●̃)۶ ٩(-̮̮̃-̃)۶ = MY FRIENDSPriatelia nadovšetko ♥zivot je len jeden tak preto: - porusuj pravidla - opustaj rychlo - bozkavaj pomaly - miluj celym srdcom - smej sa nekontrolo­vatelne A nikdy nelutuj nic co ta rozosmialo­...baby riešia ľúbi ma..? neľúbi ma..? chalani rieša dá mi..? nedá mi..? .....LaSKa JE šIAleNsTvO­o ,PREtO JE TooO LáSKaaY LOWE JUSTIN BIEBERNikdy neopúšťaj niekoho koho Lúbiš pre niekoho kto sa ti Páči ! Lebo ten kto sa ti Páči ťa opustí pre niekoho koho Lúbi!♥Chlapcov ♥Treba♥Lúú­Biť♥♥♥♥♥:-­*▬▬►[♂ + ♀ = ♥] ◄▬▬Aj KeD sI Mi UbLížiL sTáLe Ta MiLuJeM :( !!!Si ako droga , ktorá ovláda mi telo: s celej duše ťa nenávidim ale chcem byť s tebou!! :(ღ♥ღ♥ღ♥Čím viac Lásky rodáš, tým Viac ti zostane ღ♥ღ♥ღ♥Ty si jeden z Dôvodou prečo mi bije srdiečko :*Takmer každý neskôr uzná, že toho druhého radšej nemal nikdy stretnúť, keď ho nemôže mať navždy !!!”Nenavidim,ked na teba myslim prave vtedy,ked si ta snazim vytrhnut z hlavy...Máš mA AspOň TrOšKu RáD/a???,,, Tak Sa PriDaj dO kLubU:D,, Ak Nie, taQ JeDnOduChO " IGnOruJ " !!!Pravda bolí , klamstvo bolí :( Ale LASKA bolí najviac :(PusíííQQQa­aa nA 100%Milujem Ťa Navždy!!!.­..:-*Už kvoli tebe nevyroním ani jednu slzu :)KaMaRáToV Tu MáM WžDy Pri SeBe ..... KtOrý Mi PoMáHaJú A Ja SoM RaDa žE SoM iCh NiEkEdy SpoZnALa..­.. DaKuJééM WááM Za WšeTkooo =)) ♥LuBkáM TááPrid mi dat pusuKeby Nebolo Spomienok,Ani By Sme Nevedeli Ze Sme Boli Niekedy šTastnyy :)Posielam ti pozvánku preto, lebo mi na tebe záleží :)Láska je ojeb, romantika pretvárka,Ja nemám chuť na sladké lízatka, Rozbije ti srdce, ukradne kamošov. Kedy skončí tato trápna šou???**Chceš kiss???** Pridaj sa!Bojím sa dňa keď budem musieť odísť bez toho aby som mu povedal/a ako ho/ju mám strašne rád/aNech sa deje čokoľvek, nikdy to nestojí za hádky, lebo to je len strata ďalšieho kúska zo života.Nejde o to ako človek vyzerá,ale o to aké má srdiečko :)RBD_LaFami­lia - Klaudúš,Janúš,Anetuška,Joži,Braňo,Marek,Lenka,Vladko sú naj :)*Chalanow musíme ľúbiť ! * =oP♥♥Strašne ľúbim moju Sabi♥♥ :-*Milačik??.­.. Lubiš ma??... hmm... no... TAK MI VER!!!!... hmmm... tralalalal­a...Jedneho dňa prideš na to čo si stratil.. Ale potom už bude neskoro ! =((1.deň)= pekná si (2.deň)= krásna si (3.deň)= lúbim ťa (4.deň)= je KONIECVeľká Vďaka Mojim Priateľom Ktorý Ma Ešte Nikdy Nezradili :-* :)*pOšLi PoZvAnKu ToMu Na KoM tI sTrAšNe ZaLeZííí*V.I.P .. Ľúbim vás =*TY+JAAj tak ťa mám rada/ rád a toto ti zo srdca posielam ♥♥♥ ale pošli to dalej !!!!LADY GAGA - STEFANI JOANE ANGELINA GERMANOTAPovedz prepac kazdemu komu si dakedy zlomil srdce alebo podobnerQbKo_AnD eViCKaMiLuJeM aLe NePoVeDZ..­........ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ...Keď poviem, že si môj/moja, to by som klamala, ale bol si jediný, ktorého som milovala.ľúbiš ma??...ak áno pridaj sa do tohto klubu:-***život nieje vždy len sen, nie vždy sa dá prežiť krásny deň.... :(NieKtoRýý LuDia Si NeVeDiA uveDoMiť Ako Strašne Ich miLujemem, A oni Nás Len PoNiŽujú :(PRE NEIKOHO SOM NIEKTO....­. PRE NIEKOHO SOM CELY SVET..... :DI´m sorry ... I miss you ... I like you :) ... Forewer in my heart :-*Bojim sa ze Wás stratim ... ste moje všetko :D Cas s vami milujem :) cmukkk :)Ľúúbimee SAAlovely a co dalej?MiLuJeM tA nAjViAc Na SvEtE.....­. xDDDPodaj priateľom ruku, ale pritom nemaj zovreté prsty.I love you and you are my life„P.S. miluji Tě!!”PRECO KED TA MILUJEM NEMOZEM BYT S TEBOU?????­??????????­??????????­???????"MILOVAŤ A BYŤ MILOVANÝ" ♥❤♥ no aká je LÁSKA nádherná :-)Život je krátky, život je len jeden, preto ho chcem snívať a žiť len stebou.

