Pokec

Azet

Fotka: matus181

Archív profilových fotiek (3)

matus181

Muž, 20 rokov
Banskobystrický kraj, Banská Bystrica

  • Bol tu 4. 2. 2012, 10.13
  • Registrovaný od 21. 4. 2005

Niečo o mne

Čo dodať? V profile je toho naozaj dosť, tak si to pozrite tam :) Pre informáciu ICQ číslo je 213-092-192 :)) Kľudne sa ozvi ak nemáš čo robiť! ;)

Motto: "Mnohým ľuďom nevieme porozumieť, ale stačí, aby sa rozosmiali, a celý ich charakter leží pred nami ako na dlani!" (Dostojevkij) Tak prečo sa nezasmiať každý jeden deň? ;) Deň v ktorom sa nezasmeješ je stratený! :)) Tak do toho, ozvite sa mi! :))

Charakteristika

Postava
182 cm, 72 kg, normálna
Typ postavy
priemerná
Môj zrak
nosím okuliare
Farba očí
zelené, lepšie povedané zeleno- hnedé :))
Farba vlasov
hnedé
Typ vlasov
krátke, sem tam dlhšie
Ukončené vzdelanie
stredoškolské s maturitou
Pracujem v oblasti
študujem, UNIPO- psychológia
Ovládam jazyk
anglický, nemecký
Obľúbená farba
čierna, hnedá, modrá, oranžová, zelená, biela, zemité farby
Vzťah k fajčeniu
nefajčím
Vzťah k alkoholu
abstinent, pijem príležitostne
Znamenie vo zverokruhu
lev

Láska, sex a rodina

Na pokeci hľadám
Niekoho, kto by so mnou len tak niekedy vyšiel von do mesta, vážnu známosť
Môj partner by mal byť
láskou môjho života, nieje nič lepšie ako milovať a byť milovaný!
Rodinný stav
slobodný(á)
Deti
v budúcnosti chcem mať

Kultúra

Mám rád filmy
akčné, drámy, horory, komédie, seriály, dokumentárne, sci-fi, fantasy, historické, rodinné, záhadné, mysteriózne
Rád si pozriem dobrý film
v kine, doma z gauča, u priateľky, milujem atmosféru kina! :)
Mám rád knihy
historické romány, životopisné a pamäte, psychologickú literatúru, o zábave, hry, humor
Mám rád hudbu
rock, pop, folk a country, klasická hudba- operety, Zuzka Smatanová , Lavigne, Pink, Alanis Morissette ale aj Evanescence, Red Hot Chilli Pepers
Chodím na koncerty
ale iba keď sa naskytne príležitosť, ale celkovo v BB je málo koncertov!!! :(
Najradšej hudbu počúvam
na posteli, na dobrú noc, na koncerte, pri chôdzi, kedykoľvek a kdekoľvek
Predstava pohodového večera
ísť do kina alebo divadla, ísť na koncert, s kamarátmi do baru, počúvať dobrú hudbu, pozerať dobrý film v TV, čítať dobrú knihu, pri sviečkach s partnerom,, zhasnúť svetlá a meditovať, niečo dobré uvariť

Životný štýl

Moje záľuby
fotografovanie, cestovanie, práca s PC, čítanie, počúvanie hudby, pozeranie filmov, chovateľstvo, tancovanie, kúpalisko, jedlo, kino, priatelia, spanie, divadlo, najnovšie písanie
Športy, ktorým sa venujem
bedminton, plávanie, posilňovanie
Športy, ktoré sledujem
hokej
Mám rád špeciality z kuchyne
slovenskej, francúzskej, talianskej, čínskej
Dobré jedlo si najviac vychutnám
v dobrej reštaurácii, v prírode
Domáce zvieratá
mačka, rybky, škrečok

Komentáre (22)

frozone12

frozone12 napísal 23.01.10 12:32

MATUUUSKO LASKA MOJA :-D ale niee, tak byvaly spoluziak z pieninskej :) boooha jeho tento den nezabudnem, konecne sa spolu baviiime :) a nezabudnem ani na tie nase skolske casy :) este si pamatam ako sme halierniky pocitali u teba ako som si za ne kupoval KACERA DONALDA :D ked nadide ta prilezitost, urcite napisem sms: matus kde si? ja v BB :D

matus181

matus181 napísal 23.01.10 20:16

Boooohe! :D :D :D To čo toto?? :D Halierniky?? :D :D Kde?? :D Káčer Donald?? :D :D Budeme si mať čo povedať po tých 10-tich rokoch!!! :D :D :D Ty brďo, normálne sa teším!!!! :) :)

