Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Pokec

Azet

palcino

  • Muž, 41 rokov, Trnava
  • Na Pokeci 16 rokov
  • Bol tu 8. 8. 2017, 23.08
Mám vás všetkých rád. Majte ma všetci radi!!! pred 3 rokmi a 7 mesiacmi

upraviť


Niečo o mne

Som gay.

1. Ak hľadáš niekoho krajšieho, ako si ty, porozmýšľaj, prečo sám nie si taký, ako je ten tvoj hľadaný objekt.
2. Ak hľadáš rovnako krásneho, ako si ty, pozri sa do zrkadla a rozprávaj sa sám so sebou - možno z toho budeš dojatý - ten človek možno bude zmýšľať rovnako ako ty.
3. Ak hľadáš niekoho na pokec a fakt ti nezáleží na vzhľade toho s kým kecáš, nepozeraj najprv na albumy a dodrž to, čo si si povedal.

Niekedy sa mi stáva (a to na rôznych chatoch), že sa mi prihovoria ľudia preto, aby mi dali najavo, že ja nie som pekný.. často to urobia takým slovníkom, ktorý dosť zraňuje. Pre týchto ľudí mám malý odkaz: Netvrdím o sebe, že som krásavec a svoju fotku tu nemám preto, aby ste na jej základe vytvorili božstvo. Som chalan, ktorý dokáže milovať, počúvať a pomáhať (to sú tie kladné stránky), ale viem byť aj mrzutý, viem narobiť aj chyby a trapasy (uff, tých bolo) a niekedy si dosť domýšľam.

Skype: palcino


Mail tu veľmi nepoužívam. Budem rád, ak mi poštu budete posielať na palcino@palcino.sk

A trochu negativizmus na vaše negatívne profily:
Nenapíšem tomu, kto má v profile daný postup ako s ním jednať spôsobom: nepíšte mi tí a tí, nezačínajte rozhovor tak, alebo onak..
Tým, že si vymedzuješ, kto ti má napísať, obmedzuješ sa len na hŕstku ľudí, ktorí absolutne nebudú spĺňať iné veci, na ktorých ti záleží oveľa viac, ako na veku a postave.
A čo s tým začiatkom rozhovoru? Nepoznám ťa, neviem, čo ťa zaujíma, neviem, čo študuješ, kde pracuješ.. zvyčajne máš okrem negácií profil prázdny. Tak sa nečuduj, ak niekto napriek tvojim zákazom nejako začne a nie je to podľa tvojho postupu. Pokojne sa ma pýtajte, čo tu hľadám, po čom tu pokukujem, či lovím, alebo len kecám... Po otázke "Ahoj, čo tu hľadáš?" sa zachováte ako nasraný dikobraz. Pritom tu číhate na možnosť natrafiť na toho pravého.. len to nechcete nazvať slovom Hladám. Bez pretvárky by sa tu dýchalo lepšie.

Aplikáciu STRETKO ignorujem. Milé dámy, milé ženy, slečny - som gay, ak chcete pokecať môžete, ale to je všetko.

Charakteristika

Postava
174 cm, 90 kg, meral som sa naboso - váha je udaná odhadom bez obalu.
Typ postavy
tak trošku pri sebe, priemerná, trochu sa zaguľatila, ale chcem ju dostať do civilizovanej podoby.. Tvrdím to už niekoľko rokov a nič z toho, ale stále nevzdávam nádeje, že to raz bude fajn.
Môj zrak
Nosím okuliare, ale niekedy si ich tak zachytám, že cez ne vidím menej, ako bez nich. :-)
Farba očí
hnedé, nie je tu v ponuke: úprimné.
Farba vlasov
hnedé, od prírody mám hnedé, ale pomáham im nejakými melírmi..
Typ vlasov
záleží na tom, kedy sa pýtaš. Ak je to týždeň pred holičom vyzerám ako Maugli. Ak týždeň po holičovi - tak sa moja hlava ponáša na spoluprácu chemika, maliara a kaderníka dokopy
Ukončené vzdelanie
stredoškolské, Každá bunka na mojom tele vie účtovať - mám OA za sebou
Pracujem v oblasti
ekonomiky a financií, hlavná je práca jazykom...
Profesia
účtovník, Prečo sa tu dá odchecknúť len jedno zamestnanie? Ja som konzultant, účtovník, tester- proste kecal do všetkého. No a po novom podnikateľ v uvedených veciach
Ovládam jazyk
Najlepšie ovládam ten svoj a to nie len čo sa týka reči. Potom mám nejaké skúsenosti s jazykmi na topánkach a botaskách.
Obľúbená farba
biela, modrá, Biela - pretože som mal doma bieleho psa, modrá - upokojovala ma, keď ma naštval biely pes.teraz upokokuje všeobecne
Vzťah k fajčeniu
nefajčím, Nikdy som nefajčil a ani s tým nechcem začať.A budem rád, ak ani môj partner nebude fajčiť. Niekedy to je ako keby ste oblizovali popolník.
Vzťah k alkoholu
abstinent, Kto ma chce na návšteve ponúknuť s nejakým nápojom má to ťažké. Nepijem alkohol, ani bublinkové a ani kávu... , len džúsy, mlieko a vodu. Hrozné však?
Znamenie vo zverokruhu
blíženci, Ja hovorím, že som blíženec - nie blíženci - nie som predsa rozdvojená osobnosť.

