Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Pokec

Azet

marynka50

  • Žena, Trenčín
  • Na Pokeci 9 rokov
  • Bola tu 6. 7. 2017, 7.17
https://www.youtube.com/watch?v=oDIO8VIqU1I pred 1 mesiacom a 1 týždňom

upraviť


Niečo o mne

Je pre nás dôležité, aby sme boli riadení tým čo vieme a NIE tým čo cítime. Emócie sú cenná vec, veď sme neboli stvorení ako kameň, ktorý je bez srdca, no musíme si dávať pozor a robiť to, čo je správne a nedívať sa na to, ako sa cítime. Naše pocity môžu klamať, napríklad za jeden jediný deň , môžeme mať na danú situáciu až viac pohľadov. Kým ráno ju berieme ako pozitívnu, na poludnie kvôli nej plačeme a večer sa hneváme na okolnosti, ktoré túto situáciu spustili. Opýtajme sa sami seba, koľkokrát sme spravili v živote hlúposť, pretože sme sa rozhodli v návale emócií a MYSLELI SI , že to čo spravíme nám zmení život tak, ako sme si vysnívali. No keď sme prišli k tomu a urobili to, zosypalo sa to ako domček z karát. Podstúpili sme kvôli tomu veľké riziká, niekto možno spravil zo seba blázna, niekto sa odovzdal niekomu len preto , lebo MAL POCIT , že sa tomu druhému jednoducho páčil,ale si MYSLEL, že to nie je zraňujúce, že to nenechá rany na jeho srdci, niekto možno išiel aby spravil určitú vec len z trucu, hoci vo vnútri vedel , že NEBOLA správna. Koľkokrát sme sa rozhodli žiť vo vzťahu, ktorý bol pre nás utrpením, len preto , lebo sme sa báli že nás už nikdy nikto nebude mať rád, koľkokrát sme zo strachu zostali v niečom o čom sme vedeli , že to musíme opustiť , ale nespravili sme to, lebo sme sa nechali ovládať pocitom, ktorý má meno strach.... niekedy sme sa cítili hrdinami, niekým konečne veľkým pre okolie, cítili sme nával tepla a hrdosti ako zaplavuje naše srdce, ale len na chvíľu, že? A potom? Prešli možno týždne, možno mesiace a keď sme sa zadívali späť, už sme sa necítili hrdinami, už sme vedeli, že si môžeme len búchať hlavu o stenu, pretože to, čo sme urobili, sme vlastne ani nechceli, len sme si nechali zatemniť zdravý rozum pocitmi, ktoré aj tak po čase ochladli. Od koľkých vecí by sme sa ochránili, keby sme robili to, čo vieme, že je správne a nie to, čo cítime...možno sa dnes cítiš pod psa kvôli problémom, ktoré v živote máš, no vieš že ľutovaním svoj svet nezmeníš: Ak budeš robiť to, čo je správne a ďakovať za to, čo máš a nedívať sa na to, čo nemáš, môžeš byť radostnejším a rozdávať úsmev, ktorý tento svet tak potrebuje. Nerob veci, pokiaľ vieš, že sú nesprávne, nerozhoduj sa prilíš rýchlo v dôležitých situáciach, nechaj to prejsť hlavou a pozri sa na to s odstupom času a garantujem ti, že sa rozhodneš kráčať tou správnou cestou. Ty musíš veliť pocitom, nenechaj aby oni stáli nad tebou ! Rozhodni sa, že aj keď to nemáš ľahké v živote, budeš šťastný, dnes, zajtra aj ďalších sto rokov a pamätaj, že zlé veci netrvajú večne...“Chtěla bych, aby ses mě dotýkal tak, jakobys zítra měl odjet někam velice, velice daleko a chtěl by sis pamatovat každý kousek mého těla, jemnost mé pleti, všechna zákoutí a křivky mého těla.
Chtěla bych, aby ses mě dotýkal, jakobys byl slepý a věděl, že mě miluješ šíleně, ale nikdy mě neuvidíš.
Dotýkal se mé tváře, mých prsou, stehen… Učil se, jak “vypadám”, představoval si mě v duchu, zatímco tvé ruce by objevovaly mé tělo.
Chtěla bych, aby ses mě dotýkal, jakoby tvé ruce byly rukami léčitele a vyzařovaly energii lásky každým pohlazením.
Chtěla bych, aby ses mě dotýkal tak, jako bys byl z těch dotyků živ. Žij ze mne, utiš svou žízeň po štěstí láskou, kterou v sobě nosím.
Chtěla bych, aby ses mě dotýkal tak, jako bys mě svými doteky živil, jakoby mi tvůj dotek dával život a štěstí.
Chtěla bych, aby ses mě dotýkal tak, jakoby tvé ruce byly štětci a jejich pohlazení odívala každý kousek mého těla do zářicích, jiskřivých, oslepujících barev.
Chtěla bych, aby ses mě dotýkal jako sochař, který právě dokončil své dílo a vyhlazuje každý jeho kousek, aby mu dodal lesk.
Chtěla bych, aby ses mě dotýkal, jako by tvé ruce byly ohněm, který obrací v popel vše nečisté a uchovává pouze čisté zlato mé duše.

