Pred pár mesiacmi sme priniesli vylepšené vyhľadávanie ľudí, ktorého hlavným prínosom boli relevantnejšie výsledky. A je to poznať - odvtedy si pozeráte viac profilov, viac spolu komunikujete a nás to veľmi teší. Často ste nám však písali, že by ste chceli ešte lepšie výsledky a preto máme pre vás vo vyhľadávaní novinku.

Čo hľadajú na Pokeci?

Pokec je zoznamka. No nie je to len o hľadaní si partneriek a partnerov. Na Pokeci vznikajú aj priateľstvá ľudí, ktorých spájajú spoločné záujmy. A radi sem chodia aj ľudia, ktorí si chcú iba pokecať vo virtuálnom prostredí.

Aby bolo ľahšie podobne zmýšľajúcich ľudí nájsť, odteraz máš možnosť vyhľadať ľudí, ktorí hľadajú na Pokeci dobrých priateľov. Alebo hľadajú vážnu známosť. Alebo si chcú len popísať. Jednoducho odteraz máš možnosť nájsť ľudí, ktorí tu hľadajú to, čo aj ty.

Ako na to?

Jednoducho navštív sekciu Ľudia na Pokeci a vo filtri klikni na tlačidlo Na Pokeci hľadajú a vyber si jednu z možností. Ak náhodou nemáš vo svojom profile uvedené, koho tu hľadáš, pomôžeme ti. Spýtame sa ťa, akých ľudí tu hľadáš ty a túto informáciu ti automaticky uložíme aj do profilu, aby si ju nemusel nabudúce zadávať ručne.

Filtrovanie ľudí podľa toho, čo hľadajú na Pokeci

Filtrovanie ľudí podľa toho, čo hľadajú na Pokeci pripravujeme aj pre Pokec aplikácie na iOS aj Android a už čoskoro ju nájdeš aj tam.


Sleduj nás na Facebooku a dozvieš sa aj ďalšie novinky :)

Ak ešte nemáš svoj účet a chceš si s niekým pokecať, zaregistruj sa, vytvor si svoj atraktívny profil a prezeraj používateľov na Pokeci. Ak ťa niekto osloví, už stačí len napísať.