Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Pokec

Azet

  • Muž, Vranov nad Topľou
  • Na Pokeci 5 rokov
  • prihlásený
https://www.youtube.com/watch?v=VASywEuqFd8 .... Are You Lost In The World Like Me pred 3 dňami a 1 hodinou

upraviť


Niečo o mne

nemám +

pýtaj sa dozvieš sa..

čakal som od tohto pokecu, že tu niekoho nájdem- proste druhú polovičku. našiel som tu fakt skvelé kamarátky, ktoré si neskutočne vážim, ktoré ak ma požiadajú o pomoc a budem im vedieť pomôcť, tak im určite pomôžem- sú slobodné, zadané a aj vydaté, viete ktoré to ste...
no našiel som tu na pokeci aj to, čo som nikdy nechcel poznať- ľahké dievčatá, ktoré sa tvária ako panny- keď čítam tie vaše bludy, že nie príležitostný sex a keď čítam komentáre vašich terajších priateľov- ci kokos---- kušem si do jazyka, lebo viem, aká je pravda...
je tu kopec pretvárky, kopec princezien čo čakajú princa na prekupenom bmw po 5 majiteľovi, alebo potom tie topky, čo čakajú zazobaného princa s bytom, domom, chatou, novým autom a super príjmom- tak lietajte ďalej v oblakoch.
spoznal som tu dievčatá, ktoré boli bité priateľom, dokonca aj také, ktoré mali zlomeniny, no naďalej boli v takom vzťahu. dievčatá, ktoré podviedol priateľ, no aj tak sa k nemu vrátili, aj keď ich odkopol, lebo si mysleli, že sa zmení- no starého psa novým kúskom nenaučíš. dievčatá, ktoré trpeli agresivitu svojich priateľov a ich alkoholické výlevy, dievčatá, ktoré trpeli neveru, spústa dievčat, ktoré si nevedeli ustrážiť svoje libido.
najhoršie je to, že som to poznal aj v realite- vetu: rovnaké sa priťahuje si nechajte. len som chcel niekoho milovať srdcom, nie len telom. ale v tomto povrchnom svete plnom pretvárky, hereckých výkonov a falošných sŕdc nieje miesto pre skutočnú lásku.

preto pristupujem k mnohým ženám tak, ako pristupujem. 1 z 10 je normálna, ostatné si len myslíte že ste iné, ako väčšina.

Pekne prosím- nepíšte mi slobodné mamičky. ja nemôžem za to, že ti to nevyšlo v živote. tvoje dieťa otca má. v podstate je jeho povinnosťou sa o neho starať. a to že si sa sekla a prišla si na to neskoro nieje môj problém. mala si ho spoznať lepšie. nie len s ním spať.

Láska, sex a rodina

Na pokeci hľadám
niekoho na chatovanie