Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Pokec

Azet

Fotoalbumy (1)

My Life is Beatiful

140 fotiek, 6439 návštev

Priatelia (51)

Všetci

  • Žena, Námestovo
  • Na Pokeci 9 rokov
  • Bola tu 18. 9. 2013, 12.22
:) Už len FB: Natálka Jánčovíé pred 5 rokmi a 3 mesiacmi

upraviť


Niečo o mne

╚═►Problééém??
ak áno nesťažuj sa mne !!
▄▀▄▀ ▄▀▄▀ ▄▀SoM pRoStE oRiGiNaL▄▀ ▄▀▄▀ ▄▀▄▀ ▄▀▄▀ ▄▀▄▀ ▄▀
:D Hovor si čo chceš aj tak má tjé twojéé Decké rečičky nezaujmajúú
:D **wJém ze má lubiš....ale ja teba nijééé

Ked je žena a chlap vznikne LáSKA ♂ + ♀ = ♡♥

15.4 ošláwújém....!!
Iná** zvikni si už viac nebudem robit to co chces ...:D no proste Inááá

Charakteristika

Farba vlasov
Hnédúčkááá...xD

Láska, sex a rodina

Môj partner by mal byť
Mój Míláčík

Kultúra

Mám rád hudbu
✿✿✿✿Mílújém Jú✿✿✿✿

životný štýl

Moje záľuby
Tánééc Tánééc Tánééc
Domáce zvieratá
Brátóv

Moje Kluby

životný štýl
Všetko Vyliečiš úsmevom :)Hovorte si co chcete, ja budem aj tak vzdy najlepsi/s­ia!!OraVá-ThéB­est:)..poL­Horá,SiheLné,RaBča,ZubroHlava,NámesTovO.­..."♥....LoĎ FiNo....♥”Milujem ten pocit, keď mám slúchadlá v ušiach...a nevnímam okolitý svet :-))orange music summer 2010Žiješ len raz , tak si užívaj !!! :DDDKeď nás tu bude 5 416 958 ľudí budeme tu všetci Slováci =)NAčO CHODIť do školy ked desiatu môžem ziesť aj doma :)*SoM AkÁ SoM* ! ! ! *NiesoM DokonalÁ,aLe VýNimočnÁ* ! ! ! *TakÚ Ako SoM Ja už nikde Nenájdeš* ! ! !Mám váSS RááD :DPošli sem všetkých svojich priateľov. Možno sa nám podarí pozbierať všetkých ľudí z pokecu!!! ;)Chalan, ktorý udrie dievča, je Chudák !!!!!!!!!!Potrebújú POMOC a mi ich ZáCHRáNíMé !Brunetky a hnedovlasí chalani.se­m! :D:) Niesom namyslená ♥ Iba zdravo Sebavedomá (:Ženy majú jednu úžasnú schopnosť: Bezdôvodne sa nasrať za 1 sekundu...­:Dpeace!!!__­_???PACiiENTii xDI ♥ NAMESTOVO. Žijem prvý raz tak prosím tolerujte moje chyby :)LétO! 2o1o! :) Wá TáK pOD! :)NiKdy NehOvOr zbOhOm, lebO zbOhOm ZnAmEna ist PrEc a iSt pRec znAmeNa ZaBudAt!!Rappery .. Hip-hoperyuiewfhrvnr­ugfkcmweiu­otšjfwldei­šjfugťg ):D sibéé míí ! pridaj sa aj tá ak ti sibeHURA SKOLA DO RITIMaM Ta MoC RaDA ...PrEtO: PôJdEs Do ToHtO K.L.U.B.U :*Budme sami sebou,robme veci tak ako ich robiť chceme,tak ako cítime že by mali byť...:) MiLúJ SvOjíCh KáMáRáTóU LeBó TáKýCh Akó Sú Oní úZ NéNáJdéS..­:)Jeseň 2010 Mienim sa mať dobre !!! :)Brunetky a Bruneti Vládnu :D**Blondink­y nevzdavajt­e to!!**Brun­etky na nas nemaju!!**­Ved my sme inteligent­ne!!**PEACE ☮☮☮**brunette or blond?....­nie je to jedno všetci sme super**....nie som dieťa prezidenta, či kráľa,...ale dieťaťom Pána a vlastníka tohto sveta:O)Cigáni Vs.Skejtoš­i ! :)OKTOBERma 5 piatkov, 5 sobot a 5 nediel.Ako vzniklo slovo chalan?CH-­ladnyA-rog­antny L-enivy A-gresivny N-eandrtal­ecThe AmOr SpiNký !:DDaj nato!:DGuľovááčká­á xDHURA POKECProblémo??­....No Problémo..­.:DVVýNimočNé­é DEtíí SééM!!!SOM CO SOM A KED SA PRIDAS DO TOHTO KLUBU BUDES MJIM BEST FRENDOM***som kto som nikto ma nezmeni...­.:)sfetovana mucha....:­)

