Pridali sme možnosť zablokovať ostatných používateľov Pokecu, vďaka čomu sa zvýši ochrana vášho súkromia na Pokeci.

V aplikácii bola aj doteraz možnosť nahlásiť ľudí, ktorí vám píšu obťažujúce správy. Po nahlásení ich automaticky zaradíme do vášho zoznamu blokovaných ľudí, aby vás už viac nemohli kontaktovať.

Samotná správa tohto zoznamu blokovaných ľudí však v aplikácii nebola dostupná (vyžadovalo sa prihlásenie na webovú verziu). Aby ste si mohli týchto zablokovaných používateľov pozrieť, prípadne zablokovať nových a odobrať tých, ktorí sa v ňom už nachádzajú, pridali sme túto funkciu priamo do nastavení aplikácie.

V sekcii Nastavenia > Blokovanie ľudí stačí potom ťapnúť na tlačidlo „+ Pridať do zoznamu blokovaných“ a následne zadať prezývku používateľa, ktorého chcete zablokovať.

Nová funkcia „Blokovanie ľudí“ v Nastaveniach aplikácie Pokec

Dobrý Pokec vybudujeme len s tvojou pomocou

Ak niekto na Pokeci na teba útočí, obťažuje ťa alebo si svedkom takéhoto správania - nenechávaj si to pre seba. Čo najskôr nám takéhoto používateľa nahlás. Možnosti nahlásenia máme takmer na celom Pokeci a zakročiť voči zlým ľuďom vieme hlavne vtedy, ak nám o tom dáš vedieť.


Vyskúšaj aj naše aplikácie pre tvoj smartfón a maj so sebou každý deň 300.000 ľudí z Pokecu. Medzi nimi je určite niekto, s kým nájdeš spoločnú reč.

Verzie aplikácií so správou blokovania ľudí v Nastaveniach:

Android Pokec 5.2.0

  • V sekcii Nastavenia pribudla možnosť Blokovanie ľudí, kde si môžete pozrieť, ktorých používateľov ste už zablokovali, pridať nových alebo odblokovať tých, ktorí sa tam už nachádzajú.
  • Verzia obsahuje aj opravu menších chýb

iOS Pokec 5.6.0

  • V sekcii Nastavenia pribudla možnosť Blokovanie ľudí, kde si môžete pozrieť, ktorých používateľov ste už zablokovali, pridať nových alebo odblokovať tých, ktorí sa tam už nachádzajú.
  • Verzia obsahuje aj opravu menších chýb.


Sleduj nás na Facebooku a dozvieš sa aj ďalšie novinky :)

Ak ešte nemáš svoj účet a chceš si s niekým pokecať, zaregistruj sa, vytvor si svoj atraktívny profil a prezeraj používateľov na Pokeci. Ak ťa niekto osloví, už stačí len napísať.