Predstav si tú situáciu: Tak ako obyčajne, prídeš na Pokec a chceš rýchlo vedieť, čo sa udialo od posledného prihlásenia. Aktuálne musíš preklikať jednotlivé časti Pokecu, aby si sa dostal k tomu, čo ťa zaujíma. Myslíme si, že existuje aj lepší spôsob.

🏠 Tvoj nový domov

Posledné mesiace sme pracovali na novej domovskej obrazovke. Takej, ktorá ti poskytne tie správne informácie vtedy, keď to potrebuješ. Dali sme si za cieľ vytvoriť príjemný a konzistentný zážitok po príchode na Pokec. Bez ohľadu na to, aké zariadenie používaš - počítač, mobilný web alebo appku.

🎉 Na čo sa môžeš tešiť?

V hornej časti uvidíš, kto si pozeral tvoj profil, či sú niektorí tvoji priatelia online a či máš nový e-mail. Každý deň ťa čaká niečo nové.

V strednej časti sa udiali najviditeľnejšie zmeny. Po novom môžeš hneď hlasovať v Stretku alebo si pozrieť posledné RP-čky. Upravili sme aj zoznam miestností tak, aby boli najaktívnejšie miestnosti vždy viditeľné a vytvorenie novej miestnosti vždy dostupné. Samozrejme nechýba ani zoznam ľudí, ktorí sú momentálne na Pokeci aktívni.

No a na koniec sme pridali najnovšie správy a články z našich magazínov. Nech sa na Pokeci nikdy nenudíš.

🥳 To však nie je všetko!

Nová domovská stránka je len začiatok. Budeme na nej pracovať ďalej a zlepšovať ju aj na základe tvojich pripomienok. Už teraz môžeme prezradiť, že pracujeme na tom, aby sa ti stránka ešte viac prispôsobovala podľa toho, čo hľadáš na Pokeci. A tiež chceme priniesť viac obsahu, ktorý by ťa mohol zaujímať.

Ak chceš byť medzi prvými, ktorí budú skúšať nové veci, daj nám o sebe vedieť vyplnením formulára nižšie. Budujeme komunitu fanúšikov Pokecu a ty môžeš byť medzi nimi!