zobraziť ďalšieskryť

umenie/kultúra
hudba
98% ludi by plakalo keby videlo justina biebera na vrchole mrakodprap­u a chce skocit... 2% ludi by si zobralo pukance a este kricalo slaltó... ak patris k timto dvom percentam daj si to do profilu♥ ♥ INNA ♥ ♥‎95% teenagerov by plakalo keby videli ako sa Hanah Montana chystá skočiť z mrakodrapu vlož si to do statusu keď patríš k tým 5%, ktori by si priniesli popcorn a kričali skoč skoč!hip-hooop... The Ting Tings ;)♥♥♥♥♥Justi­n Bieber♥♥♥♥­♥ANTI HANAH MONTANAHIP-HOP je moja hudbaMoze mat Viac Fanusikov ROZOK ako RYTMUS ??? =DHúDBáá Jé MóJ žíVóT ........ :**OrAnGe FeSt ..... 4-EwEr♥♥Katy Perry♥♥HudbBá in mý Life =)I VeRy LoVe MuSiCNH6 -Pochybova­lí o náS...xD=)peace=)ROBERta je NAJJ :))Dramatikz – Morfium (2010) ♥ty mas kluc do mojho srdiecka ......... :)
filmy
záľuby/záujmy
veda/technika
počítače/internet
politika
vzdelanie
zdravie
šport
zábava
Vtipy, humor i zábava :-)SfetovaneM­uchyProfesiona­liPuberťááci !!! SEM !♥Ak si moj Priatéľ DostaNeŠ PozváNku =)Keď ráno vstanem GRANKO si dám ! :DIba pre Real.♥♥♥RYtmus-4Ev­eeRKeby nebolo spomienok,človek by neveril,že raz bol šťastnýOggy a šváby ♥Ľudia sú silný !! TOMU VERIM :DModrooky blondaciFriends 4ever :D:P:)Na počiatku boh stvoril nebo a zem. Ostatne je MADE IN CHINA...=D­DNačo chodiť do školy,ked desiatu môžem zjesť aj Doma :)Moji priatelia sú puzzle, ked stratim jeden jediný dielik už nikdy nebudú úplné.Chce­m aby ste vedeli že každý ste ten jeden dielik ktory nikdy nesmiem stratit!!!­=)°. piatky,žúrky,chaty,kluby,DISCO .°Bez kamosov to neni onoOrange music JOJ summer OrAwAŽuvačkyy orbit =DD ... DIEVČATA vs. CHLAPCI ... Kto wyhráá? :DOrange Music Summer 2010 Orava.....­.najlepšjé­é BOlóó :****Haló Dede ... This Marek Hamšik ... How are you?DRŽÍME SPOLUZrušme sáčky! Slobodu gumeným medvedíkom­! xDNaco pojdem domov=DXD pokec!!! To NaJLepŠiE čO mA kEdY sTrEtLo XDNevJem Prečo Ma OtrAvuješ TvojImi SprosTosťa­Mi KeĎ Vieš , žE ťa MaM Na HakU !!cely OKRES NAMESTOOOO­VO napchame do tochto klubu¤¤¤ JA SOM MALÁ VIANOČKA,RUŽOVÉ MÁM LÍČKA :D¤¤¤ HALLOWEEN 2010 ¤¤¤!!!dééécká­áá v pubertéééé­!!!!iba pre bossovslnce,seno..tril­ogie:facky jahody nakonec i erotikas HUDBOU pijem ,s HUDBOU žijem, s HUDBOU snívam,HUDBU vzývamKto sa tesi na Vianoce a Silvestra sem ! ! !VIANOCE ŠALALALATy Ja My DvAjA a.........­.

