Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Pokec

Azet

ro-ber-ta
1/8
 

ro-ber-ta

Žena / Zahraničie
0

vyplnený profil

0

odpovedá na RP

Pamätaj,že aj tá najťažšia hodina v tvojom živote má len 60 minút

Niečo o mne

Anahi naj info :D
23.01.2011

Speváška Anahi snes rano 23.1.2011 odvolala vraj ked hovorila bola unavená a bola po pôrode takže velmi nevnímala realitu.

NAJNOVšIE INFORMáCIE:

ANAHI SA VZDALA KARIERI MODELKY PRETOZE VRAJ SA BUDE VIAC VENOVAť SVOJIM DETOM . Zistilo sa že anahi bola vraj operovana na slepe črevo a na koleno pretože si zlomila nohu pri futbale.

ALFOSO HERRERA SA VčERA 22.1.12011 VIJADRIL ZE ANAHI A JEMU KUPIL NADHERNU HACIENDU A ZE SI JU VZAL ZA ZENU.ALFONSO CHODí NA SKYPE:alfonso.herrera.poncho.rbdFACEBOOK:Miguel Arango POKEC:o MiguelArango Jeho zna Anahí vraj chodí na pokec :Mia_Colucci_EWS SKYPE:anahi.miacolucci

ALFONSO HERRERA RODRIGEZ:Povolanie: herec, spevák Vek: 25 Dátum narozenia: 28. 08. 1983 Miesto narozenia: Mexico city, Mexico Znamenie: Panna Člen skupiny: RBD Obľubený film:Amar de duele ,Titanic Naj. skupina: U2 Idol: Eric Bana Naj.šport: futbal Prezývka:Poncho Životopis Jeho meno je Alfonso Herrera Rodriguez a narodil sa 28.8.1983 v Mexico city. Meria 177 cm. Jeho matka a brat Oscar žijú v Guadalajare, otec žije v Mexico City. Niekoľko rokov chodil s Dulce María. Po ich rozchode nikoho dlho nemal. Až pred nejakou dobou mal krátky vzťah s herečkou Claudiou Alvarez. S ňou sa ale už rozišiel. Teraz je opäť sám. Najprv sa chcel stať pilotom.Jeho najobľúbenejší film je Amar te duel, on sám v ňom aj hral, tiež má rád Titanic. Veľmi rád hrá futbal. Má rád sushi a mexickú kuchyňu. Pred prvými skúsenosťami v TV, hral v niekoľkých divadelných hrách. Naprosto všetci ho volajú Poncho. Zahral si tiež v niekoľkých filmoch. Pikošky: Ako malí sa túžil stať pilotom. Vo voľnom čase sa zaoberá bojovím umením Capaeira.


Diegito Bustamante:

Celé meno : Christopher Alxsander Luis Casillas von Uckerman
Dátum narodenia : 21. oktobra 1986
Prezývky: Bebe,CHris, Ucker
Výška: 1,79 m.

Chris sa narodil ako jediné dieta v zmiešanej rodine.Jeho otec je Mexičan a jeho mama Švédka.Herecku karieru začal,ked mal 3 roky-v televíznych reklamách a potom hrával v úspešných serialoch. K jednému dokonca zložil aj titulnú piesen! Ale najdoležitejšia úloha bola v seriali rebelde,kde hrál Diega Bustamante.V roku 2005 si CHris spolu so svojimi 4 kamarátmi založil vlstnú spoločnost na výrobu príveskoch značky Ferbuss Fashion,ktoré nechýbaju ani v seriali rebelde.S ostatnnými členmi skupiny založili nadaciu,ktorá pomaha detom. Po skončení rebelde Chris a jeho kolegovia sa rozhodli so svojou šou pokračovat a tak nakrútili komediu La familia kde jehou laskou je ta ista herečka a spevačka ako v rebelde Dulce maria ale táto šou az taký uspech nemala tak to nechali. Rovnaky osud postihol aj RBD:( A preto sa Ucker rozhodol napísat knihu o skupine a rokoch ktore spolu títo 6 ludia prežili. Medzi jeho zálubi patrí jazda na skejborte aj povihraval niekolko sútaži. Počas nakrucania mal krátky románik z koleginou v skupine Anahi ale po 8 mesiacoch sa rozišli no ale budúcnost to nemalo vela ludi ich bralo ako brata a sestru.Potom sa čosi neskor obiavili fotografie a rozne veci naznačovali tomu že ma niečo s Dulce mariou no vet ona sa dostavala z rozchodu a on stal prinej tak asi sa viac szbližili a bolo. Dokonca si navzájom vymenili prstene ale nikto ich vstach neriesil no v novinách sa neskor vyjadrili ktomu že sa rozisli:(.

Vek: 25
Datum narodenia 6. 12. 1985
Miesto narodenia: Mexico City, Mexiko
Znamenie: Strelec
Obľúbená farba: modrá, červená
Obľubené jedlo: sushi
Obľúbená pieseň: El sal de dalar (La cuca)
Záľuby: zbiera plyšáky
Obľúbená pieseň (RBD): No pares
Obľúbený herec: Brat Pitt
Idol.Shakira

DULCE MARIA ESPINOZA SAVINON
Dulce študovala hudobnú školu.Dulce má piersing v nose a v pupku.Hrá na gitare,píše poéziu ,niektoré basne sú aj v jej knihe Dulce AmargoDul takisto píše texty a okrem toho rada maľuje a rada pozerá televíziu ,samozrejme spieva a tancuje.Istú dobu fajčila ,ale prestala s tým.Neznáša tequilu a je vášnivou zberateľkou plyšákov.Jej najobľúbenejšia skladba je El son de dolor od La cuca.Celú jej izbu tvoria porcelánové bábiky,rôzne magické víly a bytosti.Z repertuáru RBD vraj najradšej spieva No pares,vždy jej vraj pri tom naskakuje husia koža.Jej obľúbená filmová hrdinka je La mujer maravilla.Dulce vlastní červené BMW M6.
(6.12.1985 Mexiko cit)-

Rodina:

