Dôvod, prečo poslednou dobou nebola žiadna veľká aktualizácia aplikácie, vyšiel teraz na povrch. Tri veľké zmeny, ktoré sme pripravovali zabrali veľa času a spolu so zlúčením aplikácie :Miestnosti, prichádza teraz :Pokec verzia 5.0 ako jedna a modernejšia aplikácia.

Zmena ovládania aplikácie

Najväčšou novinkou je zmena ovládania aplikácie. Z bočného vysúvneho MENU sme prešli na spodný panel, v ktorom sú najdôležitejšie služby. Vďaka tomu môže používateľ mať súčasne otvorené Miestnosti a zároveň si písať aj súkromné správy RP.

:Miestnosti pod jednou strechou

Konečne je v Pokec aplikácii prístup do miestností (doteraz na to slúžila samostatná aplikácia, ktorej skončí podpora).

Noví používatelia

Treťou veľkou vecou je sekcia Používatelia, ktorá prešla  redizajnom a úpravami. Sú v nich väčšie fotografie, jednoduchší filter v lokalite je možnosť nastaviť k mestu aj vzdialenosť a výsledky sú radené podľa tohto okruhu vzdialenosti, čo sme doteraz nemali. Vďaka tomu máte relevantnejšie výsledky v okolí mesta, o ktoré máte záujem.


Vyskúšaj naše aplikácie pre tvoj smartfón a maj so sebou každý deň 300.000 ľudí z Pokecu.

Ak ešte nemáš svoj účet a chceš si s niekým pokecať, zaregistruj sa, vytvor si svoj atraktívny profil a prezeraj používateľov na Pokeci. Ak ťa niekto osloví, už stačí len napísať.