Možno si si túto otázku položil pri aktívnejšom používaní Pokecu. Prečo tomu tak je a čo tým chceme na Pokeci docieliť?

Ako to už na internete chodí - každá nelimitovaná služba začne byť časom zneužívaná malou skupinkou ľudí, ktorí nemajú čisté úmysly. Či už sú to rôzni podvodníci, ktorí sa snažia získať od teba heslá, alebo ľudia, ktorí majú potrebu ostatných urážať, šikanovať či inak obťažovať. Podľa štatistík sa jedná o malé percento aktívnych používateľov Pokecu. Sú to však ľudia, ktorí generujú najviac nevyžiadaného - nahlasovaného - obsahu. Keďže sme doteraz dovoľovali komukoľvek neobmedzene posielať inicializačné správy RP, alebo písať do miestností, vedeli takýto stav patrične využiť a zneužiť. Škodia tak nielen nám, ale hlavne vám - našim zákazníkom.

Kedy môžem naraziť na takéto limity?

Na Pokeci začíname zavádzať viaceré limity pri písaní správ na Sklo alebo v RP. Nemusíš sa však báť pokiaľ Pokec používaš tak, ako väčšina ostatných používateľov. Limity nastavujeme tak, aby ťa pokiaľ možno nijak neobmedzovali v bežnej komunikácii a hlavne v prípade, pokiaľ sa správaš v súlade s Všeobecnými obchodnými podmienkami.

Vo väčšine prípadov na limity narazíš vtedy, ak ešte nemáš overené telefónne číslo. Overenie čísla je jednoduchý a bezpečný postup, ako si zabezpečíš svoj účet pred krádežou alebo zneužitím. Viac o tom, prečo je dobré mať overené telefónne číslo nájdeš v tomto článku - Prečo by mal byť profil (nielen) na Pokeci overený.

Overené telefónne číslo nikde nezverejňujeme a je u nás uložené v zabezpečenej forme v súlade s nariadením GDPR. Tiež ho nevyužívame na vyhľadávanie ďalších ľudí na Pokeci ani ho nevyužívame na marketingové účely.


Sleduj nás na Facebooku a dozvieš sa aj ďalšie novinky :)

Ak ešte nemáš svoj účet a chceš si s niekým pokecať, zaregistruj sa, vytvor si svoj atraktívny profil a prezeraj používateľov na Pokeci. Ak ťa niekto osloví, už stačí len napísať.