Dulcina mamička sa volá Blanca a otec Fernando, Dulce má dve sestry a to Klaudia a Blancu, Dulce je najmladšie potom je Klaudia a najstaršia je Blanca.Jej babička bola sesternicou známej maliarky Fridy Khalo.Dulce má doma fenku, ktorá sa volá Roseta.Jej otec Fernando je právnik a mamka je učiteľka dejepisu.Dulce býva s rodičmi v rodinnom dome no vlastne vo vile, ktorú si kúpili, keď mala Dulce 6 rokov a postupne ju prerobili podľa vlastných potrieb.Jej mamička je vrja na Dulce prísna, ale má vraj veľmi dobré srdce.Dulcina sestra Klaudia je vraj veľkým fanúšikom RBD a je pre Dulce vzor.Bola hviezda na škole kam chodila, nielen preto, že je sestra Dul, ale aj preto, že je veľmi pekná a vyžaruje vraj obrovské emócie.Klaudia je sladká a nežná, vôbec nie je vraj výbušné ako Dul.Dul je pre Klaudia najväčším dôverníkom, jej snom bolo vždy stať sa herečkou jej najlepší priatelia sú Sára a Karla, jej spolužiačky ...
Svoju prvú rolu v TV získala už ako malá v programe Chiquilladas.V roku 1993 vystupovala v programe El club de Gaby.O rok neskôr sa objavila v Quimera.Keď mala desať rokov prvýkrát sa objavila v novele Restrato de Familia a ešte v ten rok v seriály Alondra.V roku 1996 si zahrala v El vuelo de Aquila.O dva roky neskôr získala ešte lepšiu postavu v novele Huracán.A v roku 1996 dostala svoju najväčšiu rolu v Nunca te olvidaré.V roku 1996 si takisto zahrala vo svojom prvom filme s názvom Inesperado amor a neskôr nato v novele Infierno en el paraiso.Rok 1996 ukončila seriálom DKDA: suenos de Juventud.Rok 2000 jej priniesol rolu vo filme Bienvenida al clan av novelách Primer amor .... a mil por hora, Siempre te amara, locura de amor.O rok neskôr sa objavila v seriáli El Juego de la vida.Až nakoniec dostala veľkú rolu v novele Clase 406, kde sa znova stretla s Anahi, s ktorou už pretym hrala v Primer amor, vtedy spoznala Alfonsa Herrero a Christian Chávez . O dva roky neskôr sa všetci štyria stretli spolu v novele Rebelde.Vtedy Dulce radikálne zmenila svoj vzhľad z kľudnej brunetky sa stala červenovlasá dračica.Počas točenie tejto novely dali dokopy skupinu RBD, kde sa Dulce objavila ako textárka napísala napríklad text k The Family, Quiero Polder, No pares.Formácia RBD fungovala 4 roky v roku 2009 oznámila definitívne svoj koniec, vtedy sa Dulce vydala vlastnou sólovou kariérou, potom čo sa RBD rozišli vydala knihu Dulce amargo, kde opisuje svoj životopis.V roku 2008 robila dabing na rozprávku El agent-00P2.V roku 2009 si takisto zahrala hlavnú postavu v novele Verano de amor, pre ktorú Dulce napísala pieseň Deja ser.V priebehu tochto roka si zaspievala pieseň s Akonom Beautiful, na ktorú spolu natočili aj videoklip.V roku 2010 plánuje Dulce vydať nové CD od Novembra 2009 sa na internete objavujú najnovšie aktualizácie piesní ...

Vzťahy:
Prvýkrát hrala v skupine DandD, ktorú založila spolu so svojím priateľom.Ďalšou skupinou v ktorej Dulce spievala bola Jeans tú opustila kôli úlohy v Clase 406.Vtedy začala chodiť s Alfonsom Herrerom s ktorým chodila 2 roky.Po skončení Clase 406 sa rozišli, ale počas natáčania Rebelde sa dali znova dokopy, rozišla sa počas nakrúcania tretej série. Istý čas chodila s futbalistom Memo Ochoa, ale ich vzťah sa po nejakej dobe skončil.V roku 2008 chodila s Pablom Lyle, je hereckým kolegom s Verano de amor, ich vzťah sa však v roku 2009 definitívne skončil.Istý čas sa dokonca hovorilo, že Dulce chodí s Pedrom Damiánom (manažérom RBD), Dulce však rázne tieto klebety poprela.

Zaujímavosti:
Dulce študovala hudobnú školu.Dulce má piersing v nose av pupku.Hrá na gitare, píše poéziu, niektoré basne sú aj v jej knihe Dulce takisto píše texty a okrem toho rada maľuje a rada pozerá televíziu, samozrejme spieva a tancuje.Istú čas fajčila , ale prestala s tým.Neznáša tequilu a je vášnivou zberatelka plyšákov.Jej najobľúbenejšia skladba je El son de dolor od La cuca.Celú ho izbu tvoria porcelánové bábiky, rôzne magické víly a bytosti.Z repertuár RBD vraj najradšej spieva No pares, vždy ho vraj pri tom naskakuje husia koža.Jej obľúbená filmová hrdinka je La mujer maravilla.Dulce vlastné červené BMW M6.

4 osobky su mi ako bratia:teo789817,jerry.cullen,miguel_poncho_herrera,miguel258
_ _______§§§§§§§§§§__§§§§__§§§§§§§§§§________
______§§§§§§§§______§§§§ ______§§§§§§§§______
____§§§§§§__________§§§§__________§§§§§§____
__ __§§§§____________§§§§____________§§§§____
__§§§§§§____________§§§§_ ___________§§§§§§__
__§§§§______________§§§§______________§§§§__
§§§ §§§______________§§§§______________§§§§§§
§§§§________________§§§§__ ______________§§§§
§§§§________________§§§§________________§§§§
§§§§ ______________§§§§§§§§______________§§§§
§§§§____________§§§§§§§§§§§ §____________§§§§
§§§§§§________§§§§§§§§§§§§§§§§________§§§§§§
__§§§ §______§§§§§§__§§§§__§§§§§§______§§§§__
__§§§§§§__§§§§§§____§§§§____ §§§§§§__§§§§§§__
____§§§§§§§§§§______§§§§______§§§§§§§§§§____
____§§ §§§§§§________§§§§________§§§§§§§§____
______§§§§§§§§______§§§§_____ _§§§§§§§§______
________§§§§§§§§§§__§§§§__§§§§§§§§§§________
_______ _____§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§____________Rebel prestane byť rebelom vo chvíli keď sa vzdá svojich snov a ideálov a vymení ich za materíalne veci...
Takú hlúposť nikdy neurob,dobre viem o čom hovorím...Ako sa spieva v mojej najobľúbenejšej pesničke NO PARES nikdy neprestaň snívať a vždy si choď za svojím cieľom...Tvrdo bojuj a vždy dostaneš to čo chce

_95%teenegerov by plakalo,keby videli Miley Cyrus na vrchole mrakodrapa kde by chchela skočiť.Skopiruj a daj do statusu ak patríš k tím 5%ktorí by kričali SKOČ”
........♥........♥
.....♥..............♥
...♥...................♥
..♥.....................♥
.♥.......................♥... ......♥....♥
♥........................♥... ♥.............♥
.♥........................♥.. ................♥
..♥........................♥. ..............♥
...♥...............RBD........ .......♥
.....♥........................ .........♥
........♥.................... ......♥
...........♥................. ....♥
...............♥............. .♥
..................♥.........♥
.....................♥....♥
......................♥..♥
........................♥
........................♥
.......................♥
........................♥
..........................♥__●_______888____888__________●
____88 ___888888_888888______88
_____8888888▲888888▲88888888
______8888888888888888888888
_______88888888888888888888
________ 88888888888888888
_RBD*RBD*RBD___RBD*RBD_____RBD*RBD______
_RBD______RBD__RBD___RBD___RBD___RBD___
_RBD______RBD__RBD___RBD___RBD___RBD____
_RBD___RBD_____RBD___RBD___RBD_____RBD__
_RBD*RBD_______RBD*RBD_____RBD_____RBD__
_RBD__RBD______RBD__RBD____RBD_____RBD__
_RBD____RBD____RBD____RBD__RBD____RBD___
_RBD_____RBD___RBD___RBD___RBD___RBD____
_RBD_______RBD_RBD*RBD_____RBD ___RBD____


