Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Pokec

Azet

Stonecka9
1/6
 

Stonecka9

Žena / Žilinský kraj
0

vyplnený profil

0

odpovedá na RP

Niečo o mne

Povedala som čo si mysleli, že nepoviem.Urobila som to čo si mysleli,že neurobím. Preto nabudúce ja som JA..........:))
Nevšimaj si, keď ťa niekto odvrhne preto, že si škaredy/a, však ta krasa na povrchu je pominutelna a ta v nutri sa nezmeni a ani nestrati. Nikdy sa neriad tým čo vravia ini, doležite je čo si mysliš ty.
Vždy bude lepšie ak sa riadime tym čo citime ako keď koname na silu, vtedy je všetko možne a hlavne ked sa to robí s laskou.
Niekto si o mne moze mysliet vselicoo, mne to je jednoo neobzeram sa za tymi co ma len ohovaraju, vysmievaju sa, alebo hraju na dve strany. Skutocny priatel je ten kto ti poda pomocnu ruku ked to najviac potrebujes,oni ta nenechaju plakat ked si smutna,smeju sa s tebou ked si stastna ale nikdy ti neublizia.-)

,,Ži a dokáž tým, čo ťa sklamali, že svet patrí sklamaním a nie tým, čo sklamali."


MOTTO:

♥♥♥MILUJ TOHO, ktorý ti zavolá späť, hneď potom, keď zložíte slúchadlá, len aby ti povedal že už teraz mu chýbaš......Toho, ktorý ťa chce ukázať celému svetu, i keď nie si práve miss........Toho, ktorý ťa pred jeho kamarátmi chytí za ruku.......Toho, ktorý ti bude stále hovoriť čo preňho znamenáš a že je dieťa šťasteny, keď má teba.......Toho, ktorý zostane hore iba preto, aby videl ako spíš........Toho, ktorý bozkáva tvoje telo.....toho, ktorý hovorí : ,, Čo si dáš miláčik?"......Toho, ktorému je úplne jedno, či si časom schudla alebo pribrala.....Toho, ktorý ťa predstaví svojim priateľom so slovami :,,Tak toto je ona!".......Toho, ktorý keby si skočila z mosta neskočil by za tebou-chytil by ťa za ruku a vytiahol späť, pretože si súčasťou jeho duše.......Toho, ktorého by neranila tvoja smrť-zabila by ho!!!......Miluj toho, pretože on miluje teba a bude ťa milovať navždy!!!!..
Výška
173 cm
Farba očí
zelené
Ukončené vzdelanie
stredoškolské
Zverokruh
váhy

Vzťahy

Rodinný stav
slobodná
Deti
nemám

Kultúra

Rada si pozriem filmy
akčné, horory, komédie, romantické, sci-fi, fantasy, iné, seriály

Životný štýl

Moje záľuby
športovanie, turistika, kino, filmy, iné, počúvanie hudby, priatelia
Športy, ktorým sa venujem
fitness, iné, bowling
Mám rada zvieratá
pes