zobraziť ďalšieskryť

vzťahy
pozvi tu všetkých svojích priatelov,ktorých máš skutočne rád! ;)Šialene ťa ľúbim♥♥♥ A tebe je to šialene jedno♥♥♥ =´(Nevies saa Rozhodnut.­.? Rozhodni sa srdcom..!Najvätšia bezmoc je keď ti niekto neverí,keď vieš,že hovoríš pravdu....Sú ľudia, ktorí pre nás v živote znamenali viac, ako tí ostatní. O to ťažšie je naučiť sa bez ních žiť..!!!Bosk je jediný spôsob ako prinútiť muža aby bol chvíľu ticho.....­:DDTo čo urobíš je viac ako to čo len povieš...MáM WáS StRašNéé RaDá :-*Odpustim ...ale nezabudnem NIKDY!!!Chcem ťa! :-*Máš Má RáD/á?..aL­eBoO Síí KaMoOš/ká?­...TaK šúP.DoO ToChTo Clubú! :D:D:DMilujem a čo ? :PTrvá Jeden deň, ♥ aby si začal/a niekoho milovať ♥♥ a celý život potrebuješ na to, aby si na neho/ju ♥♥♥ Zabudol/dl­aMilújém PSíKí (°_°)KaMaRáToV Tu MáM WžDy Pri SeBe ..... KtOrý Mi PoMáHaJú A Ja SoM RaDa žE SoM iCh NiEkEdy SpoZnALa..­.. DaKuJééM WááM Za WšeTkooo =)) ♥buda 4ewer=D ...Jediná žena čo pochopila mužov už dávno nežije lebo umrela od smiechu. xD***Prežílí smé_ Nádherné Detstvo!:)Posielam ti pozvánku preto, lebo mi na tebe záleží :)Pokial máš najlepšieh­o priatela,urob si čas, aby si mu povedal, čo pre teba znamená... ☺♥♀♂ čo ak ťa ĽÚBIM ?? čo s tým urobíš ?? ♀♂♥☺Veľká Vďaka Mojim Priateľom Ktorý Ma Ešte Nikdy Nezradili :-* :)ak sí fakt kamoš do smrti dostaneš pozvánku!!­!!!!!!!!Aj tak ťa mam rada..!!!SeM pozVem leN týCh KtorýCh máM nesKutoČne raDa :-*Láska je nebo.Láska je sen.Láska je človek,ktorého chcem.Lásk­a je neha,po ktorej túžim.Lásk­a je človek,ktorého ľúbim. MILUJEM ŤA! :)Láska je ako oheň, stačí iskrička a z ničoho je niečo, čo nás vie tak veľmi hriať. Ale každý veľký oheň môže vyhasnúť ak sa oň nebudeme starať a niečo preň neobetujem­e...OBčas to tak nevizera ale "ALE NEZABUDAM NA KAMARATOV"­:)Viem kOho MYlujem...­=DAJ Nebo je bez Teba PEKLOM ! :(Lubiš ma? :-* Podpíš sa!

zobraziť ďalšieskryť

ostatné
VITANOVA 4ewerrNamesToVo:­D. . .nestarajt­e sa mi do ŽIVOTA ! umierať zamňa NEBUDETE ! . . .JsMé CraZý ! TáQ Sá NestaRajté ! :DDMIiiLuJeM PizzU :-PPLáska možno.....­..........GraTuLuJem SvoJim RoDiCoM ze Maju Take SiKovne DieTa Ako Som Ja :D:DV NáMeStOvE Tu JE FaJn LeBo Sa Tu SpIeVA =))Sí náj človiečik na tomto sveté a preTo ta pozýývam do tééhle skupiny =D =*ChCem Len Jeho/Ju Ták Prečo to StáLe Nevie PochopiŤ ?? :(=) VšeTci KtORý Má MáTe Vo FrIeNd SEM ! =) aLeBo StE L.I.V.E kAmOsHi =))))))Som Zákonom Chránený/á :*-☮ PeAcE aNd LoVe ❤keep smile :)MiLuJééééé­ééééééém__­___LEtOpiatok 13. hrozaPeace ! :) ( Píz )Usmev ako daršupeeer :)) chapees ?? cíí ?? ze táá Lúúbim ?NamestovoS­toka chalani sú sebecké svine ( česť výnimkám )Podte wsetci do tohto klubu!!!Mám rád ,rada!!LiL.­LittLe.BiG­.Retard. bez ohladu aká je!!:-*SvOju poSteL poDvádZam v šKole s lAvicOu :DDDDDDDDDDD­DDDDDDDDDD­DDDDDDDDDD­DDDDDDDDDD­DDDDDDDDDD­DDDDDDDDDD­DDDDDDDDDD­DDDDDDDDDD­DDDDDDDDDD­DDDDDDDDDD­DDDDDDDDDD­DDDDDDDDDD­DDDDDDDDDD­DDDDDDDDDD­DDDDDDDDDD­DDDDDDDDDD­DDDDDDDDDD­DDDDDDDDDD­DDDDDDDDKEĎ SA TI ZAČÍNA MENO NA : A...B...C.­..D...E...­F...G...H.­..I...J...­K...L...M.­..N...O...­P...Q...R.­..S...T...­U...V...W.­..X...Y...­Z...TAK SA PRIDAJ!!!!­!!!!!! LuBiM tA!!!!!=D BuKeKeLa ViaNoCe =DTHE PASTELS!:)­:-**Ja som malá vianočka, ružové mám líčka*Zasúnieš á ídeš..DeDe jé Nájlepšííí­í....Bukek­ela vánoceHAPPY HALLOWEENPuBeRŤáCi =)pokec navzdiPROTY TYRANIU DETI...=(Komu pošlem tento klub,prajem mu Veselé Vianoce,Šťastný nový rok a bohatého Miluláša :)Hiiiiiiiii­iiiiiiiiiNeMiEsAj Sa DoToHo Do CoHo Ta NiEtmiljem ...... ta :)✖✖PrOtI ZrUsEnIu FaCeBuoOkU­✖✖cool klub v tomto klube sú len cool babenky

zobraziť ďalšieskryť

Komentáre (257)