_________@@@@@@@@@@@@___________________________________ _________@@@@@@@@@@@@___________________________________ _________@@@@_________@@@_________________________________ _________@@@@_________@@@_______________________________ _________@@@@_________@@@_______________________________ _________@@@@@@@@@@@@____________________________ _________@@@@_@@@@________________________________ _________@@@@___@@@@_________________________________ _________@@@@_____@@@@_________________________________ _________@@@@_______@@@@_________________________________ _________@@@@________@@@@_________________________________
__________________________________________________________________
__________@@@@@@@@@@@@@_________________________________
__________@@@@@@@@@@@@@________________________________
__________@@@_____________@@@_______________________________
__________@@@_____________@@@_________________________________
__________@@@@@@@@@@@@@_________________________________
__________@@@@@@@@@@@@@_________________________________
__________@@@_____________@@@_________________________________
__________@@@_____________@@@_________________________________
__________@@@@@@@@@@@@@_________________________________
__________@@@@@@@@@@@@@_______________________________
__________________________________________________________________
__________@@@@@@@@@@@@@_________________________________
__________@@@@@@@@@@@@@________________________________
__________@@@_____________@@@_______________________________
__________@@@_____________@@@_________________________________
__________@@@_____________@@@_________________________________
__________@@@____________ @@@_________________________________
__________@@@_____________@@@_________________________________
__________@@@_____________@@@_________________________________
__________@@@@@@@@@@@@@_________________________________
__________@@@@@@@@@@@@@_______________________________
_________________________________________________________________

_________@@@@@@@@@@@@___________________________________ _________@@@@@@@@@@@@___________________________________ _________@@@@_________@@@_________________________________ _________@@@@_________@@@_______________________________ _________@@@@_________@@@_______________________________ _________@@@@@@@@@@@@____________________________ _________@@@@_@@@@________________________________ _________@@@@___@@@@_________________________________ _________@@@@_____@@@@_________________________________ _________@@@@_______@@@@_________________________________ _________@@@@________@@@@_________________________________

__________________________________________________________________
___________________________@@@@@@@@@@@@@______________ ___________________________@@@@@@@@@@@@@_____________ ___________________________@@@@____________________________ ___________________________@@@@____________________________ ___________________________@@@@@@@@@@@@@_____________ ___________________________@@@@@@@@@@@@@_____________ ___________________________@@@@____________________________ ___________________________@@@@____________________________ ___________________________@@@@@@@@@@@@@_____________ ___________________________@@@@@@@@@@@@@_____________
__________________________________________________________________

__________@@@@@@@@@@@@@@_________________________________
__________@@@@@@@@@@@@@@@________________________________
__________@@@_____________@@@_______________________________
__________@@@_____________@@@_________________________________
__________@@@@@@@@@@@@@@@_________________________________
__________@@@@@@@@@@@@@@@_________________________________
__________@@@_____________@@@_________________________________
__________@@@_____________@@@_________________________________
__________@@@@@@@@@@@@@@@_________________________________
__________@@@@@@@@@@@@@@_______________________________
_________________________________________________________________

___________________________@@@@@@@@@@@@@______________ ___________________________@@@@@@@@@@@@@_____________ ___________________________@@@@____________________________ ___________________________@@@@____________________________ ___________________________@@@@@@@@@@@@@_____________ ___________________________@@@@@@@@@@@@@_____________ ___________________________@@@@____________________________ ___________________________@@@@____________________________ ___________________________@@@@@@@@@@@@@_____________ ___________________________@@@@@@@@@@@@@_____________
________________________________________________________________

________________@@@@@_______________________________________
________________@@@@@________________________________________
________________@@@@@___________________________________________
________________@@@@@___________________________________________
________________@@@@@__________________________________________
________________@@@@@__________________________________________
________________@@@@@_________________________________________
________________@@@@@__________________________________________
________________@@@@@__________________________________________
________________@@@@@@@@@@@@@___________________________
________________@@@@@@@@@@@@@___________________________

____________@@@@@@@@@@@@@_________________________
____________@@@@@@@@@@@@@@@________________________
____________@@@@@____________@@___________________________
____________@@@@@____________@@___________________________
____________@@@@@____________@@__________________________
____________@@@@@____________@@__________________________
____________@@@@@____________@@_________________________
____________@@@@@____________@@__________________________
____________@@@@@____________@@__________________________
____________@@@@@@@@@@@@@@@_________________________
____________@@@@@@@@@@@@@_________________________
___________________________________________________________________

___________________________@@@@@@@@@@@@@______________ ___________________________@@@@@@@@@@@@@_____________ ___________________________@@@@____________________________ ___________________________@@@@____________________________ ___________________________@@@@@@@@@@@@@_____________ ___________________________@@@@@@@@@@@@@_____________ ___________________________@@@@____________________________ ___________________________@@@@____________________________ ___________________________@@@@@@@@@@@@@_____________ ___________________________@@@@@@@@@@@@@_____________
________________________________________________________________


(¯`v´¯)
.`•.¸.•´ ♥..LoVe..RBD....
¸.•´¸.•´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´ .•´ ¸¸.•¨¯`•.♥________@@@@@@@@@@@@___________________________________ _________@@@@@@@@@@@@___________________________________ _________@@@@_________@@@_________________________________ _________@@@@_________@@@_______________________________ _________@@@@_________@@@_______________________________ _________@@@@@@@@@@@@____________________________ _________@@@@_@@@@________________________________ _________@@@@___@@@@_________________________________ _________@@@@_____@@@@_________________________________ _________@@@@_______@@@@_________________________________ _________@@@@________@@@@_________________________________
__________________________________________________________________
__________@@@@@@@@@@@@@_________________________________
__________@@@@@@@@@@@@@________________________________
__________@@@_____________@@@_______________________________
__________@@@_____________@@@_________________________________
__________@@@@@@@@@@@@@_________________________________
__________@@@@@@@@@@@@@_________________________________
__________@@@_____________@@@_________________________________
__________@@@_____________@@@_________________________________
__________@@@@@@@@@@@@@_________________________________
__________@@@@@@@@@@@@@_______________________________
__________________________________________________________________
__________@@@@@@@@@@@@@_________________________________
__________@@@@@@@@@@@@@________________________________
__________@@@_____________@@@_______________________________
__________@@@_____________@@@_________________________________
__________@@@_____________@@@_________________________________
__________@@@____________ @@@_________________________________
__________@@@_____________@@@_________________________________
__________@@@_____________@@@_________________________________
__________@@@@@@@@@@@@@_________________________________
__________@@@@@@@@@@@@@_______________________________
___________________________________________________________
♥♥♥§§§§§§§_____________________________________§_§_§_§________________________________________♥♥♥
♥♥♥_§_______§§______§______§_____§____________§______________§§§§§§§§___________________________♥♥♥
♥♥♥_§_________§§____§______§_____§___________§_______________§____________________________________♥♥♥
♥♥♥_§__________§§___§______§_____§___________§_______________§§§§§§__________________________________♥♥♥
♥♥♥_§_________§§____§______§_____§____________§______________§___________________________________♥♥♥
♥♥♥_§________§§______§_____§_____§______________§____________§_________________________________________♥♥♥_
♥♥♥§§§§§§§§§§_________§§§§§______§§§_§§§__________§_§_§_§____§§_§§§§_____♥♥♥


♥♥♥__§§§§§§______§_______§_________________________________________________________________♥♥♥
♥♥♥_§________§____§§______§_______§§§§_______§§_______§§______§§_____________________________♥♥♥
♥♥♥_§_________§___§__§____§_____§§____§§_____§§_______§§______§§_________________________________♥♥♥
♥♥♥_§§§§§§§§§§§§__§___§___§_____§______§_____§§_______§§______§§_________________________♥♥♥
♥♥♥_§__________§__§___§___§_____§§§§§§§§_____§§§§§§§§§§§______§§______________________♥♥♥
♥♥♥_§__________§__§____§__§_____§______§_____§§_______§§______§§_____________♥♥♥
♥♥♥_§__________§__§____§§§§_____§______§_____§§_______§§______§§_____♥♥♥

