Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Pokec

Azet

ritmus098

  • Muž, Detva
  • Na Pokeci 3 roky
  • Bol tu 3. 2. 2016, 13.50
To čo je pred nami, a to, čo je za nami, sú len drobnosti v porovnaní s tým, čo je v nás. pred 2 rokmi a 6 mesiacmi

upraviť


Niečo o mne

Najkrajšia je láska ku konkrétnemu človeku, ale najťažšie je toho človeka nájsť


Láska…poznáme ju všetci. Každý z nás raz miloval i bol milovaný, všetci sme raz zablúdili pohľadom na toho, kto sa nám páči. Lež, čo je láska? Je to cit, túžba alebo droga? Mohol by bez nej existovať život? Je stála alebo prelietavá? Prečo niekedy mizne a inokedy sa zas nečakane vracia? Nik nepozná odpoveď…

Láska je ako vtáča. Kým dospeje, preletí mnohými krajinami a vystrieda mnoho priateľov. No raz sa usadí a postaví si svoje hniezdočko. Keď mu ho sfúkne vietor, nevzdá sa a na záveternej strane si vybuduje nové, oveľa pevnejšie, ktorým nepohne ani víchrica. O tom je láska. Každý neúspech človeka poučí, a zároveň i vyprovokuje, a bude milovať stále viac a viac. A čím viac bude ľúbiť, tým viac si bude priať, aby i on bol milovaný…

Človek potrebuje lásku k životu. Keby nebola, nežili by sme ani my, ani naši starí rodičia, ani ich prarodičia. Nežil by nik ani nič. Svet by bol jedna veľká jednotvárna púšť bez oáz. Stačí však len kúsok lásky a rozkvitne kvet, z kvetu záhrada, zo záhrady les. Aj tá najsuchšia púšť by bola porastená množstvom rôznorodých rastlín a všetky by sa mali rady. Neexistovala by nenávisť. Veľká sekvoja by ochraňovala i tú najmenšiu sedmokrásku, pes by sa držal za labku s mačkou, slon s myšou. Všetci by sa navzájom milovali a nik by nemal žiadne problémy.

Láska má chuť čokolády. Raz je sladká a priam sa vám rozpúšťa na jazyku, inokedy tvrdá a horká, že si na nej idete zuby vylámať. Aj tá najtvrdšia čokoláda však raz zmäkne a všetci ju budú chcieť. TY ju však neopusti! Bude len tvoja… TY si jej veril, keď ju ostatní zatracovali, TY si ju držal, keď ju všetci chceli zahodiť… len TY!!!

No je dnes ešte láska vzácna? Tá pravá áno. Je mnoho falošných, ktoré nestoja ani za deravý groš, ale tá skutočná je vzácnejšia ako zlato, ako všetky poklady tohto sveta dohromady. Nedá sa kúpiť ani predať, nemožno ju vyhrať v žiadnej lotérii. Ona sama je totiž lotériou. Jej koleso sa denno-denne roztáča nad nami všetkými a určuje tých, ktorí sa budú mať radi a budú ju šíriť ďalej. Láska je totiž nákazlivá. Nik sa jej neubráni…