Láska, sex a rodina

Rodinný stav
slobodný(á), Som šťastne dlhodobo slobodný, bez záväzkov a bez vzťahu, to posledné je už v ťahu.
Deti
nemám
Vzťah k deťom
nechcem mať deti, Súhlasím s Dejdarom, ktorý vyhlásil, že najlepšou antikoncepciou sú deti vaších príbuzných. Aj keď deti mojich príbuzných sú už dospelé
Na pokeci hľadám
dobrého priateľa, priateľku, vážnu známosť, dobrého priateľa, priateľku, niekoho na chatovanie, sexuálneho partnera, len nemám rád tú štylistiku... ja nikoho nehľadám.. ja len po niekom túžim. Nie je to konkrétna osoba (a možno je), sú to len city, ktoré túžim dostávať a aj dávať. A k tomu pochopenie.
Láska pre mňa znamená
niečo neprežité... zamiloval som sa stokrát a stokrát som bol odmietnutý... ale, ak to raz príde, tak to bude bomba
Príležitostný sex
nedokážem mať s niekým sex bez lásky, Sex bez lásky je ako varenie bez varešky - dá sa to, ale väčšinou sa riadne spálite.
Môj partner by mal byť
hlavne dobrý milenec, mala by to byť v každom prípade veselá osobnosť, v intímnych situáciách očakávam aktivitu, pri ktorej by zo mňa padla všetká hanblivosť, ktorú v sebe mám. A tej je dosť.

Kultúra

Mám rád filmy
komédie, dokumentárne, erotické, Máloktorý film je pre mňa tak pútavý, aby som sa od neho nevedel odtrhnúť. V každom prípade platí, že všetky príbehy v nich sú na jedno kopyto.
Rád si pozriem dobrý film
doma z gauča, myslím si, že je sto iných pekných čínností, ktoré sa dajú nahradiť za pozeranie filmov.
Mám rád knihy
rozprávky, o zábave, hry, humor, životopisné a pamäte, odbornú literatúru, Rád čítam knihy, ak je na to čas, rád si oddýchnem aspoň pri nejakej náučnej literatúre, ale nedoporučujem na knihe spať - bolí po tom hlava - a to nie z informácii. Novinka: kamaráti mi darovali knížku William Saroyan: Tracyho tygr. Je to nádherné dielo
Mám rád hudbu
ak to má nejakú melódiu, tak je mi jedno z akého štýlu táto hudba je. Mám doma CD Wericha, niečo zo súčasnosti, niečo slovenské a české... No a novinka - v poslednom čase počúvam všetko.
Chodím na koncerty
Radšej si vypočujem nejaké nahrávky, ako sa ísť tlačiť na koncerte.
Najradšej hudbu počúvam
na posteli, Doporučujem relaxačnú hudbu. Na mňa veľmi dobre vplýva Vangelis. ak som naštvaný, zaleziem do izby, ľahnem si na posteľ, vyložím nohy na stenu a počúvam jeho nahrávky. A rád počúvam hudbu pri mojich cestách za prácou.
Pohodový večer
V každom prípade tam musí byť zábava. Som úplný abstinent, takže alkohol nevyžadujem.

životný štýl

Moje záľuby
surfovanie po webe, zberateľstvo, chovateľstvo, divadlo, Hral som divadlo, ale to boli také role, za ktoré sa Oscar určite nedáva. Kto chce vedieť viac nech sa opýta. Tak isto ako lokálpatriot mám rád Trnavu a aj Trnafčinu.
Športy, ktorým sa venujem
Som unikátný exemplár športového antitalentu. Ale celkom sa mi páči bowling a už pár rokov si rád zahrám petanque... len pri bowlngu som nenašiel rovnú dráhu a pri petanque si treba svoje aj vyhádať. :D
Športy, ktoré sledujem
basketbal, golf, Rád to sledujem, ale čo z toho, keď tomu nerozumiem. Golf som už hral. Nahral som najviac bodov, potom som zistil, že ich malo byť najmenej. :-)
Špeciality kuchýň
slovenskej, nemám rád ostré jedlá
Dobré jedlo si vychutnám
pri telke, z partnerovho bruška, Síce som partnerove bruško ešte neochutnal, ale za úvahu to stojí. A prečo len z bruška?...
Domáce zvieratá
mal som psa, bol som posadnutý majiteľ, teraz som bez zvierat a užívam si slobodu, ktorú somn nemal celé roky.