(¯`v´¯)
.`•.¸.•´ ♥..LoVe..RBD....
¸.•´¸.•´¨) ¸.•*¨)


_§§_§_§_§§§§§_____§§§§§§§§§§_____________________________________________________
___§§_________§§____§§_________§§________§§§§§§§§§§§_§____________________________________
--__§§_______§§_______§___________§§________§__________§§___________________________
-__§§_§§__§§_________§_________§§___________§_____________§§__________________
___§§__§_____________§§§§§§§§§______________§______________§§_____________________________
___§§____§§__________§__________§§__________§_______________§§_____________________
---_§§______§§________§____________§§________§_________________§§___________________
___§§________§§______§______________§§______§________________§§__________________________
-__§§_________§§_____§______________§§______§______________§§_______________________
___§§__________§§___§_____________§§________§_____________§________________________
___§§__________§§__§§§§§§§§§§§§§§§________§§§§_§§§§§§§§§§_§________


CLENOVJA R.B.D

§§§§§§§_____________________________________§_§_§_§________________________________________
_§_______§§______§______§_____§____________§______________§§§§§§§§___________________________
_§_________§§____§______§_____§___________§_______________§____________________________________
_§__________§§___§______§_____§___________§_______________§§§§§§__________________________________
_§_________§§____§______§_____§____________§______________§___________________________________
_§________§§______§_____§_____§______________§____________§__________________________________________
§§§§§§§§§§_________§§§§§______§§§_§§§__________§_§_§_§____§§_§§§§_____
__§§§§§§______§_______§_________________________________________________________________
_§________§____§§______§_______§§§§_______§§_______§§______§§_____________________________
_§_________§___§__§____§_____§§____§§_____§§_______§§______§§_________________________________
_§§§§§§§§§§§§__§___§___§_____§______§_____§§_______§§______§§_________________________
_§__________§__§___§___§_____§§§§§§§§_____§§§§§§§§§§§______§§______________________
_§__________§__§____§__§_____§______§_____§§_______§§______§§_____________
_§__________§__§____§§§§_____§______§_____§§_______§§______§§_____


§§______§§§§§_________________________________________________________________________________________-
§§_§§___§§__§§_______§§§§§________§§______§§§§§§§§_____§§§§§§§§§______________________________________
§§__§§__§§__§§______§_____§_______§§_________§§________§_
§§___§§_§§__§§_____§§§§§§§§§______§§_________§§________§§§§§§§§________________
§§-___§§§§__§§_____§_______§______§§_________§§________§________
§§__________§§_____§_______§______§§_________§§________§§§§§§§§_______________§§________§§________§§§§§§_____§_____§_______________________§§§§§§§§___________________________
___§§________§§______§____________§_____§_______§§§§§§§§§______§________§_________________________________
___§§________§§____§______________§___§_________§______________§_______§§_____________________________________
___§§________§§____§______________§_§___________§§§§§§§________§_§§§§§________________________________________
____§________§______§_____________§__§__________§______________§__§____________________________
______§____§_________§____________§____§________§______________§___§____________________________
________§§_____________§§§§§§_____§_____§_______§§§§§§§§§______§____§_________________________§§§§§§§______§§_______§§___§§§§§§§§________§§__________§§§§§§§____________________________
__§______________§§_______§§___§_____§§________§§________§§________________________________
_§_______________§§_______§§___§_§§§§§_________§§________§§______________________________________
_§_______________§§§§§§§§§§§___§__§§___________§§__________§§§§§______________________________________
__§______________§§_______§§___§____§§_________§§_______________§§__________________________
___§_____________§§_______§§___§_____§§________§§_________________§§__________________________________
_____§§§§§§______§§_______§§___§______§§_______§§______§§§§§§§§§§§§§§§§§§§____________________§§§§_____§_________§§§§§_____§§_______§§_____________________
§________§______§§§§§§_______§__§_____§_______§___________§§________§§______§§§§§§§________________
§________§____§_______§______§___§____§______§____________§§________§§_____§§______§§_________
§§§§§§§§§_____§________§_____§____§___§______§____________§§§§§§§§§§§§_____§§______§§_______
§______________§_______§_____§____§___§_______§___________§§________§§_____§§_______§§_______________
§_______________§_____§______§____§__§_________§__________§§________§§______§_______§____________
§________________§§§§§_______§_____§§___________§§§§§§____§§________§§_______§§§§§§§______…….8888888..88888888888
…888888……888888888888888
.88888…….888888888888888888
888……..888888888888888888888
888…….8888888888888888888888
888…….8888888888888888888888
8888…...888888888888888888888
.8888…….8888888888888888888…………888 88888888
…88888……8888888888888888……….888888 88888888888
……888888…88888888888888…….88888888888888 8888888
………88888888888888888888 ….888888888888888888888888
…………888888888888888888888888888888888888888888 8888
…………….8888888888888888888888888888888888 8888888888
…………………888888888DIEGITO88888 88888888888888888 8
…………………….8888888888888 8888888888888888888888 8
……………………….888888 88888888888888888888888888
………………………… …888888888888888888888888888
………………………… ……..888888888888888888888
………………………… …………8888888888888888
………………………… …………..888888888888
………………………… ……………88888888
………………………… ……………..88888
………………………… …………….888
___§§§§§____ §§§§§____§§___§§§§§§§__§§§§§§__§§§§§___§§ _____§§___§ §§§§§§___
____§§__§§___§§__§§___§§___§§___§§____§§____§§______§§ _____§§___§§___§§___
____§§_§§____§§_§§____§§___§§§§§§§____§§___ _§§§§____§§_____§§___§§§§§§§___
____§§§______§§§______§§___§§___ §§____§§____§§______§§_____§§___§§___§§___
____§§_______§§_§§___ _§§___§§___§§____§§____§§______§§_____§§___§§___§§___
____§§____ ___§§__§§___§§___§§___§§____§§____§§§§§___§§§§§__§§___§§___§§___

__ _§§§§§§___§§__§§_______________§§_______§§___§§§§§§___§§§§ §§ ______
___§§_______§§__§§_______________§§§_____§§§___§§__§§____ ___§§______
___§§§§§§___§§__§§_______________§§§§___§§§§___§§__§ §_______§§______
_______§§___§§__§§_______________§§_§§_§§_§§___ §§__§§_______§§______
_______§§___§§__§§_______________§§__§§§__ §§___§§__§§_______§§______
___§§§§§§___§§§§§§_______________§§__ _____§§___§§§§§§___§§§§§_______

___§§§§§§___§§___§§_______§§__ _§§§§§§___§§§§§§§§§§__
_______§§___§§____§§_____§§____§§__§§____ ___§§______
______§§____§§_____§§___§§_____§§__§§_______§§______
___ __§§_____§§______§§_§§______§§__§§_______§§______
____§§___ ___§§_______§§§_______§§__§§_______§§______
___§§§§§§___§§______ __§________§§§§§§_______§§_______


