we can't pretend that✈ ✈ ✈ in the ☽☁ are like shooting ✰✰16. 04. 2011
.... I ♥♥♥♥♥♥ ♫ .....
-ViEM BYt MILA ALE Aj ODpORNA,
-ViEm MILOVAT AlE aj NENAVDIET,
-DoKAŽeM TA RoZzOSMiaT ALE Aj UBLIŽiT Ti,
-Viem ODpuSTat ALE nIKDY NEZzAbUDnEM !
ZuzuM2 napísala 21.02.11 23:09
TEBA: Má Každý Rád..
°°TEBA: Budu Mať Stále Rádi..
°°ZA TEBA: Já Sa Budem Rwát..
°°Ať WieŠ Že Ta Má NieKdO RáD =O*
°°I LoWe ...
°°6 LuDoM To PoŠLi Tiež!!!
°°Ked Sa Ti To WrÁtÍ
°°1-2x NieKdO Ta Má RáD..
°°3-4 Si ObLuBeNá..
°°5-6 Si FakT DoKoNaLy ČlOwÍčEk__ =O)
°°Toto Pošli Tym, O Kterých Si Myslíš, Že Su Twoji Priatelia Bez ohladu na to kolko ich je :)
69_nikki_69 napísala 5.11.09 22:37
Čo koho do toho ĽUBIM ŤA hotovo... Hoď tento komentár tým ľudom do profilu, ktorých ľubkaš(aj mne ak som tvoj/a friend,) ak sa ti to aspon 4 krát vráti, si anjeliQ..=)
(zmazaný používateľ) napísal 6.09.09 13:14
ty MAalinaA :D co ti poWim....sak s tebu takaA haluz staaale sak ty Wis :D...keby to sem mAm secko piIisat sa to nezmesti :D...a v tych autaAch ... :D..sak to uplne najlepseE... de moze byt lespa zurka jak v NoCi v aute HudBa naplno a ideEe saAa XD....,,,,,.....no ZBOZNUJEM ....a ten pavuk ...teda mucha ne :D :P v majovom aute noOo ....nabuduce tak NesTresUuj OK?? :DD XD...a nabuduce ty sedis vedla mna ked soferujem ne MajO :D nech nehubuje OK?? ...sak my toho spolu esce mOoc zazijeme a skola nam v tom NEZABRANI :)...a dobehni na ti vyPreDaje cakam tAa :D :D...a mam ta moOc mocC rada loWatko moe si uzaSna CmuX :-*...,,,... :))

Sally526 napísala 8.09.09 17:55
zboznujem ta ; )) a tesiiim sa na viikendy x)

domi1425 napísala 3.09.09 16:20
no stanuska moa:DD dik za pekny komentik heh no ja ta mam strasneee rada s tebou sa da tak dobre porozpravat a povies vzdy pravdivy nazor no sak tito prazky boli supeer a secko sme splnili co sme si slubili :DD my vieme no a na buduce prazky to roztociiime a bude vacsa haluz jak tento rok heh uz sa tesim ale dufam ze aj cez skolu sa budeme stretavat bo potrebujem sa ti vzdy s necim zverit :DD maaaam ta mooooc rada cmuQ

Sally526 napísala 3.09.09 21:05
domcii aj ja dakujem za komentiik ;-) vystihla si vsetko ale podotknem ze ja som nedodrzala 1 vec ktoru si ma mala zaskolit D::D ... ale asi to zmeniim ; )
loobim ta a vidime sa cez vikendy
lenuska541 napísala 1.09.09 21:30
mnoo stanusinka :D mam ta strasne rada :) ale neboj nevadii mi to ze stale meskas :D mnoo inak ten volejbal sme tak moc nehrali :D ale sak mozno na buduci rok cez prazky nam to pojde lepsii :D mam ta rada cmuky cmuky cmuk :D papaa

Sally526 napísala 2.09.09 18:27
vidiiis moje a prave preto mame inspiarciu na buduce leto s tym volejbalom x) kiss
Pokec | Kontakt | Reklama | Kariéra v Azete | Pravidlá
© 2000–2012 Azet.sk, a. s.