Chtěla bych, aby ses mě dotýkal tak, jakobych byla tvou Milenkou navěky.”
Co znamená být milencem? je to víc než sňatek a zamilovanost. Miliony lidí vstoupily do manželství, ale jen někteří jsou opravdoví milenci.
Chcete-li být skutečným milencem, musíte se odhodlat být účastníkem neustálého intimního tance. Jste milencem když oceníte dar, který představuje váš partner, a budete nad tím darem každý dne jásat.
Jste milencem, když nezapomenete, že vám partner nepatří - je vám propůjčen vyšší mocí.
Jste milencem, když si uvědomíte, že nic mezi vámi není bezvýznamné, že vše, co si vzájemně řeknete může potěšit nebo zranit a vše, co uděláte, vaše spojení posílí nebo oslabí.
Jste milencem, když to všechno pochopíte a probudíte se každé ráno s vděčností, že je před vámi další den, kdy můžete svého partnera milovat a těšit se z jeho přítomnosti.
Když máte milence, je to životní požehnání. Máte-li dar v podobě druhé osoby, která se rozhodla kráčet po vašem boku. Sdílí s vámi dny i noci, lože i břemena.
Váš milenec spatří i ty nejintimnější části vašeho těla a osoby, které nikdo jiný nevidí a již se nikdo nedotkl.
Váš milenec vás najde i ve vašem úkrytu a vytvoří vám bezpečný přístav v milující náručí.


Milenec vám denně nabídne bezpočet zázraků. Má dar vás nadchnout úsměvem, hlasem, vůní těla, pohybem i gestem, Má schopnost zahnat vaši samotu. Má sílu proměnit obyčejné věci v nezapomenutelné.
je vaší branou do ráje...

(Skutočná Intimita Vzťahu nespočíva v odhalení tela, ale v Odhalení Ducha.. Dipa Vasudeva Das)

Charakteristika

Postava
172 cm, 51 kg, Chuda
Typ postavy
chudá
Môj zrak
nosím okuliare
Farba očí
sivé
Farba vlasov
blond
Typ vlasov
dlhé
Ukončené vzdelanie
stredoškolské
Ovládam jazyk
nemecký
Obľúbená farba
červená
Vzťah k fajčeniu
fajčím príležitostne
Vzťah k alkoholu
pijem príležitostne
Znamenie vo zverokruhu
vodnár

Láska, sex a rodina

Rodinný stav
slobodná
Deti
nemám
Vzťah k deťom
v budúcnosti chcem mať
Na pokeci hľadám
dobrého priateľa, priateľku
Láska pre mňa znamená
láska je základom vyrovnaného sexuálneho života
Príležitostný sex
dokážem mať sex s kýmkoľvek, kto dobre vyzerá, najlepší je sex na jednu noc, to skutočne záleží len na okolnostiach
Môj partner by mal byť
môj najlepší priateľ, hlavne dobrý milenec, človek, ktorého úplne rešpektujem, absolútne zodpovedný a spoľahlivý

Kultúra

Mám rád filmy
alternatívne, umelecké, drámy, dokumentárne, sci-fi, vojnové, historické, kasové trháky
Rád si pozriem dobrý film
doma z gauča
Mám rád knihy
historické romány, literatúru faktu, životopisné a pamäte, počítačovú literatúru, odbornú literatúru, literatúru o umení a architektúre
Mám rád hudbu
disko, hitparádovky, rock, pop, oldies, folklór a ľudovky, alternatíva
Chodím na koncerty
ja na koncerty nechodím
Najradšej hudbu počúvam
na posteli
Pohodový večer
zhasnúť svetlá a meditovať, ísť na koncert, s kamarátmi do baru, pri sviečkach s partnerom

životný štýl

Moje záľuby
turistika, práce v záhrade, práce okolo domu, práca s PC, PC hry, surfovanie po webe, počúvanie hudby, maľovanie, priatelia, spanie
Špeciality kuchýň
slovenskej
Dobré jedlo si vychutnám
v kuchyni pri stole, v dobrej reštaurácii, v prírode
Domáce zvieratá
pes