Roberta:Prečo si to urobil ?
Diego:Pretože..Pretože som si uvedomil Ako dlho mi trvalo Toto urobiť..Roberta,Milujem ťa veľmi ..Veľmi..
Bol Somo zbabelec, Lebo som ti to nepovedal skôr ...
Roberta:Toto Další stvojich žartov?..Alebo..
Diego: Nie,Nie,nie..To, to čo som ti povedal v lietadle bola pravda ..Milujem ťa ..Chceš byť moje dievča ?
Roberta: Diego ..Nemôžem.. Nemôžem stebou chodiť ..
Diego: Prečo nie?Ved si mi povedala že ma máš rada ...
Roberta:Ani nevieš ako veľmi..Ale ja potrebujem niekoho kto bude vždystát pri mne..Čo ma bude mať rád každý deň ..
NA to ty niesi pripravený ..
Diego:Roberta, Nebud taká prosím ťa ..
Roberta: Ale Tak to je Diego ..Ty žiješ vo vlastnom svete zo svojími kamarátmi ...Všetko ti je jedno, na všetko kašleš ..
a ty to vieš Diego...
Diego: ROberta,Roberta,Roberta...Prestan sa vyhovárať prosím ťa..Ja ti prisahámže ta veľmi milujem ..Vždycky si bojovala
za to čo si chcela..Zabudni na minulosť ..Dokážem ti že som sa zmenil.. Prosím ťa..
Roberta:Ako si sa zmenil ?
Diego:Vdaka..Vdaka RBD ..Vdaka všetkému čo sme spolu prežili ..To všetko ma zmenilo ..Milujem ťa ..Veľmi,Veľmi, veľmi..Veľmi..
(Roberta si spomenie na to čo jej povedal Javier):Počul som ako sa dnes Diego vsadil že ti dnes vyzná svoju lásku ...
Roberta: Prepáč diego..ale ..Ty mi nikdy nebudeš môcť dať, to čo potrebujem..
Diego: Roberta,Roberta,Roberta..Prosím ťa ..Takto ma nenechávaj ..Povedz že áno ..


_Členovia SKUPINY
Anahí Giovanna Puente Portilla 14.máj 1983 Mexico City
Alfonso Herrera Rodríguez 28.august 1983 Mexico City
Dulce María Espinoza Saviñón 6.december 1985 Mexico City
Christopher Alexander Luis Casillas Von Uckermann 21.október 1986 Mexico City
Maite Perroni Beorlegui 3.marec 1983 Mexico City
José Christian Chávez Garza 7.august 1983 Reynosa, Tamaulipas

___________________$$$____________________$$$$_____________________
______________________$$$_____________________$$______________________
__$$$__$$$____$$$_____$$$_$$$$_______$$$______$$__$$$$____$$$$________
__$$$$$$$$__$$$$$$$___$$$$$$$$$$___$$$$$$$$___$$___$$$____$$$_________
__$$$______$$_____$$__$$$____$$$__$$$____$$___$$____$$$___$$__________
__$$$_____$$$$$$$$$$__$$$_____$$__$$$$$$$$$$__$$_____$$__$$$__________
__$$$_____$$$_________$$$_____$$__$$$_________$$______$$_$$___________
__$$$______$$$________$$$____$$$__$$$$________$$______$$$$____________
__$$$_______$$$$$$$$__$$$$$$$$______$$$$$$$__$$$$______$$$____________
__$___________________$______________________$__$_____$$$_____________
____________________________________________________$$$$______________
__________________________________________________$$$$________________

•príbeh RBD•
Elite Way School je univerzitou vyvolených, chodia sem deti najbohatších vrstiev, chudobejším je dostať sa sem veľmi ťažké, napriek tomu že existujú rôzne štipendiá, ktoré im to umožňujú. Rozmaznané a zhýčkané detská však medzi seba príjmajú "chudobnú vrstvu" veľmi ťažko.
Nový školský rok prináša so sebou nových žiakov aj nové osudy, prichádza sem študovať Mía, Miguel, Diego a Roberta, ktorý napriek tomu že sú rozdielny veľmi rýchlo nájdu spoločnú reč a stanú sa z nich nerozluční priatelia.
Mia je dcérou bohatých majiteľov módneho domu, vďaka čomu je v škole veľmi populárna. Je trochu namyslená a nepredvídateľná no napriek tomu sa snaží pomáhať svojim spolužiakom. Onedlho však spoznáva aj lásku, zamiluje sa totiž do Miguela, toho však miluje aj José Luján.
Miguel pochádza z Monterey a do školy sa dostal pomocou štipendia. Jeho cieľom však nie je získať kontakty a stať sa bohatým, ale nájsť človeka ktorý spôsobil smrť jeho otca a pomstiť sa mu. Miguel sa však zamiluje, do Mie, lenže jej otec je muž, ktorému sa chce pomstiť.
Roberta je dievča ktoré neznáša pravidlá, dokonca nimi opovrhuje, vyrastala v tieni svojej matky, speváčky, Almy, ktorá dennodenne spochybňuje nielen jej krásu ale aj jej obrovský spevácky talent. Roberta si tu nájde tiež človeka, s ktorým by vedela prežiť celý svoj život. Je ním Diego, ktorý je úplným opakom rebelantskej Roberty.
Diego je synom skorumpovaného politika, napriek tomu, že hudbu miluje nadovšetko považuje ju len za koníček, pretože vie, že sa od neho očakáva, aby pokračoval v otcových šlapajách. Diego zdedil aj povýšenecké a arogantné chovanie svojho otca, s ktorým často urazí svojich kamarátov. S Robertou sa prvé mesiace nenávidia, pretože si nechcú priznať, že v hĺbke duše sú do seba zamilovaný až po uši.
Títo štyria mladí ľudia a ich priatelia, ktorý žijú medzi stenami internátu elitnej univerzity spoznajú intrigy, lásku, priateľstvo ale aj nepriateľov.Životné situácie im však pomáha zdolávať ich učiteľ, slávny spisovateľ, Enrique. A je tu aj druhá vec, ktorou si môžu spríjemniť deň, hudba...
_●_______888____888__________●
____88 ___888888_888888______88
_____8888888▲888888▲88888888
______8888888888888888888888
_______88888888888888888888
________ 88888888888888888
_RBD*RBD*RBD___RBD*RBD_____RBD*RBD______
_RBD______RBD__RBD___RBD___RBD___RBD___
_RBD______RBD__RBD___RBD___RBD___RBD____
_RBD___RBD_____RBD___RBD___RBD_____RBD__
_RBD*RBD_______RBD*RBD_____RBD_____RBD__
_RBD__RBD______RBD__RBD____RBD_____RBD__
_RBD____RBD____RBD____RBD__RBD____RBD___
_RBD_____RBD___RBD___RBD___RBD___RBD____
_RBD_______RBD_RBD*RBD_____RBD ___RBD____........♥........♥
.....♥..............♥
...♥...................♥
..♥.....................♥
.♥.......................♥... ......♥....♥
♥........................♥... ♥.............♥
.♥........................♥.. ................♥
..♥........................♥. ..............♥
...♥...............RBD........ .......♥
.....♥........................ .........♥
........♥.................... ......♥
...........♥................. ....♥
...............♥............. .♥
..................♥.........♥
.....................♥....♥
......................♥..♥
........................♥
........................♥
.......................♥
........................♥


_________@@@@@@@@@@@@___________________________________ _________@@@@@@@@@@@@___________________________________ _________@@@@_________@@@_________________________________ _________@@@@_________@@@_______________________________ _________@@@@_________@@@_______________________________ _________@@@@@@@@@@@@____________________________ _________@@@@_@@@@________________________________ _________@@@@___@@@@_________________________________ _________@@@@_____@@@@_________________________________ _________@@@@_______@@@@_________________________________ _________@@@@________@@@@_________________________________
__________________________________________________________________
__________@@@@@@@@@@@@@_________________________________
__________@@@@@@@@@@@@@________________________________
__________@@@_____________@@@_______________________________
__________@@@_____________@@@_________________________________
__________@@@@@@@@@@@@@_________________________________
__________@@@@@@@@@@@@@_________________________________
__________@@@_____________@@@_________________________________
__________@@@_____________@@@_________________________________
__________@@@@@@@@@@@@@_________________________________
__________@@@@@@@@@@@@@_______________________________
__________________________________________________________________
__________@@@@@@@@@@@@@_________________________________
__________@@@@@@@@@@@@@________________________________
__________@@@_____________@@@_______________________________
__________@@@_____________@@@_________________________________
__________@@@_____________@@@_________________________________
__________@@@____________ @@@_________________________________
__________@@@_____________@@@_________________________________
__________@@@_____________@@@_________________________________
__________@@@@@@@@@@@@@_________________________________
__ ________@@@@@@@@@@@@@_______________________________