Láska bola a je tá najkrajšia vec ktorú môžeme dať druhému. Láska predstavuje najvyšší cit, ktorého sú ľudia schopný. Pocit že sme milovaný nás spája. Čím viac nás spája, tým viac lásky pociťujeme. Šťastná a naplnená láska v nás rozvíja vyššie Ja. Obavy a sklamanie nás naopak oddeľuje. Tieň ktorý nás môže motivovať k vyšším výkonom alebo psychicky zlomiť. Láska nás dokáže naplniť pocitom šťastia a uspokojenia alebo tiež pocitom trpkosti a sklamania. Ľudia sa boja stratiť lásku, boja sa byť chvíľu sami, pretože byť sám znamená prežívať muky samoty.
Mnoho ľudí preto zotrvá vo vzťahoch ktoré ich nepovznášajú ale postupne sa ničia. Sú radšej závislí na nevhodnom partnerovi než aby boli chvíľu samy. Osamelý človek sa pozitívnou motiváciou chce niečo dosiahnuť a pri tejto činnosti zmeniť sa k lepšiemu a nájsť novú lásku. Pre dobrý milostný alebo manželský vzťah je dôležité uvedomiť si, že skutočný partner nieje totožný s jeho idealizovanou predstavou v našom vnútru.
Milenecké a manželské páry by sa mali snažiť sa vo svojom vzťahu snažiť rozvíjať svoje vedomie voľby. Lepšie je dlhšie hľadať a usilovať o toho pravého než partnera idealizovať. Proces uvedomenia si skutočných kvalít môže určité vzťahy rozbiť a iné zasa povzniesť na vyššiu úroveň. Búrka v ľudskom vnútru je typická pre prvé lásky kde je mladý človek nekonečne šťastný a potom zase nešťastný a to je veľmi dôležité pre rozvoj vedomia. Ten kto s nich vyjde víťazne má šancu zvýšiť kvalitu svojho života a plne si užiť dar aký mu láska poskytuje. Naopak ten kto nezvládne bolestnú skúsenosť, uvedomí si rozdiel medzi ideálom v našej mysli a skutočným človekom na ktorého svoj ideál premietame.
Vedomý muž s fantáziou túži po mnoho ženách, mnoho ich má rád, ale miluje iba jednu. Tá ktorá je preňho všetkými ženami a predsa je schopná jeho život učiniť naplneným. Rovnako je to aj u žien. Rozdiel je len v tom čo jeden od druhého očakáva a čo po ňom žiada. Žena si je stále viac vedomá, že len láska jej dáva plnšiu podobu tak ako muž začína tušiť, že iba duch dodáva jeho životu najvyšší zmysel a obaja v podstate hľadajú duševný vzťah k sebe navzájom alebo láska k dovŕšení potrebuje ducha a duch potrebuje lásku.

Charakteristika

Postava
209 cm, visportana
Typ postavy
veľká a pekná, som chudi chalan nesom tucni ako druhi.
Môj zrak
výborný, nosím okuliare
Farba očí
modré, moje oci su naj krajsie na celom svete........
Farba vlasov
blond, nemate na moje vlasi...
Typ vlasov
rovné, krátke
Ukončené vzdelanie
stredoškolské, moje ukoncove vydelanie su stredoskolske.
Pracujem v oblasti
školstva
Profesia
spevák
Ovládam jazyk
anglický slovenski , taliansky, nemecký, francúzsky, španielský, poľský, ruský, japonský
Obľúbená farba
biela, hnedá, čierna, modrá, zelená
Vzťah k fajčeniu
nefajčím, hnusss nigdi bi som ne fajcilllll.
Vzťah k alkoholu
už nepijem, nigdi bi som nepil
Znamenie vo zverokruhu
panna

Láska, sex a rodina

Rodinný stav
mám vážny vzťah, mam vazni vztah a nigdi a nikto mna a moju frajerku ne rosdeli.
Deti
nemám
Vzťah k deťom
ešte neviem
Na pokeci hľadám
dobrého priateľa, priateľku, upjiu
Láska pre mňa znamená
nie je nič lepšie, ako byť zamilovaný(á)
Príležitostný sex
sex mozem mat len zos mojov frajerkov
Môj partner by mal byť
láskou môjho života

Kultúra

Mám rád filmy
akčné, komédie, seriály, drámy, horory, romantické
Rád si pozriem dobrý film
v kine
Mám rád knihy
nečítam knihy
Mám rád hudbu
disko, rock, hip-hop
Chodím na koncerty
pravidelne
Najradšej hudbu počúvam
na posteli, pri sexe, vo vani, v aute
Pohodový večer
počúvať dobrú hudbu, ísť do kina alebo divadla, pozerať dobrý film v TV

životný štýl

Moje záľuby
party, sex, kino, divadlo, diskotéky, maľovanie
Športy, ktorým sa venujem
tenis, hokej, golf, basketbal, futbal
Športy, ktoré sledujem
hokej, futbal
Špeciality kuchýň
slovenskej, talianskej, mexickej, čínskej, japonskej, gréckej, vegetariánskej, indickej
Dobré jedlo si vychutnám
v dobrej reštaurácii
Domáce zvieratá
pes