Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Pokec

Azet

palcino
1/3
 

palcino

Muž / Trnavský kraj
0

vyplnený profil

0

odpovedá na RP

Mám vás všetkých rád. Majte ma všetci radi!!!

Niečo o mne

Som gay.

1. Ak hľadáš niekoho krajšieho, ako si ty, porozmýšľaj, prečo sám nie si taký, ako je ten tvoj hľadaný objekt.
2. Ak hľadáš rovnako krásneho, ako si ty, pozri sa do zrkadla a rozprávaj sa sám so sebou - možno z toho budeš dojatý - ten človek možno bude zmýšľať rovnako ako ty.
3. Ak hľadáš niekoho na pokec a fakt ti nezáleží na vzhľade toho s kým kecáš, nepozeraj najprv na albumy a dodrž to, čo si si povedal.

Niekedy sa mi stáva (a to na rôznych chatoch), že sa mi prihovoria ľudia preto, aby mi dali najavo, že ja nie som pekný.. často to urobia takým slovníkom, ktorý dosť zraňuje. Pre týchto ľudí mám malý odkaz: Netvrdím o sebe, že som krásavec a svoju fotku tu nemám preto, aby ste na jej základe vytvorili božstvo. Som chalan, ktorý dokáže milovať, počúvať a pomáhať (to sú tie kladné stránky), ale viem byť aj mrzutý, viem narobiť aj chyby a trapasy (uff, tých bolo) a niekedy si dosť domýšľam.

Skype: palcino


Mail tu veľmi nepoužívam. Budem rád, ak mi poštu budete posielať na palcino@palcino.sk

A trochu negativizmus na vaše negatívne profily:
Nenapíšem tomu, kto má v profile daný postup ako s ním jednať spôsobom: nepíšte mi tí a tí, nezačínajte rozhovor tak, alebo onak..
Tým, že si vymedzuješ, kto ti má napísať, obmedzuješ sa len na hŕstku ľudí, ktorí absolutne nebudú spĺňať iné veci, na ktorých ti záleží oveľa viac, ako na veku a postave.
A čo s tým začiatkom rozhovoru? Nepoznám ťa, neviem, čo ťa zaujíma, neviem, čo študuješ, kde pracuješ.. zvyčajne máš okrem negácií profil prázdny. Tak sa nečuduj, ak niekto napriek tvojim zákazom nejako začne a nie je to podľa tvojho postupu. Pokojne sa ma pýtajte, čo tu hľadám, po čom tu pokukujem, či lovím, alebo len kecám... Po otázke "Ahoj, čo tu hľadáš?" sa zachováte ako nasraný dikobraz. Pritom tu číhate na možnosť natrafiť na toho pravého.. len to nechcete nazvať slovom Hladám. Bez pretvárky by sa tu dýchalo lepšie.

Aplikáciu STRETKO ignorujem. Milé dámy, milé ženy, slečny - som gay, ak chcete pokecať môžete, ale to je všetko.
Výška
174 cm
Váha
90 kg
Typ postavy
priemerná, trochu sa zaguľatila, ale chcem ju dostať do civilizovanej podoby.. Tvrdím to už niekoľko rokov a nič z toho, ale stále nevzdávam nádeje, že to raz bude fajn.
Farba očí
hnedé, nie je tu v ponuke: úprimné.
Farba vlasov
hnedé, od prírody mám hnedé, ale pomáham im nejakými melírmi..
Ukončené vzdelanie
stredoškolské, Každá bunka na mojom tele vie účtovať - mám OA za sebou
Zverokruh
blíženci

Vzťahy

Rodinný stav
slobodný
Deti
nemám
Na Pokeci hľadám
niekoho na písanie

Kultúra

Rád si pozriem filmy
komédie, dokumentárne, iné, Máloktorý film je pre mňa tak pútavý, aby som sa od neho nevedel odtrhnúť. V každom prípade platí, že všetky príbehy v nich sú na jedno kopyto.
Rád si prečítam
rozprávky, komédie, humor, životopisy, odbornú literatúru, iné, Rád čítam knihy, ak je na to čas, rád si oddýchnem aspoň pri nejakej náučnej literatúre, ale nedoporučujem na knihe spať - bolí po tom hlava - a to nie z informácii. Novinka: kamaráti mi darovali knížku William Saroyan: Tracyho tygr. Je to nádherné dielo
Rád počúvam hudbu
iné, ak to má nejakú melódiu, tak je mi jedno z akého štýlu táto hudba je. Mám doma CD Wericha, niečo zo súčasnosti, niečo slovenské a české... No a novinka - v poslednom čase počúvam všetko.

Životný štýl

Moje záľuby
chovateľstvo, divadlo, iné, surfovanie po webe, zberateľstvo, Hral som divadlo, ale to boli také role, za ktoré sa Oscar určite nedáva. Kto chce vedieť viac nech sa opýta. Tak isto ako lokálpatriot mám rád Trnavu a aj Trnafčinu.
Športy, ktorým sa venujem
iné, Som unikátný exemplár športového antitalentu. Ale celkom sa mi páči bowling a už pár rokov si rád zahrám petanque... len pri bowlngu som nenašiel rovnú dráhu a pri petanque si treba svoje aj vyhádať. :D
Mám rád zvieratá
iné, mal som psa, bol som posadnutý majiteľ, teraz som bez zvierat a užívam si slobodu, ktorú somn nemal celé roky.