_________@@@@@@@@@@@@___________________________________ _________@@@@@@@@@@@@___________________________________ _________@@@@_________@@@_________________________________ _________@@@@_________@@@_______________________________ _________@@@@_________@@@_______________________________ _________@@@@@@@@@@@@____________________________ _________@@@@_@@@@________________________________ _________@@@@___@@@@_________________________________ _________@@@@_____@@@@_________________________________ _________@@@@_______@@@@_________________________________ _________@@@@________@@@@_________________________________
__________________________________________________________________
___________________________@@@@@@@@@@@@@______________ ___________________________@@@@@@@@@@@@@_____________ ___________________________@@@@____________________________ ___________________________@@@@____________________________ ___________________________@@@@@@@@@@@@@_____________ ___________________________@@@@@@@@@@@@@_____________ ___________________________@@@@____________________________ ___________________________@@@@____________________________ ___________________________@@@@@@@@@@@@@_____________ ___________________________@@@@@@@@@@@@@_____________
__________________________________________________________________
__________@@@@@@@@@@@@@_________________________________
__________@@@@@@@@@@@@@________________________________
__________@@@_____________@@@_______________________________
__________@@@_____________@@@_________________________________
__________@@@@@@@@@@@@@_________________________________
__________@@@@@@@@@@@@@_________________________________
__________@@@_____________@@@_________________________________
__________@@@_____________@@@_________________________________
__________@@@@@@@@@@@@@_________________________________
__________@@@@@@@@@@@@@_______________________________
_________________________________________________________________
___________________________@@@@@@@@@@@@@______________ ___________________________@@@@@@@@@@@@@_____________ ___________________________@@@@____________________________ ___________________________@@@@____________________________ ___________________________@@@@@@@@@@@@@_____________ ___________________________@@@@@@@@@@@@@_____________ ___________________________@@@@____________________________ ___________________________@@@@____________________________ ___________________________@@@@@@@@@@@@@_____________ ___________________________@@@@@@@@@@@@@_____________
________________________________________________________________
________________@@@@@_______________________________________
________________@@@@@________________________________________
________________@@@@@___________________________________________
________________@@@@@___________________________________________
________________@@@@@__________________________________________
________________@@@@@__________________________________________
________________@@@@@_________________________________________
________________@@@@@__________________________________________
________________@@@@@__________________________________________
________________@@@@@@@@@@@@@___________________________
________________@@@@@@@@@@@@@___________________________
___________________________________________________________________
__________@@@@@@@@@@@@@_________________________________
__________@@@@@@@@@@@@@________________________________
__________@@@_____________@@@_______________________________
__________@@@_____________@@@_________________________________
__________@@@_____________@@@_________________________________
__________@@@____________ @@@_________________________________
__________@@@_____________@@@_________________________________
__________@@@_____________@@@_________________________________
__________@@@@@@@@@@@@@_________________________________
__________@@@@@@@@@@@@@_______________________________
_________________________________________________________________
___________________________@@@@@@@@@@@@@______________ ___________________________@@@@@@@@@@@@@_____________ ___________________________@@@@____________________________ ___________________________@@@@____________________________ ___________________________@@@@@@@@@@@@@_____________ ___________________________@@@@@@@@@@@@@_____________ ___________________________@@@@____________________________ ___________________________@@@@____________________________ ___________________________@@@@@@@@@@@@@_____________ ___________________________@@@@@@@@@@@@@_____________ __________§§§§________§§§§§§______§§§§§§______________
__________§§§§______§§§§§§§§§§__§§§§§§§§§§____________
__________§§§§____§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§__________
__________§§§§____§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§__________
__________§§§§____§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§__________
__________§§§§____§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§__________
__________§§§§______§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§____________
__________§§§§________§§§§§§§§§§§§§§§§§§______________
__________§§§§__________§§§§§§§§§§§§§§________________
__________§§§§____________§§§§§§§§§§__________________
__________§§§§______________§§§§§§____________________
__________§§§§________________§§______________________
______________________________________________________
______REBELDEREBELDE_______REBELDEREBELDERE
____REBELDEREBELDEREBEL___REBELDEREBELDEREBEL
___REBELDEREBELDEREBELDEREBELDEREBE_______REBE
__REBELDEREBELDEREBELDEREBELDEREBE_________REBE
_REBELDEREBELDEREBELDEREBELDEREBELDER_______REBE
_REBELDEREBELDEREBELDEREBELDEREBELDEREBEL______R
REBELDEREBELDEREBELDEREBELDEREBELDEREBELDERE__RE
REBELDEREBELDEREBELDEREBELDEREBELDEREBELDEREBEL_
REBELDEREBELDEREBELDEREBELDEREBELDEREBELDEREBELD
_REBELDEREBELDEREBELDEREBELDEREBELDEREBELDEREBEL
__REBELDEREBELDEREBELDEREBELDEREBELDEREBELDEREB
____REBELDEREBELDEREBELDEREBELDEREBELDEREBELDE
______REBELDEREBELDEREBELDEREBELDEREBELDERE
_________REBELDEREBELDEREBELDEREBELDEREB
____________REBELDEREBELDEREBELDEREBE
______________REBELDEREBELDEREBELD
_________________REBELDEREBELD
___________________REBELDERE
_____________________REBELD
______________________REBE
_______________________