T1bko361 napísal 14.07.11 12:43

Milujem ta :*

nina854 napísala 7.02.11 20:03

1. Moje meno?
2. Kde sme sa prvýkrát stretli?
3. Ako dlho sa poznáme?
4. Kedy sme sa naposledy videli?
5. Fajčím?
6. Verím v Boha?
7. Čo si si myslel(a), ked si ma prvýkrát videl(a)?
8. Mesiac narodenia?
9. Farba vlasov?
10. Farba očí?
11. Mám súrodencov?
12. Čo rád(a) robím vonku?
13. Čo rád(a) robím vo vnútri (v škole)?
14. Spomenieš si na jednu z prvých veci, ktoré som Ti povedal(a)?
15. Akú hudbu rád(a) počúvam?
16. Čo je na mne najlepšie?
17. Čo je na mne najhoršie?
18. Som hanblivý/a alebo naopak?
19. Som rebel alebo sa riadim pravidlami?
20. Považuješ ma za známeho, kamaráta alebo dobrého priateľa?
21. Nazval(a) by si ma hipikom, okúzlujúcim, šprtom, snobom alebo niečím
iným?
22. Videl(a) si ma niekedy plakat?
23. Aká prezývka by bola pre mna najvýstižnejšia?
24. Sú moji rodičia stále spolu?
25. Máš ma rád/a?
ODPIS NA VSETKY TIETO OTAZKY DO ODPOWEDE!!....A POSLI TO TVOJIYM KAMARATOM NECH TI NA TO TAKTIEZ ODPISU

TAKALKA47

TAKALKA47 napísala 7.02.11 20:10

Sašenká
v školé
7 rokov
nwm pred tyzdnom
nie
ano ano
pohodé baba
nwm prepááč
take blon ale skor rysave
Hneda?
ano
blbosti
blbosti
nespomeniem
hip-hop a proste pop alebo nwm take ze riahnna a take
vsetko
nic
niesi
Rebel!
dobrého priatela
rebelom!
hej
škriatok
ano
ano
:D:D

nina854 napísala 7.02.11 20:11

Ty dam škriatka ty špikaňa :D

(zmazaný používateľ) napísal 23.01.11 15:32

kvalitná!*:)

TAKALKA47

TAKALKA47 napísala 3.02.11 9:59

ale nepreháňaj!...:D

(zmazaný používateľ) napísal 3.02.11 10:26

ja nikdy .. :D

TAKALKA47

TAKALKA47 napísala 3.02.11 10:33

nO nO ...:D nebola bi som si taka ista ale ked chces..:D

(zmazaný používateľ) napísal 3.02.11 10:37

:D dobré.. tak niekedy prehánam ale teraz vážne NIE !:D

TAKALKA47

TAKALKA47 napísala 3.02.11 10:38

ako mislíš ale aj tak dákujém....:D

(zmazaný používateľ) napísal 3.02.11 10:40

:) nz

6-VeRoNiKa-6 napísala 2.01.11 20:33

najkrajšia fokta! :) :-*

TAKALKA47

TAKALKA47 napísala 2.01.11 20:37

nO fuj!!!!! :D

6-VeRoNiKa-6 napísala 3.01.11 9:12

odvolavam moja je najkrajšia! :D:D ked mysliš ťe tvoja fuj!

TAKALKA47

TAKALKA47 napísala 3.01.11 10:47

Presne :D fuj!

6-VeRoNiKa-6 napísala 3.01.11 10:48

vedie fotka sa mi lubi ale :D

TAKALKA47

TAKALKA47 napísala 3.01.11 10:49

:D ticho! je skareda a dost! :D

6-VeRoNiKa-6 napísala 3.01.11 10:50

ked mysliš :D

TAKALKA47

TAKALKA47 napísala 3.01.11 10:53

Jqa mislim welmi dobre!! :D:D:D

6-VeRoNiKa-6 napísala 3.01.11 10:54

no isto ty včdy hlavne pri diktatov! :D

TAKALKA47

TAKALKA47 napísala 3.01.11 10:55

nO dovol a ty ! :D

Wersss

Wersss napísala 23.12.10 9:04

Vesele Vianoce A Stastny NOvy ROk :-)

ďalšie komentáre