Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Pokec

Azet

zeusjohn

  • Muž, 41 rokov, Bánovce nad Bebravou
  • Na Pokeci 11 rokov
  • Bol tu 21. 8. 2017, 14.45

Charakteristika

Postava
182 cm, 86 kg, miery: 60,90,60
Typ postavy
vyšportovaná, Keby som mal krajšiu asi by som vyskočil z kože.
Môj zrak
výborný, Mám slnečné okuliare. Nosím ich ale zriedka, lebo mi vadia na nose a rád vidím svoje okolie ostro a v originálnych farbách.
Farba očí
hnedé, kedysi mi jedno utekalo, ale v časoch mojej adolescencie som začal zaostrovať na určité pbehujúce objekty a pohľad sa mi akoby zázrakom upravil.
Farba vlasov
hnedé, V škôlke / keď som nemal po ruke žiadnu hračku/ som si svoje pramienky vlasov natáčal na ukazovák a tak mi už ostali.
Typ vlasov
kučeravé, Kučeravím sa na povrchu a občas aj vo vnútri - kučeravými myšlienkami.
Ukončené vzdelanie
stredoškolské
Pracujem v oblasti
služieb a obchodu
Profesia
čašník
Ovládam jazyk
anglický, nemecký, taliansky
Obľúbená farba
fialová, Teda na škole to bola farba fialová. Aspoň čo sa oblečenia týka je to mo- mentálne farba šedá. Vystihuje zároveň aj môj postoj k životu a moje zmýšľanie. Nerád sa totiž ukazujem a upozorňujem na seba, radšej ostávam nestranným pozorovateľom. Mysl
Vzťah k fajčeniu
fajčím príležitostne
Vzťah k alkoholu
pijem príležitostne
Znamenie vo zverokruhu
strelec, Som typickým strelcom, a preto ak sa chcete dozvedieť viacej o mojej malič- kosti, stačí ak si prečítate môj horoskop. Rád by som sa aj prostredníctvom tejto zoznamky spoznal aj s inými strelcami.

Láska, sex a rodina

Rodinný stav
ženatý
Deti
mám, 1 dcéra
Na pokeci hľadám
len udržujem vzťahy s priateľmi
Láska pre mňa znamená
Rád by som v tejto záležitosti spomenul dielo jedného slovenkého básnika, mo- mentálne si nespomeniem na jeho me- no, "O láske neláskavej "Výstižne v tomto pomenovaní vystihol celú túto problematiku. V mojom živote je niečím vzácnnym a vyšším
Príležitostný sex
nedokážem mať s niekým sex bez lásky, to skutocne zalezi len na okolnostiach
Môj partner by mal byť
môj najlepší priateľ, Určite v prvom rade mojím najlepším priateľom, nie rivalom ako to žial v mno- hých prípadoch býva. A taktiež by sme mali mať nejaké spoločné záľuby, aby sme spolu trávili čo najviacej voľného času.

Kultúra

Mám rád filmy
horory, komédie, romantické, záhadné, mysteriózne, vojnové, historické, Pokúšam sa v každom filme, alebo diele nánsť nejaký zmyseľ a ponaučenie, ale- bo sa zamyslieť nad určitými základnými princípmi. Určite ma nezaujme žiadna komercia a pred ňou uprednostním rad- šej pekný cestopisný, alebo prírodopisný film.
Rád si pozriem dobrý film
v kine, doma z gauča, Pred nedávnom som mal možnosť zhliadnuť zaujímavý snímok o podmor- skom svete v 3d kine a povedal som si, že po tejto skúsenosti už do normálneho kina asi nepôjdem. Je úžasné ako sa môže človek touto technológiou preniesť do daného deja.
Mám rád knihy
historické romány, životopisné a pamäte, cudzojazyčnú literatúru, literatúru pre rozvoj osobnosti, cestopisy, Kniha hrá určite v mojom živote domi- nantnú úlohu /isto dominantnejšiu ako film/ Na rozdiel od filmu má čiteteľ mož- nosť realizovať vlastné predstavy a uza- tvárať vlastné názory a samozrejme má viacej času a priestoru na pozorovanie postáv a form
Mám rád hudbu
hitparádovky, soundtracky, folk a country, Hudbu počúvam hlavne pri určitej potre- be relaxácie. Výber hudby si prispôso- bujem podľa momentálnej nálady, spra- vidla pri dobrej nálade počúvam balady a pomalé skladby a opačne.
Chodím na koncerty
ja na koncerty nechodím, Chodím veľmi zriedka - panuje tu síce dobrá nálada, ale pravdepodobne ne- mám dosť potrebného kľudu na vychu- tnanie tohoto žánru.
Najradšej hudbu počúvam
na posteli, vo vani, na dobrú noc, s partnerom, v práci, na diskotéke, na koncerte, pri sexe, pri chôdzi, kedykoľvek a kdekoľvek, Hudba je pre mňa neoddelitelnou súča- sťou pri istých tvorivých činnostiach. A vtedy je pre mňa aj najväčším relaxom.
Pohodový večer
Asi najpodhovejším večerom pre mňa je, ak si predtým odbúram nadbytočnú hla- dinu adrenalínu nejakou športovou čin- nosťou, a len tak sa príjemne unavený niekde zložím a preberám si zážitky prí- jemne prežitého dňa. Občas ked sa chcem trocha spoloče

životný štýl

Moje záľuby
športovanie, fotografovanie, cestovanie, turistika, práce v záhrade, PC hry, čítanie, počúvanie hudby, pozeranie filmov, maľovanie, kúpalisko, varenie, kino, divadlo, stanovanie, chodenie do múzeí
Športy, ktorým sa venujem
behanie, bežkovanie, korčuľovanie, paragliding, plávanie, posilňovanie, snowboarding, bike, jaskyniarstvo, voleybal, Aktívny pohyb by mal byť základným pi- lierom každého zdravého jedinca. Hlavne v dnešnej pretechnizovanej dobe.
Športy, ktoré sledujem
aerobik, auto-moto športy, bojové športy, hokej, paragliding, Moc veľa času si na športové podujatia nevyhradzujem. Radšej sa im aktívne venujem, ale rád si pozriem medzištátne zápasy /MS/ kde je reprezen- tované Slovensko.
Špeciality kuchýň
slovenskej, talianskej, čínskej, morské živočíchy, Pretože som vyštudoval gastronomický smer, zohráva hlavnú úlohu v mojej profesii. Na svete neexistuje jedlo, ktoré by som odmietol. Mám rád všetko čo sa nehýbe a nezje mňa - najmä morské potvorky. Naposledy som zjedol v Mexiku červíka z pravej te
Dobré jedlo si vychutnám
v dobrej reštaurácii, v prírode, Rád rozmaznávam svoje chuťové gurmánsky naladené poháriky v príjem- nom prostredí nejakej reštaurácie. Nevychádzam ale z údivu ako si veľa- krát dokážem vychutnať obyčajnú kôrku chleba, alebo hlt chladného moku z horskej bystriny.
Domáce zvieratá
nemám žiadne