_____22222222__22________222222222____22222_____
___22___ _______22________22_________22_____22___
___22__________22______ __222222222__22_____22___
___22__________22________22_________22 _____22___
_____22222222__22222222__222222222____22222_____
_____§§§§§§§_____§§____§§___§§___§§___§§___§§____§§___
_____§ §§____§§___§§____§§__§§____§§__§§_____§§__§§____
_____§§§__§§___ __§§____§§_§§_____§§_§§_______§§§§_____
_____§§§§§_______§§____§ §§§______§§§§_________§§______
_____§§§__§§_____§§____§§_§§_____ §§_§§________§§______
_____§§§____§§___§§____§§__§§____§§__§§___ ____§§______
_____§§§_____§§__§§____§§___§§___§§___§§______§§___ _______HHHHHHHH____HHHH_____HHHH___HHHH_____HHHH_____HHHH H____
____HH___________ HH__HH_HH__HH___HH__HH_HH__HH___HH_____HH__
____HH___________ HH____HH___ HH___HH____HH___ HH___HH_____HH__
____HHHHHHHH____HH__________HH___HH__________HH ___HHHHHHHH__
____HH___________ HH__________HH___HH__________HH___HH_____HH__
____HH___________ HH__________HH___HH__________HH___HH_____HH__
____HHHHHHHH____HH __________HH___HH__________HH___HH_____HH__
__
RBD TO JE VIERA RBD NIGDY NEZOMIERA
POKIAL BUDE TENTO SVET BUDEM KRICAT REBELI SU BEST
VSETCI MAME BIEBERA DOST NEMA ZIADNU BUDUCNOST!!!!
LADY GAGA NECH SA PEKNE SCHOVA MY SME MLADES REBELDOVA
RBD JE ZIVOT,RBD JE STYL,BIEBER JE MRTVY A PATTINSON SPOLU S NIM
RBD VLADNE DNESNIM SVETOM A MONTANU NECHAJTE MALIM DETOM
RBD JE SRDCE,A BIEBER JE CHYBA,PRETO JE MRTVY A TAK MU TREBA
BIEBERA TOHO NECHAJTE DETOM ,RBD DNES HYBE SVETOM
Na topole nad jazerom jazdí Bebe s buldozérom ...do prdele do piči...nemá vodu v chladiči .
__________
________ */• \________
_______*(•_ )________
_______ .|?|_________
_______ .|•|_________
_______ .|•|_________
_______ .|•|_________
_______ .|•|_________
_____,__.|•|________
____/#|_.|•|__/ \______
___(##(_,|•|,_)))_____
___\###/ |•|/&&/_____
____\##)&___&&(____
_____)#/&&___&&\____
____/# |&&&___.&\\___
___(##\__&&&_’._)|___
____\ ######## //____
_____REBELDER____________REBELDERE
______REBELDEREBELDE_______REBELDEREBELDERE
____REBELDEREBELDEREBEL___REBELDEREBELDEREBEL
___REBELDEREBELDEREBELDEREBELDEREBE_______REBE
__REBELDEREBELDEREBELDEREBELDEREBE_________REBE
_REBELDEREBELDEREBELDEREBELDEREBELDER_______REBE
_REBELDEREBELDEREBELDEREBELDEREBELDEREBEL______R
REBELDEREBELDEREBELDEREBELDEREBELDEREBELDERE__RE
REBELDEREBELDEREBELDEREBELDEREBELDEREBELDEREBEL_
REBELDEREBELDEREBELDEREBELDEREBELDEREBELDEREBELD
_REBELDEREBELDEREBELDEREBELDEREBELDEREBELDEREBEL
__REBELDEREBELDEREBELDEREBELDEREBELDEREBELDEREB
____REBELDEREBELDEREBELDEREBELDEREBELDEREBELDE
______REBELDEREBELDEREBELDEREBELDEREBELDERE
_________REBELDEREBELDEREBELDEREBELDEREB
____________REBELDEREBELDEREBELDEREBE
______________REBELDEREBELDEREBELD
_________________REBELDEREBELD
___________________REBELDERE
_____________________REBELD
______________________REBE
_______________________
========ஜ۩ ; ; ;۞۩ஜ=============████████████████████████████████▓▓█████████████▓▓▓▓▓▓▓▓███████████████████████████████
████████████████████████████▓▓▓█▓█▓▓▓██████▓▓▓▒▓▒▓▓▓▓▓▓███████████████████████████████
███████████████▓▒▓█████████████████████▓▓▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓██████████████████████████████
███████████████▒░░▒▓▓▓▓█████████▓▓▓▒▒▒░░░░░▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓███████████████████████████████
███████████████▒░░░░░░░░░░▒░▒▒▒▒▒░░░░░░░░░▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓███████████████████████████████
██████████████▓▒░▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓████████████▓██████████████████
███████████████▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓██████████▓▓▓██████████████████
███████████████▓░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒░▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓██████████▓▓█▓█████████████████
███████████████▓░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████▓▓▓▓████████████████
████████████████▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓█▓▓▓█▓▓███████▓▓▓████████████████
████████████████▓░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓█▓▓▓█████▓▓▓▒▓████████████████
█████████████████░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▒▒▒░░░▒▒▓▓▓████▓▓▓████▓▓▓▒▓████████████████
█████████████████▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▒░░▒▒▓▓████████▓▓▓██████▓▓█████████████████
█████████████████▒░░░░░░░░░░░░░▒░░░░░░░▒▒▒▓▓▓███████████▓▓▓▓▓█████▓▓▓█████████████████
█████████████████▓░░░░░░░░░░░░▒▒░▒▒▒▓▓▓██████████▓████▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓██████████████████
██████████████████▓███▓▓▓▓▓▓▓▓██▓▓▓▓▓███████▓▓▓▓▓▓███▓▒▒▒▒▓▓▓██████▓██████████████████
██████████████████▓░▒▓██▓▓███████▒░░░▒██▓▓▓▒▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒░▒▒▒▓▓██████▓███████████████████
███████████████████░░░░▒▒▒▒▓▓▓▓▒▒▒░░░▒▓█▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒░░▒▒▒▓▓▓██████████████████████████
█████████████████▓█▓░░░░▒▒▓▓▒▒▒░░░░░░▒▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓██████████████████████████
██████████████▓▓████░░░░░░░▒░░░░░░░░░▒▓▒▒▒▓▓▒▒░░░▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓█████████████████████████
█████████████▓██████▓░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▒▓▓███▒░░▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓█▓██████████████████████████
█████████████████████░░░░░░░░░░▒▒░░░░░▒▓▓▒▒▓██▓▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓█▓███████████████████████████
██████████████████████░░░░░░░░▒▒░░░░░▒▓▓▒▒▓▓███▓▒▒▒▒▓▓▓▓██████████████████████████████
████████████▓█████████▒░░░░░░▒▓▓▒▒░░░▒▒▓▓████▓▓▓▓▓▒▒▓▓▓███████████████████████████████
████████████▓▓█████████▓░░░░▒▓▓▒▒▒▒░▒▒▓██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████████████████████████████
████████▓███▓▓██████████▓▒░▒▒▓▒░░▒▓▓▓███▓▓▓▓▒▒▒▓▓▓██▓▓████████████████████████████████
███▓▓███▓██▓▓▓████████████▒░▒▒▒▓▓▒░▒▒▒░░░▒▓▓▓▓▓▓█▓▓▓▓▓████████████████████████████████
████▓█▓▓▓███▒▓█████████████▒░▒▒▓▓▒▒▓▒▒▒▓▓▓▓▓▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓████████████████████████████████
████████▓███▒▓██████████████▒░▒▓▒▒▒▒░░░░░░░░▒▓▓▓▓▓▓▓▓█████████████████████████████████
████████████▓████████████████▒▒▒░░░▒▒▒▒▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓█████████████████████████████████
███▓▓█████████████████████████▓▒▒▒▒▒▒▒▓▓█▓█▓▒░▒▒▒▓▓▓▓█████████████████████████████████
████▓▓████████▓████████████████▓▒░░░░░░░░░░░░▒▒▓▓▓▓▓██████████████████▓███████████████
█████████████▓▓██████████████████▒░░▒▒░░▒░▒░▒▒▓▓█▓██████████████▓█████████████████████
██████████████████████████████████▓▓▓▓▒▒▒▓▓▓▓▓████████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████▓███████████
██████▓█▓█▓█▓████▓▓█▓███▓█▓▓██▓███▓▓██████████▓███▓█▓█▓▓███▓▓▓▓███▓█▓████▓▓▓▓▓▓▓██████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█▓▓▓▓▓██▓▓▓▓█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓██▓▓▓▓▓▓▓██▓▓▓▓▓▓▓██▓▓▓▓██▓▓▓▓▓██▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓██▓▓▓▓██▓▓▓▓██▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█▓▓▓▓▓▓▓██▓▓▓▓▓▓▓██▓▓▓▓██▓▓▓▓▓█▓▓▓▓▓█▓▓▓▓▓████
██████▓▓▓▓██▓▓▓▓██▓▓▓▓█▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓█████▓▓▓▓▓▓█▓▓▓▓▓▓▓▓██▓▓▓▓██▓▓▓▓▓█▓▓▓▓▓████▓▓████
██████▓▓▓▓██▓▓▓▓███▓▓▓▓▓▓▓▓█████▓▓▓▓▓█████▓▓▓▓▓▓█▓▓▓▓▓▓▓▓██▓▓▓▓██▓▓▓▓▓█▓▓▓▓▓▓█████████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓▓█████▓▓█▓▓▓█▓▓▓█▓▓▓▓██▓▓▓▓██▓▓▓▓▓█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓▓█████▓▓██▓▓▓▓▓▓█▓▓▓▓██▓▓▓▓██▓▓▓▓▓██▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████
██████▓▓▓▓██▓▓▓▓█████▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓▓█████▓▓██▓▓▓▓▓▓█▓▓▓▓██▓▓▓▓██▓▓▓▓▓█████▓█▓▓▓█▓████
█████▓▓▓▓▓██▓▓▓▓█████▓▓▓▓███████▓▓▓▓▓█████▓▓██▓▓▓▓▓██▓▓▓▓██▓▓▓▓██▓▓▓▓▓██▓█▓▓██▓▓▓█████
█████▓▓▓▓▓██▓▓▓▓█████▓▓▓▓███████▓▓▓▓▓█████▓▓██▓▓▓▓▓██▓▓▓▓██▓▓▓▓▓█▓▓▓▓██▓▓▓▓▓██▓▓▓█████
█████▓▓▓▓▓██▓▓▓▓▓███▓▓▓▓▓███████▓▓▓▓▓███▓▓▓▓▓█▓▓▓▓▓██▓▓▓▓██▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
████████▓▓██▓▓▓▓█████▓▓▓▓████████▓▓▓▓████▓█████▓▓▓▓██▓███████▓▓▓▓▓███████▓▓▓▓▓▓███████
█████▒▒██████████▓▒██████████▓▒▓██████████▒▓██████████▒▒██████████▓▒▓█████████▓▒▓█████
█████░░▓█████████░░▓█████████▒░░████▒████▓░░██████████░░▓█████████░░▒█████████▒░▒█████
████████████████████████████████████░██████████
▄▀▓▒▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▒▓▀▄
█▓█▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▓▒▓█
▌▓▀▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▀▓█
█▌▓▒▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▓█
▐█▓▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▓█▌
█▓▒▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▓█
█▐▒▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▒█▓█
█▓█▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒█▌▓█
█▓▓█▒░░░░▒█▄▒▒░░░░░░░░░▒▒▄█▒░░░░▒█▓▓█
█▓█▒░▒▒▒▒░░▀▀█▄▄░░░░░▄▄█▀▀░░▒▒▒▒░▒█▓█
█▓▌▒▒▓▓▓▓▄▄▄▒▒▒▀█░░░░█▀▒▒▒▄▄▄▓▓▓▓▒▒▐▓█
██▌▒▓███▓█████▓▒▐▌░░▐▌▒▓████▓████▓▒▐██
██▒▒▓███▓▓▓████▓▄░░░▄▓████▓▓▓███▓▒▒██
█▓▒▒▓██████████▓▒░░░▒▓██████████▓▒▒▓█
█▓▒░▒▓███████▓▓▄▀░░▀▄▓▓███████▓▒░▒▓█
█▓▒░▒▒▓▓▓▓▄▄▄▀▒░░░░░▒▀▄▄▄▓▓▓▓▒▒░▓█
█▓▒░▒▒▒▒░░░░░░▒▒▒▒░░░░░░▒▒▒▒░▒▓█
█▓▓▒▒▒░░██░░▒▓██▓▒░░██░░▒▒▒▓▓█
▀██▓▓▓▒░░▀░▒▓████▓▒░▀░░▒▓▓▓██▀
░▀█▓▒▒░░░▓█▓▒▒▓█▓▒░░▒▒▓█▀░
█░░██▓▓▒░░▒▒▒░▒▒▒░░▒▓▓██░░█
█▄░░▀█▓▒░░░░░░░░░░▒▓█▀░░▄█
█▓█░░█▓▒▒▒░░░░░▒▒▒▓█░░█▓█
▐█▓█░░█▀█▓▓▓▓▓▓█▀░░█░█▓█▌
█▓▓█░█░█░█▀▀▀█░█░▄▀░█▓█
█▓▓█░░▀█▀█░█░█▄█▀░░█▓▓█
█▓▒▓█░░░░555555555░░█▓▓█
█▓▒▒▓█░░░░░░░░░░░█▓▓█
▐█▓▒▓██▄█░░░▄░▄██▓▒▓█
█▓▒▒▓█▒█▀█▄█▀█▒█▓▒▓█
█▓▓▒▒▓██▒▒██▒██▓▒▒▓█
█▓▓▒▒▓▀▀███▀▀▒▒▓▓█


