Pokec, rovnako ako aj celý internet, je miesto, kde sa môže slobodne vyjadriť každý. Niekedy je však fajn mať istotu, že komunikujete iba s ľuďmi, ktorí vás chápu viac, než ostatní.

Preto je miestnosť Dámsky klub odteraz prístupná iba pre ženy. Je to len jeden z prvých krokov k tomu, aby sme ženám na Pokeci vytvárali lepšie prostredie na komunikáciu, zoznamovanie sa a zdieľanie svojich zážitkov, skúseností alebo aj problémov.

Dúfame, že vás aj takáto malá zmena poteší a pomôže vám viesť hodnotné debaty. Nemusíte sa obávať, že vaše dámske reči budú sledovať muži, alebo že by na ne vôbec reagovali.

Samozrejme, nikto nevie na 100% zaručiť, že pod ženským profilom je naozaj žena. Priznávame - občas sa môže stať, že nejaký muž, ktorý sa rozhodne necíti ako žena, pri registrácii zaklame a vytvorí si ženský profil. Vedzte, že toto nie je u nás tolerované. Odhaliť takýchto mužov je však bez vašej pomoci takmer nereálne. Preto vás prosíme - ak by ste na takýto profil natrafili, určite ho nahláste a my sa už postaráme o to, aby vás viac neobťažoval.


Ak ešte nemáš svoj účet a chceš si s niekým pokecať, zaregistruj sa a spoznávaj ľudí na Pokeci. Nové dobrodružstvá na teba čakajú.