Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Pokec

Azet

zeusjohn
1/2
 

zeusjohn

Muž / Trenčiansky kraj
0

vyplnený profil

0

odpovedá na RP

Niečo o mne

Výška
182 cm
Váha
86 kg
Typ postavy
vyšportovaná, Keby som mal krajšiu asi by som vyskočil z kože.
Farba očí
hnedé, kedysi mi jedno utekalo, ale v časoch mojej adolescencie som začal zaostrovať na určité pbehujúce objekty a pohľad sa mi akoby zázrakom upravil.
Farba vlasov
hnedé, V škôlke / keď som nemal po ruke žiadnu hračku/ som si svoje pramienky vlasov natáčal na ukazovák a tak mi už ostali.
Ukončené vzdelanie
stredoškolské

Vzťahy

Rodinný stav
ženatý
Deti
mám
Na Pokeci hľadám
udržujem vzťahy s priateľmi

Kultúra

Rád si pozriem filmy
horory, komédie, romantické, mysteriózne, vojnové, historické, iné, Pokúšam sa v každom filme, alebo dielenánsť nejaký zmyseľ a ponaučenie, ale-bo sa zamyslieť nad určitými základnýmiprincípmi. Určite ma nezaujme žiadnakomercia a pred ňou uprednostním rad-šej pekný cestopisný, alebo prírodopisnýfilm.
Rád si prečítam
historické romány, životopisy, cudzojazyčnú literatúru, motivačnú literatúru, cestopisy, iné, Kniha hrá určite v mojom živote domi-nantnú úlohu /isto dominantnejšiu akofilm/ Na rozdiel od filmu má čiteteľ mož-nosť realizovať vlastné predstavy a uza-tvárať vlastné názory a samozrejme máviacej času a priestoru na pozorovaniepostáv a form
Rád počúvam hudbu
folk a country, iné, Hudbu počúvam hlavne pri určitej potre-be relaxácie. Výber hudby si prispôso-bujem podľa momentálnej nálady, spra-vidla pri dobrej nálade počúvam baladya pomalé skladby a opačne.

Životný štýl

Moje záľuby
športovanie, fotografovanie, cestovanie, turistika, záhrada, hry (PC, Xbox, PS), maľovanie, varenie, pečenie, kino, filmy, divadlo, pamiatky, múzeá, iné, čítanie, počúvanie hudby, pozeranie filmov, kúpalisko, stanovanie
Športy, ktorým sa venujem
behanie, korčulovanie, lyžovanie, bežkovanie, plávanie, fitness, snowboarding, iné, paragliding, bike, jaskyniarstvo, voleybal, Aktívny pohyb by mal byť základným pi-lierom každého zdravého jedinca. Hlavne v dnešnej pretechnizovanej dobe.
Mám rád zvieratá
pes, mačka, rybičky, kôň