zobraziť ďalšieskryť

ostatné
Veď..Ja to nehovorím zložito...­to len ty si debil! :DPES NAJLEPSI PRIATEL CLOVEKA :)Prečo sa začína pokec podobať Fasabooku?MF!Chlebnice :)*Som ako práčka občas mi poriadne perééé :DNeznášam ranné vstávanie do školy..!!!Bude mať tento bezdomovec viac fanúšikov ako justin bieber ??KOFOLA zbližuje ale ALKOHOL spája :P♥Milujeméé­é (: PIATKY :)♥Ludia ktory patria k mojmu <3 <3 <3GraTuLuJem SvoJim RoDiCoM ze Maju Take SiKovne DieTa Ako Som Ja :D:D♥ Bozk vymyslel človek, aby zastavil slová, ktoré sú už zbitočné .. ♥NeNaViDiM LuDííííííí PrEzLečeNý­Ch Za KaMošOv !Sí náj človiečik na tomto sveté a preTo ta pozýývam do tééhle skupiny =D =*MáM ťA RáD/a pRetO ťA PoZíWaM Do tOcHtO KlUbU :)Vsetci z Pokecu séém..uvid­íme kolko nás tu jeKeď sa ti niekto páči, nemusíš ho hneď milovať :):) :-*CHLEBNICE:­-)!!__Cez den Ríím v noci parííš:-))­)!!* R.I.P. RadQa * BF FRIENDS * Moja Partia:-)) I Love You * Vsetci z Pokecu séém..uvid­­íme kolko nás tu je * ☮ PeAcE aNd LoVe ❤*KoMu Sa PaCi RyTmUs-ZaH­aDnA zmrzlina a nanukPrázniny ?! Nech trvajú naveky !!!! .... :Dmargaretka­:D:D:D:DAk sA sEm prIdÁ vÁc jAk 1000 lUdÍ, dOkÁžEmE šE lUdIA čO nA fb OhOwÁrAjÚ pOkEc sÚ ÚbOhÍ!=PPo mne netreba húkat ...mne staci povedat 20 krat :))Ludia ktrorý majú radi pokec ... sééém :DDVšetci 8 rýchlo SEM!!Blondýny 4everNeznášam ked sa z niekym dohodnem ze ideme wen a on potom ide račik z rodičmi nekam do rici... xxDmejbelinka­123 :D:D:D:D:D­:D:hahahaa­h?????????­??????????­??????Qcéém Qômentarik♥ Blondínky ♥crazy days :P*Mám absťák...n­a Tebe ♥**Cmuk**Ešte že ťa mám :-*prečo je otázka PREČO?? :D :DChlebnice sú superpekna.viol­a - Aby Ti Srdiecko Zlihalo ---Malcice Fuj Fuj Fuj :)Som PROTI testovaniu kozmetiky na zvieratách .. .... ( priaj sa )Naučil som sa -_MF_- a som na to hrdý !!!=) To boli časy,keď sme na matematike počítali bez zlomkov a písmen =)Nemám Rada učiteľou =D hehePriateľ je ten komu keď povieš "zabil som cloveka", ti odpovie "kam ho zakopeme".KEĎ SA TI ZAČÍNA MENO NA : A...B...C.­..D...E...­F...G...H.­..I...J...­K...L...M.­..N...O...­P...Q...R.­..S...T...­U...V...W.­..X...Y...­Z...TAK SA PRIDAJ!!!!­!Heart..Bro­ken♥Chlebničan­i sú SEXI...xDkomunizmus mi vzal otca....AntiFacebo­ok CompanyParkuristi­-Cadca

zobraziť ďalšieskryť