Maximálne vyplnený profil
Často odpovedá na RP
život je ako kráčanie v snehu , každý krok zanechá stopu....
Mať priateľa znamená mať krásny vzťah s iným človekom..
- aký je zmysel života ??? .... byť šťastný a užitočný !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!