frozone12

frozone12 napísal 23.01.10 21:53

alebo ze by to bolo s niekym inym? :D no ale pamatam si ze z okna bol vyhlad na cestu, a bol som pod jej urovnou takze to muselo byt u teba mily moj :D

matus181

matus181 napísal 24.01.10 20:39

Uff!! Tak na to si skutočne nepamätám!! :D Ale viem, že sem tam sa stalo, že si sa objavil ty u nás, ja u teba... :D ;) Hrali sme playstation, ešte aj s mojim bratom si pamätám! :D :) No máme na čo spomínať!! :)

frozone12

frozone12 napísal 26.01.10 16:50

to mame :) uz sa FAKTICKY tesim :))

Devca16

Devca16 napísala 14.05.09 19:14

.. ♥ .. ♥ .. ♥ ............. ♥ .. ♥ .. ♥ .................................................
...... ♥ ................. ♥ .. ♥ ................. ♥ .............................................
.... ♥ ...................... ♥ ...................... ♥ ...........◘----------------------,
... ♥ .........(☺)...................(☺).......... ♥ ..........◘víeš tý čo ? ja ťa./
..... ♥ ........................O..................... ♥ ...........◘ strašnééé./
....... ♥ ........................................... ♥ ..............◘--♥♥-mylujéém-♥♥--/
... .... /.. ♥ ..........*-_______-*........ ♥ .\.........___8--------------------/
....../.../... ♥ ...........I_/..\_I......... ♥ ...\...\....../..__8............................
...../... /......... ♥ .................... ♥ ..........\...\./.../....◘...........................
...()( )()............. ♥ ........... ♥ ................\___/.....◘.............................
.... ..................../.... ♥ .. ♥ ...\............................................................
.. ..................../.../...... ♥ ...\...\..........................................................
..................../.../................\...\............ .............................................
.............. (___-_)..............(_-___)..........---> ZAPAMETAJ SI TO♥

DááY Toto SrdJéééčko..VšéTkym TvOjím PriaTeLom..KtoRý Doň Ho paTria..
A UviDííš...KolkYm LuDom Do SrDca PaTrííš PráVe TY

matus181

matus181 napísal 16.05.09 12:13

Hehe, to je zlaté, ďakujem! ;)

Athelasil

Athelasil napísala 26.03.09 16:13

čau vulgarista:D mozno moj koment zmazes,kedze sa pozname den:D z videnia 4 roky:D ale tak,ja len ze:D si moc v pohode chalan =) a dneska bola strasne haluz!! =)

KVIETENKO napísala 7.03.09 16:31

Ahoj Matúško:) ako sa tak pozerám a pozerám akosi ani ja si tu neviem nájsť svoj komentár pre teba....tak to idem čo najrýchlejším sposobom napraviť....čo už aj škandály sa stávajú :)hehe ...rozmýšľam čo by som ja na teba tak ,, požalovala " :) som rada že som ťa spoznala, pretože okrem toho že sa stretávame na Zuzkiných koncertoch alebo stretkách ktoré mi dávajú neskutočnú energiu tak aj následné rozhovory s vami fans mi dávajú neskutočné šťastie... som s tými ktorí chápu to čo ma baví a napľňa:)teší ma že držíme spolu a že si rozumieme... na cestu do BA na krst nikdy nezabudnem...a hlavne na to ako sme si dali čaj a smiali sme sa akoby sme tam mali niečo alkoholické:)hehe a pritom sme cmúľali cukríky:) toto mi ostane v myšlienkach stále:)rada na to spomínam....teším sa na ďalšie a ďalšie stretnutia:) a s tým stretnutím v BB niečo poriešime:) do najbližšieho stretnutia sa maj krásne....nech sa darí a ostaň taký aký si:) si fakt super kamoš a tak isto ako ja skalný fanúšik:)prajem pekný deň :) Monika ;)

lorelai777

lorelai777 napísala 3.03.09 16:29

Matúš, môj naj kamarát mužského pohlavia, hehe a to vraj s chalanmi neviem vychádzať, ale s tebou je to akési iné :-) Mám ťa rada, ty vieš prečo a je toho hodne, takže to rozpisovať nejdem....a ešte...vždy keď budeš mať potrebu pokecať o "nejakej kravine a otravovať ma s tým" ako to ty nazývaš, vieš kde ma nájdeš ;-)

ďalšie komentáre