rebelde

___________$$_$
____________$$$__$_$$$$
____________$$__$$_____$
___________$$$_$__$_____$
__________$$$$_____$$___$$$$$$
_________$$$$$______$$_$______$$
________$$$$$_______$$________$
________$$$$$_______$_______$
________$$$$$$_____$_______$
_________$$$$$$____$______$
__________$$$$$$$$_______$
__$$$_________$$$$$$$_$$
$$$$$$$_________$$$
_$$$$$$$_________$
__$$$$$$_________$$
___$$$___$_______$$
___________$_____$
_______$$$$_$___$
_____$$$$$$__$_$$
____$$$$$$$___$$
____$$$$$______$
____$$$________$
____$__________$
_____________$_$
______________$$
_______________$
______________


RAZ V

ZIVOTE BY SOM CHCELA

VYSKUSAT ZOMRIET... ALE IBA KVOLI TOMU,

ABY SOM VEDELA, KOLKO LUDI BY KVOLI MNE

PLAKALO PRETOZE MA STRATILI, KOLKYM BY

SOM CHYBALA, A KOLKÍ BY SI POVEDALI:

"TERAZ MOHLA BYT PRI MNE"... POTOM BY

SOM SA ZNOVU VRATILA A UZ BY SOM

VEDELA,

PRE KTORYCH SA MI NAOZAJ OPLATI ZIT


___●_______888____888__________●
____88 ___888888_888888______88
_____8888888▲888888▲88888888
______8888888888888888888888
_______88888888888888888888
________ 88888888888888888
_RBD*RBD*RBD___RBD*RBD_____RBD*RBD______
_RBD______RBD__RBD___RBD___RBD___RBD___
_RBD______RBD__RBD___RBD___RBD___RBD____
_RBD___RBD
Výška
157 cm
Váha
54 kg
Typ postavy
vyšportovaná
Farba očí
hnedé
Farba vlasov
iné
Ukončené vzdelanie
stredoškolské
Znamenie zverokruhu
strelec

Vzťahy

Rodinný stav
slobodná
Na Pokeci hľadám
dobrých priateľov

Kultúra

Rada si pozriem filmy
horory, komédie, iné, seriály, muzikály
Rada počúvam hudbu
disko, rock, rap, hip-hop, metal, punk, iné, A HLAVNE RBD (NáS)

Životný štýl

Moje záľuby
športovanie, fotografovanie, hry (PC, Xbox, PS), tancovanie, iné, nakupovanie, pozeranie filmov, kúpalisko, priatelia, počúvanie hudby
Športy, ktorým sa venujem
futbal, golf, tenis, volejbal